25 березня 2020, 13:02 Читать на русском

Половина українців побоюється за своє здоров'я. Які страхи породжує коронавірус в різних країнах світу

«Мінфін» поцікавився у своїх читачів, які найбільші побоювання викликає у них поширення епідемії коронавірусу.

«Мінфін» поцікавився у своїх читачів, які найбільші побоювання викликає у них поширення епідемії коронавірусу.

у опитуванні взяло участь 1500 осіб

  • Майже половина опитаних — 48% — зізналася, що найбільше бояться захворіти, або що захворіє хтось із близьких.

Такий результат не випадковий. Кількість хворих зростає. На ранок вівторка, 25 березня, в Україні налічувалося вже 113 підтверджених випадки зараження коронавірусом COVID-19. Такі дані наводить Центр цивільного здоров'я України. Кількість зареєстрованих підозр на коронавірус перевалило за сотню.

  • 26% учасників опитування найбільше бояться втратити роботу або погіршення фінансового становища в результаті епідемії.

Підстав для таких страхів вдосталь. Як вже повідомляв «Мінфін», за деякими оцінками, через карантин зупинили роботу близько 600-700 тисяч підприємців, малих підприємств сфери послуг, установ сфери освіти, які дають роботу 3,5-4 млн осіб.

  • 18% побоюються, що в результаті епідемії погіршиться рівень безпеки, так як не виключають погіршення криміногенної ситуації, заворушень тощо

Найменше людей турбує зниження соціальних стандартів. Також наші співгромадяни не особливо турбуються з приводу закриття кордонів для подорожей та трудової міграції. 

В нестабільному світі завжди потрібно бути впевненим, що гроші розміщені вигідно і надійно — найпростіше це зробити з депозитними каталогом «Мінфіну»

Світові страхи

Україна проходить той же шлях, що і більшість країн світу. Тому цікаво подивитися, чого найбільше побоюються і як реагують на епідемію та карантинні заходи люди в різних країнах світу.

Тема коронавірусу у світових ЗМІ посідає чільне місце. Як показало міжнародне дослідження Edelman Trust Barometer, 74% людей побоюються фейкових новин про коронавірус, а 85% хочуть чути більше даних від вчених і менше від політиків.

По данным: kommersant.ru

Панічні закупки

Довіряти чи не довіряти новинам — справа кожного, але те, що епідемія вплинула на поведінку споживачів — факт. Проведене Nielsen опитування споживачів показало, що туалетний папір — далеко не на топ-позиціях попиту. Наприклад, у США люди найактивніше запасаються сухим молоком, а в Німеччині — супами швидкого приготування.

kommersant.ruЗМІ ряду країн також повідомляють про те, що у США помітно зросли продажі зброї та боєприпасів.

За даними kommersant.ru

Загрози глобальні й персональні

Міжнародне дослідження Ipsos показало, як громадяни різних країн оцінюють загрозу з боку коронавірусу для своєї держави. Не дивно, що таку погрозу бачать 84% опитаних жителів Італії.

за матеріалами kommersant.ru

Інший зріз дослідження Ipsos демонструє, як жителі різних країн оцінюють ризики безпосередньо для свого здоров'я. Найбільшу стурбованість виявляють жителі Китаю, Індії та В'єтнаму.

по материалам kommersant.ru

Не до грошей 

Не менш важливе питання — яку загрозу у зв'язку з пандемією люди бачать для своїх фінансів. Найменше респондентів турбуються з цього приводу в Німеччині, найбільше — у Китаї та В'єтнамі.

У будь-якому випадку, залишається тільки вживати необхідні запобіжні заходи, не реагувати на фейкові новини, зберігати здоров'я та позитивний настрій!

Юрій Гусєв

Коментарі - 5

+
+25
lika197
lika197
25 березня 2020, 14:27
#
Не половина украинцев, а половина соросят
+
+32
sanch ☺
sanch ☺
25 березня 2020, 18:58
#
Тут дело в СМИ. Завтра объявят о пандемии бурундучьего вируса, и будут крутить страшилки по всем новостям в течении пару месяцев. Люди опять нацепят маски и будут скупать крупы, сидеть дома и бояться. Ведь бурундук он такой, хоть и маленький, но полосатый.
+
0
Soul Goodman
Soul Goodman
28 березня 2020, 13:34
#
Именно. люди тупые. даже если в профессиональном плане спецы.
+
0
Oligarh
Oligarh
25 березня 2020, 22:48
#
Пока все обсуждают/«воюют» вирус(ом), Китай молча продвигает свой план в сотрудничестве с Джеком.
+
0
Буква Ґ
Буква Ґ
25 березня 2020, 22:54
#
Не впечатлил
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама