Мінфін - Курси валют України

Встановити
Huppal
Микита Гуппал Proінвестиції
Зареєстрований:
7 квітня 2023

Останній раз був на сайті:
12 червня 2024 о 16:19
Підписчики (2):
Alexa1957
Alexa1957
HanaHu
HanaHu
Микита Гуппал — Proінвестиції
Інвестиційний аналітик Freedom Broker, автор телеграм-каналу @pro_invest_ukraine
4 жовтня 2023, 12:12

0DTE опціони: Новий тренд на ринку або короткострокова мода?

На ринку опціонів з'явився новий тренд — опціони з нульовим днями до закінчення строку дії (0 днів до експірації) (0DTE). Ці опціони, які торгуються в день їх закінчення, привертають увагу досвідчених інвесторів завдяки можливості отримання високих доходів за короткий час. Але чи є цей новий інструмент стійким трендом або лише короткостроковою модою?

Основні характеристики 0DTE опціонів: 0DTE опціони визначаються як контракти, які торгуються в день їх закінчення (в день експірації). Хоча Cboe не випускає специфічних опціонних контрактів, які закінчуються в день їх випуску, вона пропонує щотижневі опціони з датами закінчення строку дії на кожен день тижня (це опціони на SPY та QQQ).

Ризики та переваги: 0DTE опціони привабливі для трейдерів завдяки потенційно високим доходам в короткостроковому періоді. Однак вони також мають високий рівень ризику, особливо для недосвідчених інвесторів. Важливо розуміти, що ці опціони вимагають від трейдерів постійного моніторингу ринку і швидкого реагування на зміни.

Плюси 0DTE опціонів:

  1. Ліквідність: Завдяки короткому строку дії, 0DTE опціони часто мають високий рівень ліквідності, що полегшує купівлю та продаж.

  2. Можливість швидкого заробітку: Трейдери можуть отримати прибуток протягом одного дня, не чекаючи довгого часу.

  3. Відсутність премії за час: Оскільки опціони закінчуються в кінці дня, трейдери не платять додаткової премії за час.

  4. Гнучкість: Трейдери можуть використовувати 0DTE опціони для денних стратегій торгівлі або для хеджування короткострокових рухів ринку.

  5. Обмежені втрати: При купівлі 0DTE опціонів, максимальна втрата обмежена сумою, витраченою на покупку опціону.

/>

Недоліки 0DTE опціонів:

 

  1. Високий рівень ризику: Через короткий строк дії, ціни на 0DTE опціони можуть швидко змінюватися, що може призвести до значних втрат.

  2. Відсутність прогнозування: Трейдерам важко передбачити, як ринок відреагує протягом такого короткого періоду.

  3. Високі комісійні: Часті угоди можуть призвести до великої кількості комісійних витрат.

  4. Потенційні проблеми з виконанням: За умов високої волатильності можуть виникнути проблеми з виконанням опціонів за бажаною ціною.

  5. Емоційний тиск: Швидкі зміни цін можуть викликати стрес та емоційний тиск у трейдерів, особливо у новачків.

Майбутнє 0DTE опціонів: З ростом популярності 0DTE опціонів дедалі більше брокерів починає пропонувати ці інструменти своїм клієнтам. Однак експерти рекомендують підходити до них обережно і використовувати лише як частину диверсифікованого портфелю.

Висновок: 0DTE опціони — це інноваційний інструмент на ринку опціонів, який приваблює досвідчених інвесторів. Однак, як і будь-який інший фінансовий інструмент, вони мають свої ризики. Перед тим як інвестувати, важливо зрозуміти всі нюанси та особливості цього інструменту.

Переглядів: 180, сегодня — 0
Стежити за новими коментарями

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися