Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 25.01.2025
- 15:30 5 варіантів, які принесуть прибуток навіть у складних умовах
- 14:15 Долар переживає різке тижневе падіння з липня 2023 року
- 13:45 ENA і WLD набирають популярність, CATZILLA може здивувати інвесторів
- 11:30 Крипто-кити скуповують XYZVerse —прогнозують, що він обжене Dogecoin
- 09:00 CATZILLA може перевершити FLOKI та PEPE до 2025 року
- 24.01.2025
- 19:00 Топ-5 криптовалют для покупки у січні: SOL, XRP та інші
- 17:22 Курс валют на вечір 24 січня: долар на міжбанку подешевшав, а євро зросло
- 17:00 Від POPCAT до CATZILLA: чи стане це наступною криптовалютною сенсацією
- 15:55 Юань зростає на тлі зменшення тарифної загрози зі сторони США
- 15:32 «Національний кешбек»: Гроші тепер можна витрачати на товари в Укрпошті
Коментарі - 91
Нещодавнє дослідження вчених показало, що ймовірність розвитку розладу від вживання канабісу (РВК) серед людей, які використовують марихуану з медичною метою, не менша, а навіть може бути вищою, ніж серед рекреаційних споживачів.
Про це повідомило видання UPI.
Під час дослідження проведеного під керівництвом докторки Нори Волков, директорки Національного інституту зі зловживання наркотиками, було вивчено відповіді майже 73 000 дорослих, що вживали канабіс. Виявилося, що 84% споживачів використовували його з рекреаційною метою, 9% — з медичною, а 6% — з обома цілями. 35% учасників відповідають діагностичним критеріям РВК — стану, при якому люди не можуть припинити вживання канабісу, незважаючи на негативні наслідки.
«Ці результати свідчать про те, що медично рекомендований канабіс не пов’язаний зі зниженим ризиком залежності порівняно з немедичним використанням», — вважають вчені.
Дослідження виявило, що молоді люди віком від 18 до 24 років, які вживали марихуану з медичною метою, вживали її в середньому 217 днів на рік, що навіть більше, ніж ті, хто використовував її з обох цілей — медичної та рекреаційної.
Нагадаю, Зеленський також говорив таке — «велика кількість держспеціалістів (чиновників) залишила свої посади, щоб захищати країну на фронті»
На думку Зеленського, розв’язати кадрову проблему в держінституціях можна, «максимально відкривши» сектор та підвищивши заробітні плати держчиновникам…
https://news.finance.ua/ua/kadrova-kryza-v-derzhinstytuciyah-posylylasya-potribno-polehshyty-perehid-z-pryvatnoho-sektoru-zelens-kyy
Тепер розумію чому директор Укрпошти отримує таку мільньону зарплату щомісяця, — щоб не пішов захищати Україну…
🤦♂️
Гітлерюгенд следущие, приготовится
23 января 2025, 19:14#
Себестоимость добычи нефти в разных странах
в долларах США (стоимость за баррель):
…
Иран (на морском шлейфе) — до $27
Клава, объясни глупой аудитории что такое морской шлейф и как в нём добывают нефть
https://bit.ly/3WxNmLG
«Громади продовжують допомагати фронту навіть після того, як держава забрала „військовий“ ПДФО і повністю взяла на себе цю функцію. Дійсно, оборона — це функція держави і кошти на оборону мають бути саме в держбюджеті. Але громади і далі допомагають фронту усувати наслідки збройної агресії. І це зрозуміло. Нацбезпека зараз — це цінність для всіх», — відзначив заступник директора Центру розвитку інновацій Михайло Лейченко.
Дослідження проводили Центр розвитку інновацій спільно з громадською ініціативою «Голка». Проаналізовано інформацію, яку надали 262 громади з 24 областей. Зокрема, 20 обласних центрів.
Раніше повідомлялося, що загалом Київ у 2024 році витратив на допомогу Силам оборони близько 10 мільярдів гривень зі свого бюджету. Це найбільше з усіх регіонів України. Зокрема, мер Києва Віталій Кличко повідомляв, що столиця передала військовим понад 14 000 БпЛА різних типів, більш ніж 100 автівок, а також системи РЕБ, засоби зв’язку та інше спорядження. Ще понад 3000 дронів, спорядження та броньовики «Кобра» були придбані за позабюджетні кошти.
«Якщо проаналізувати суми, що їх громади повернули з місцевого бюджету у вигляді субвенцій на підтримку сил оборони саме до державного бюджету для подальшого розподілу, то рейтинг очолює Київ. Зі столичного бюджету до державного, згідно з планами міста, мало надійти за минулий рік понад 4,4 млрд грн», — йдеться у дослідженні.
Згідно з інфографікою, за I-III квартали 2024 року держбюджет отримав від 262 громад 8 млрд 572 млн грн. В тому числі від столиці - 4 млрд 435 млн, а від усіх інших — 4 млрд 137 млн грн. Тобто Київ передав до держбюджету більше, ніж усі інші громади, що надали відомості.
Загалом з січня по вересень 2024 року 262 українські громади витратили на власну безпеку та передали до державного і обласних бюджетів на підтримку захисників 25 млрд грн. В тому числі 9 млрд було витрачено на власні потреби безпеки, а 15 млрд — на Сили оборони. В дослідженні зазначається, що загальна сума по Україні може бути значно більшою, адже відомості надали не всі громади.
Крім того, що потрібно народитися пізніше у 2019 році, необхідно виконати ще дві умови: мати українське громадянство та проживати на території України протягом останніх 5 років.
Виплати 620 тисяч грн прогнозують в Офісі президента, який розробляв законопроект. Перше покоління дітей, які отримають ці кошти, з’явиться у 2037 році. Загалом цього року доведеться сплатити 191 млрд грн.
З бюджету гроші перераховуватимуться до Фонду майбутніх поколінь, який має почати накопичувати гроші з 2023 року. Очікується, що перший державний внесок становитиме 21,8 млрд. грн.
Як вважаєте, фонд почав збирати? Або саме на ці гроші збільшили на утримання чиновників
Основними результатами стали:
19 075 тонн антарктичного криля;
905 тонн антарктичних іклачів.
валюти у банку Raif*:
— 42,06 грн/$
— 44,33 грн/€
*14:24 25/01/25
Сервіс дає можливість:
🟢 порівняти курси криптовалют одна до одної, а також до фіатних валют,
🟢 обміняти криптовалюту онлайн (у розділі є прямі переходи на сайти криптообмінників та сторінки з інформацією про них),
🟢 залишити відгуки про криптообмінники
Цей сервіс вам доступний з меню сайту в розділі Криптовалюта або за посиланням: https://surl.li/wnkfsr
Нові правила стосуватимуться клієнтів, які не мають підтверджених доходів, і банки розподілять їх на три категорії ризику: «високий», «середній» та «низький».
➡️ Для клієнтів з «високим» рівнем ризику ліміт складе 50 тисяч грн на місяць.
➡️ Для «середньої» та «низької» груп ризику обмеження діятимуть у два етапи: від 1 лютого 2025 року — до 150 тисяч грн, від 1 червня 2025 року — до 100 тисяч грн.
https://minfin.com.ua/ua/currency/articles/evro-dorozhaet-a-dollar-idet-vniz-kakoy-kurs-uvidim-na-vyhodnyh/
Чому обмінники готові бути «щедрішими» під час прийому валюти, і трохи менш «жадібними» — під час продажу
Шановні форумчани, які думки маєте з цього приводу? Залишайте ваші коментарі під статтею, будемо вдячні;)