Уряд готовий підтримати українських підприємців під час посиленого карантину вихідного дня, для цього відновить і розширить програми підтримки бізнесу, які діяли навесні. Про це в фейсбуці написав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Шмигаль розповів, як уряд підтримає бізнес у зв'язку з карантином вихідного дня
Коли озвучать обмеження
За словами Шмигаля, сьогодні, 11 листопада, уряд разом з МОЗ представить повний перелік обмежень, які будуть діяти під час вихідних.
«Уряд після консультації з бізнесом та експертами вибрав таку модель карантинних заходів, яка забезпечить функціонування економіки й не допустить перевантаження медичної системи», — зазначив прем'єр.
Читайте також: В Україні введуть карантин вихідного дня. Що пропонують закрити
Як влада допоможе бізнесу
Шмигаль наголосив: влада розуміє, що будь-які обмежувальні заходи впливають на роботу частини бізнесу. Тому в повній мірі будуть відновлені і розширені ряд програм підтримки.
Зокрема, йдеться про компенсацію частини зарплат працівників у зв'язку з простоєм виробництва. Завдяки цій програмі навесні-влітку вдалося зберегти більше 450 тисяч робочих місць, нагадав прем'єр.
Також повернуть виплати на дітей для сімей підприємців, які діяли навесні цього року.
Читайте також: «Дитячі» виплати ФОПам: як оформити та скільки нарахують
Шмигаль додав, що разом з Торгово-промисловою палатою опрацьовує механізм реалізації форс-мажорних обставин у зв'язку з карантином вихідного дня.
«Франція, Німеччина, Італія, Польща, Чехія і багато інших країн Європи одна за одною оголошують про введення локдауну. Всі розуміють, що потрібно діяти, а карантинні заходи — це найбільш дієвий інструмент для розриву ланцюга захворювання і збереження життя людей», — підкреслив Шмигаль.
Страхування від covid-19. Виплати до 50 тисяч
Раніше повідомлялося
- Уряд планує оголосити «жорсткий карантин вихідного дня», наклавши заборону на роботу більшості підприємств сфери обслуговування і торгівлі, щоб мінімізувати скупчення людей і стримати поширення коронавируса.
- За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, у вихідні працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки, транспорт, АЗС та ветеринарні аптеки. Робота ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування допускається тільки в форматі «на винос».
- Бізнес, який постраждає від обмежень, зокрема ресторатори, з цим не згодні і сьогодні, 11 листопада, збираються мітингувати під стінами Кабміну.
Стежте за цікавими й ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка і коронавірус».
Коментарі - 19
Вакцину (которой ещё нет) даже если и купить, то она поможет в долгосрочной перспективе, а Зе-слуги на неё не расчитывают.
Проблему с ковидом надо решать не только долгосрочными, но и кратко- и средне- срочными мерами. У нас уже 10к+ заболевших в день и мы на пару месяцев отстаём от той же Польши, где сколько уже случаев в день? 30к+?
Даже несмотря на то, недавно переболел этой дрянью.
Верим, надеемся, ждём.
Ні. Це поки проміжні результати досліджень, які дають підставу для використання вакцини в певних випадках, а не для широкого застосування. "
https://life.pravda.com.ua/health/2020/11/10/242961/
Зрештою, час покаже...
Pfizer вже колись ліки від від серця винаходив... В результаті зовсім інше вийшло - «Віагра» називається... : )))
Побачим, що буде на цей раз.
"Pfizer вже колись ліки від від серця винаходив...
В результаті зовсім інше вийшло - «Віагра» називається... "
Виагра принесла компании Pfizer намного больший доход,
чем обычное «лекарство от сердца».
Будет вакцина - в первых рядах бежать вакцинироваться не намерен,
ведь и сам и вся семья уже переболели коронавирусом.
А вакцина, якщо і буде, то буде не так скоро. Чи сам буду вакцинуватись у такому випадку — не знаю, це вже по ситуації.
До мене ця зараза тільки підбирається — на разі перехворів лише зять. І кілька днів тому захворіла сестра. З ускладненнями (з запаленнням легень). Сьогодні в лікарню поклали.
«До мене ця зараза тільки підбирається»
Значит у вас всё ещё впереди...
И как говорится - чему быть, того не миновать...
Хоча як знати - у будь-який день все змінитись може...
«Мертвым рабочие места не нужны.»
Если брать официальные цифры умерших и выздоровевших, то соответственно получаем
по Украине цифру уровня смертности от COVID-19 в 4,04%.
Как вариант, переболевшее население продолжит жить дальше.
Сейчас этой заразой болеют не только депутаты и министры, но даже президенты — и большинство
успешно переносит заболевание и продолжает жить дальше.