27 червня 2020, 12:26 Читать на русском

Криптовалюти не буде. Telegram погодився повернути інвесторам $1,22 мільярда

Telegram укладе мирову угоду з Комісією з цінних паперів і бірж США, за позовом якої федеральний суд Манхеттена заборонив Павлу Дурову запускати криптовалюту Gram, повідомляє Investing.

Криптовалюты не будет.

Як раніше заявляв сам Дуров, суд вирішив, що «Gram не можна поширювати не тільки в Сполучених Штатах, але і у всьому світі». Тепер він погодився виплатити владі США $18,5 млн штрафу та повернути інвесторам $1,22 млрд.

Засновник Telegram зазначає, що погодився на мирову угоду, оскільки подальший розгляд судової справи мав «обмежений сенс». «Ми вітали можливість вирішити її, не визнаючи і не заперечуючи нашу відповідальність», — зазначив Дуров.

Відповідно до угоди, компанія повинна буде протягом трьох років за 45 днів повідомляти Комісію з цінних паперів про намір прийняти участь у випуску «криптовалют, цифрових монет, токенів чи будь-яких аналогічних активів, випущених або переданих з використанням технології розподілених реєстрів».

Хто інвестував в Gram

Інвестори вклали в проект створення криптовалюти і блокчейн-платформу Telegram Open Network $1,7 млрд, розраховуючи отримати 2,9 млрд токенів.

За повідомленнями ЗМІ, серед тих, хто інвестував у проект, російський олігарх Роман Абрамович і засновник компанії Вімм-Білль-Данн Давид Якобашвілі.

Що відомо про Gram

Gram — криптовалюта на основі блокчейн-платформи TON, що розробляється Telegram. Особливістю блокчейн-платформи Gram є велика швидкість здійснення транзакцій.

Ці продукти Telegram розробляв з 2017 року і повинен був запустити в кінці жовтня 2019 року, але згорнув плани через позов Комісії з цінних паперів і бірж США.

Читайте також: Прибутковість 149-214%: п'ять найбільш прибуткових криптовалют 2020 року

Відомство визнало, що компанія Павла Дурова не перейнялася відповідністю токенів Gram нормам американського регулювання, і через суд заборонив первинне розміщення криптовалюти.

Коментарі - 3

+
+31
bonv
bonv
27 червня 2020, 13:00
#
Крипта є і буде:)))
+
+25
олігарх д
олігарх д
27 червня 2020, 13:41
#
Росія і росіяни на всіх (фронтах програють). США рулить світом.
+
+49
bonv
bonv
28 червня 2020, 13:05
#
Експерти вважають, що відносно пізнє введення санкцій в США проти російського проекту – продуманий і запланований маневр. Поки Росія будувала газопровід «Північний потік – 2», американці вичікували, щоб Москва побільше грошей в нього вклала, а потім вибрали момент для санкцій, щоб перешкодити закінчити цей проект.
Натягнули рашку:)))
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама