4 листопада 2024, 5:00
Обговорення валютного ринка 04 листопада 2024
Ви можете слідкувати за дискусією за допомогою переговорної .
Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
Коментарі - 149
4 ноября 2024, 17:32#
Orest frank
«Якщо у вас все зводиться до того чи дешево чи дорого, то у мене
до того що має бути СТАБІЛЬНО! І ніяк не інакше!»
Очнитесь от своих интернет-фантазий — стабильно во время ВОЙНЫ
может быть только смерть, но не курс национальной валюты…
«я не говорив ні про які „прєдсказанія“»
Кроме сегодня на форуме Минфина были и более ранние ваши тексты,
но наверное о них вспоминать уже не интересно, если не сбылось…
========
Вася, за дупу мене хіба вкусиш!
Сиди строчи-дрочи-копіпасть курси Райфу — то твоє всьо!
Смерть, вася, стабільності ніколи не додавала.
Як і відсутність уяви та достатньої кількості мізків у твоїй голові.
То ж треба таке було ляпнути!
4 ноября 2024, 18:04
Ну то й не корчте із себе якогось експерта, усе вірно сказали) У вас нема ні аналітики ні справджених прогнозів, як наприклад у мене, тому ваші слова в не сприймають всерйоз).
И эти « справджені прогнози » про 33 и 29 знают все участники форума МИНФИН.
(не смотря ни на что макрофинансовые показатели останутся стабильно устойчивыми, а курс доллара к новому году обещает снизиться до уровня 29 грн./1$. — ред. Алекс 006)
Курси від банків: 45.1711 / 45.2023 грн за євро.
Торги по євро завершено.
Курси від банків: 41.43 / 41.47 грн за долар.
Торги по долару завершено.
Сервіс дає можливість:
🟢 порівняти курси криптовалют одна до одної, а також до фіатних валют,
🟢 обміняти криптовалюту онлайн (у розділі є прямі переходи на сайти криптообмінників та сторінки з інформацією про них),
🟢 залишити відгуки про криптообмінники
Цей сервіс вам доступний з меню сайту в розділі Криптовалюта або за посиланням: http://surl.li/aprqmg.
Курси від банків: 41.43 / 41.47 грн за долар.
Курси від банків: 45.1794 / 45.2105 грн за євро.
Про це інформує Politico.
Олександр Харченко, виконавчий директор Центру досліджень енергетичної галузі та радник уряду України з питань енергетики попередив про можливі катастрофічні наслідки: відсутність тепла в будинках, відсутність електроенергії на важливих для війни заводах, а також виїзд українців з країни в пошуках притулку.
Ці побоювання підтверджують і союзники України, які звертаються до світової спільноти з проханням про термінову допомогу.
«Ми очікуємо дуже сувору зиму, — зазначив високопоставлений американський чиновник. — Люди гинутимуть у своїх будинках, тому що Росія виводить з ладу енергетичну інфраструктуру».
За словами Геннадія Рябцева, головного наукового співробітника Національного інституту стратегічних досліджень України, «найбільш реалістичний сценарій», з яким зіткнеться Україна цієї зими передбачає обмеження «електропостачання промислових підприємств і домогосподарств від 8 до 14 годин на добу».
За найгіршого сценарію, країна може зіткнутися з відключенням електроенергії до 20 годин на добу. Це створить ще одну гуманітарну кризу для Європи, оскільки українці почнуть масово виїжджати за кордон.
Розвиток геополітичної ситуації у світі залежить не стільки від результатів виборів у США, як від багатьох інших ключових факторів, серед яких:
1. Здатність Європейського Союзу та європейської частини НАТО (включно з Україною) швидко перебрати на себе (що Україна вже зробила) більшу частку відповідальності за європейську безпеку в умовах зменшення донорства США.
2. Готовність і спроможність істеблішменту США повернути єдність стосовно національних інтересів своєї країни та ключових пріоритетів у зовнішній сфері.
3. Динаміка економіки та технологічного й соціального розвитку Китаю та її збігу/незбігу з експансіоністськими цілями комуністичного керівництва.
4. Швидкість деградації/посилення країн, які хочуть остаточно зруйнувати ще недавно більш-менш робочу міжнародну систему та співіснування за правилами, не пропонуючи фактично нічого, крім гострих конфліктів чи повернення до двополюсного антагоністичного та конфронтаційного порядку існування міжнародної системи.
5. Дати випробування/застосування після довгої паузи тактичної ядерної зброї та реакції на такий крок ключових світових гравців.
6. Поява/не поява потужних національних та світових лідерів на тлі сьогоднішньої неадекватності багатьох керівників країн чинним та потенційним загрозам й викликам та наростального впливу розкручених інформаційно осіб другого плану.
Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад і територій України.
«NZEB (Nearly Zero Energy Buildings) — це будівлі з близьким до нульового споживання енергії. Такі будівлі мають високі показники енергоефективності, а значна частина їхнього енергоспоживання забезпечується з відновлювальних джерел енергії, як то вітер або сонце», — пояснили у відомстві.
Там зазначили, що перехід на будівництво споруд NZEB передбачений Директивами Євросоюзу, де всі нові будівлі зводять за цим стандартом із 2020 року. Україна взяла на себе відповідне зобов’язання в межах Угоди про асоціацію з ЄС.
«Перехід на будівництво за стандартом NZEB — це важливий крок на шляху до зниження енергоспоживання та енергетичної незалежності», — зауважили у міністерстві.
У розробці вимог брали участь провідні фахівці та організації у сфері енергоефективності.
валюти у банку Raif* :
— 41,55 грн/$
— 45,37 грн/€
*16:25 04/11/24
Курси від банків: 45.2001 / 45.223 грн за євро.
Торги по євро завершено.
Курси від банків: 41.43 / 41.47 грн за долар.
Торги по долару практично завершено. Ринок готується до закриття.
Курси від банків: 45.153 / 45.1623 грн за євро.
Курси від банків: 41.44 / 41.46 грн за долар.