Мінфін - Курси валют України

Встановити
8 червня 2022, 18:37

Найбільші криптобіржі Південної Кореї виключили Litecoin з лістингу

Upbit та ще чотири південнокорейські криптобіржі повідомили про делістинг Litecoin (LTC) через нову функцію мережі MimbleWimble (MWEB), яка не розкриває інформацію про трансакції. Про це пише Bits.media.

Upbit та ще чотири південнокорейські криптобіржі повідомили про делістинг Litecoin (LTC) через нову функцію мережі MimbleWimble (MWEB), яка не розкриває інформацію про трансакції.
Фото: forexite.com

► Підписуйтесь на «Мінфін» у Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси

Причина делістингу

20 травня розробники активували протокол MimbleWimble Extension Blocks, що дозволяє приховувати дані про трансакції. Ця функція створила проблеми для місцевих торгових майданчиків, що діють у межах законодавства.

У Upbit пояснили делістінг необхідністю дотримуватися правил боротьби з відмиванням грошей (AML), які вимагають записувати дані про криптотрансакції. Підтримку альткоїну буде припинено 20 червня, користувачі зможуть вивести кошти протягом місяця.

Bithumb призупинить усі депозити Litecoin з 8 червня. Користувачі до 25 липня матимуть змогу вивести свою криптовалюту.

За інформацією сайту 8 BTC, інші місцеві криптобіржі Coinone, Korbit та Gopax також повідомили користувачів про делістінг Litecoin.

Криптовалюта Litecoin

Litecoin є однією з найстаріших криптовалют, вона була випущена у 2011 році. Зараз вона займає двадцятий рядок у списку найбільших із капіталізації. Ринкова оцінка альткоїну досягає $4,3 млрд.

Згідно з даними інтерактивної таблиці «Мінфіну», вартість Litecoin 8 червня становить $62,32.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися