Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 24.01.2025
- 19:00 Топ-5 криптовалют для покупки у січні: SOL, XRP та інші
- 17:22 Курс валют на вечір 24 січня: долар на міжбанку подешевшав, а євро зросло
- 17:00 Від POPCAT до CATZILLA: чи стане це наступною криптовалютною сенсацією
- 15:55 Юань зростає на тлі зменшення тарифної загрози зі сторони США
- 15:32 «Національний кешбек»: Гроші тепер можна витрачати на товари в Укрпошті
- 14:00 $10K перетворюються на $500K? 5 криптовалют на бичачому ринку
- 13:48 У Standard Chartered прогнозують зростання BTC, мемкоїни Трампа залучили новачків у Solana: що нового
- 12:14 Мемкоїн-лихоманка— CATZILLA готується до бичачого зростання
- 10:23 Курс валют на 24 січня: долар подешевшав на 5 копійок
- 10:00 BitCapital розповіла, як легалізація криптовалют вплине на обсяги кредитування у 2025 році
Коментарі - 221
Зазначається, що Європі доведеться взяти на себе більшу частину тягаря з підтримки Києва військами для спостереження за припиненням вогню і зброєю для стримування Росії.
На зустрічі в Парижі 7 грудня Трамп сказав президенту України Володимиру Зеленському та президенту Франції Емманюелю Макрону, що він не підтримує членство України в Організації Північноатлантичного договору. Але при цьому він хоче, щоб після будь-якого припинення бойових дій з’явилася сильна, добре озброєна Україна, повідомили джерела.
Трамп зазначив, що Європа має відігравати головну роль у захисті та підтримці України і що він хотів би, щоб європейські війська були присутні в Україні для спостереження за припиненням вогню. За словами чиновників, він не виключив, що США підтримають цю угоду, хоча американські війська в ній участі не братимуть.
За словами співрозмовника видання, обізнаного про зустріч, Трамп також закликав європейців зробити більше для того, щоб змусити китайців чинити тиск на Кремль з метою припинення війни. Вони обговорили використання тарифів для Китаю як розмінної монети, якщо Пекін не погодиться це зробити.
https://minfin.com.ua/ua/crypto/articles/bolshe-chem-zoloto-zachem-ssha-strategicheskiy-rezerv-v-bitkoinah/
Будемо вдячні за коментування статті та поширення наших публікацій в соц.мережах 💻
Trump wants to shake up the FBI — here’s why he nominated Kash Patel to do it
(Трамп хочет встряхнуть ФБР…)
https://theconversation.com/trump-wants-to-shake-up-the-fbi-heres-why-he-nominated-kash-patel-to-do-it-245547
И обратить внимание на главу — What’s Trump got against the FBI?
ну и ОРИГИНАЛ интервью Кеша Пателя — именно то на котором «слепили» относительно удачное ИПСО — о …проведении проверок…
https://x.com/LegitTargets/status/1866822742454178292
Я уверен, что у «экспертов» с английским языком проблем нет…
За даними видання, останній «стрибок» став наслідком продажу частини акцій його власної компанії SpaceX, що дало Маску додаткові 50 мільярдів доларів. Таким чином, зараз усі його статки оцінюються у 439,2 мільярда доларів.
Останніми роками фінансовий стан скандального підприємця зазнавав карколомних змін. Маск то багатшав до 200 мільярдів доларів, то «падав» до 137 мільярдів. Останніми тижнями він міцно сів на тренд зростання, якому посприяла перемога на президентських виборах в США Дональда Трампа. Ці двоє відкрито підтримували одне одного протягом останніх місяців.
Після перемоги Трампа акції автобудівної компанії Tesla здорожчали приблизно на 65%, оскільки всі очікують змін в економічній політиці з приходом нової адміністрації в США. Зокрема Трамп обіцяв спростити життя американським виробникам безпілотних автомобілів та електромобілів. Крім того, як очікується, Маск отримає офіційну посаду в новій адміністрації при Трампі.
На цьому тлі успішно розвивається новий проект Маска у царині розробки штучного інтелекту, а компанія SpaceX домовилася викупити у співробітників значну частину своїх акцій. Наслідком угоди стане зростання сукупної вартості компанії до 350 мільярдів доларів. Це зробить SpaceX найдорожчим приватним стартапом у світі.
Ними передбачено звільнити учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та постраждалих учасників Революції Гідності на період дії воєнного стану від обов’язкового страхування цивільноправової відповідальності власників авто та впродовж одного року після його припинення (скасування) не сплачувати страхові платежі за внутрішніми договорами страхування, інформують «Вікна» з посиланням на Міністерство у справах ветеранів.
Справа в тому, що зараз учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, які особисто керують належними їм авто звільняються від обов’язкової автоцивілки. Проте після вступу у дію норм нового Закону України «Про обов’язкове страхування цивільноправової відповідальності власників транспортних засобів» вже з 1 січня 2025 року оформлювати автоцивілку довелося б.
«Держава має забезпечити соціальну підтримку та захист для тих, хто захищав і продовжує захищати нашу свободу й незалежність. Тому ми пропонуємо відтермінувати на період воєнного стану та ще рік після його скасування обов’язкове оформлення страхових платежів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та постраждалих учасників Революції Гідності. Дякую Уряду за підтримку», — зазначила Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова.
Далі проєкт закону буде переданий на розгляд та ухвалення Верховній Раді України.
Зазначається, що поштові відправлення зможуть оглядатися без відома особи лише після накладення на них арешту. Для цього правоохоронцям потрібно буде отримати дозвіл від слідчого судді. Документ даватимуть лише у разі, коли існують серйозні підстави вважати, що в посилці можуть бути важливі для слідства речі.
Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, передбачається, що керівники та працівники оператора поштового зв’язку повинні забезпечити умови для проведення негласної слідчої (розшукової) дії та не розголошувати факт її проведення чи отриману інформацію.
Таким чином це дозволить правоохоронцям оглядати: листи, поштові картки, дрібні пакети, мішки «М», адресну поштову розсилку, відправлення для сліпих, посилки, відправлення EMS та інші матеріальні носії передання інформації між особами.
Курси від банків: 41.6 / 41.62 грн за долар.
Торги по долару завершено.
📜 Повідомлення про те, що банки, зокрема, Ощадбанк, ОТП Банк, ПриватБанк, Правекс Банк, ПУМБ, Райффайзен Банк, Універсал Банк, Таскомбанк, підписали Меморандум «Про забезпечення прозорості функціонування ринку банківських платіжних послуг», яким обумовлюється зниження лімітів для переказів, викликало повне нерозуміння у громадян, експертів. 🙄
Бо всі інструменти для моніторингу фінансових операцій і бізнес-діяльності клієнтів у банків як суб'єктів первинного фінмоніторингу ВЖЕ Є❗️
Отже, чи то НБУ, чи то контролюючі органи, чи то у них Є СПІЛЬНЕ БАЖАННЯ додаткового контролю за операціями, навіть більшого, ніж передбачено Законом «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
Адже з повідомлення Опендатабот і так «читається», що в 2024 році Держфінмоніторинг зафіксував СПРОБУ ВІДМИТИ 53,1 млрд грн. 😳
Шановні форумчани, що думаєте з цього приводу?
Курси від банків: 43.7465 / 43.7509 грн за євро.
Торги по євро завершено.
Курси від банків: 43.6134 / 43.6219 грн за євро.
Курси від банків: 41.6 / 41.62 грн за долар.
— 41,6588 грн/$
— 43,7042 грн/€
Курси від банків: 43.6259 / 43.6344 грн за євро.