Мінфін - Курси валют України

Встановити
19 вересня 2021, 15:32 Читать на русском

Латвія змінює правила в’їзду для українців

Латвія внесла Україну до списку країн, які несуть серйозний ризик для здоров'я населення та змінила правила в'їзду. Про це повідомляє посольство України у Латвії.

Латвія змінює правила в’їзду для українців
Фото: glavcom.ua

► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»:
головні фінансові новини

З суботи 18 вересня правила в'їзду до Латвії без поважної причини для українців змінюються.

В'їзд, в тому числі з метою туризму, дозволено лише громадянам України, які мають COVID-сертифікати країн-членів ЄС, ЄЕП, Швейцарії та Великої Британії, а також мають COVID-сертифікати, які отримано у мобільному додатку «Дія» з QR-кодом для їх перевірки та є сумісними з діючою системою визнання сертифікатів про вакцинацію від COVID-19 у Латвійській Республіці.

У разі некоректного відображення інформації при спробі сканування QR-коду варто перезавантажити/оновити сертифікат про вакцинацію у додатку Дія, наголосило посольство.

Читайте також: Польща відкрилася для українців

Такі особи не підлягають 10-денній самоізоляції та звільнені від вимоги тестування на COVID-19 перед прибуттям до Латвії та після прибуття до Латвії.

Перед прибуттям до Латвії необхідною вимогою є заповнення анкети на сайті covidpass.lv.

В разі відсутності відповідних сертифікатів, в'їзд до Латвії дозволено визначеним категоріям громадян України, повний перелік яких наводиться у повідомленні посольства.

Нагадаємо

Латвія відкрила кордони для українських громадян у середині липня. Для в'їзду до Латвії потрібно було надати негативний результат ПЛР-тесту чи тесту на антиген, або сертифікат про вакцинацію.

Читайте також: Привілеї для вакцинованих та нові COVID-сертифікати. В Україні оновили правила карантину

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися