29 жовтня 2019, 9:00 Читать на русском

Промінвестбанк припиняє роботу з фізособами

ПАТ «Промінвестбанк» у рамках зміни стратегії поступово припиняє роботу з фізичними особами. Про це зазначається в повідомленні банку.

ПАТ «Промінвестбанк» у рамках зміни стратегії поступово припиняє роботу з фізичними особами.
Фото: ukrinform.ua

Які зміна готує банк

  • З 1 грудня 2019 року Промінвестбанк припиняє обслуговування платіжних карт міжнародної платіжної системи Mastercard, емітованих в рамках карткових продуктів банку.

Читайте також: Нерухомість Промінвестбанку арештована (ухвала суду)

«Поточні рахунки, відкриті в Промінвестбанку, і надалі обслуговуватимуться на умовах укладеного договору банківського рахунку та згідно з діючими тарифами, крім проведення операцій, ініційованих з допомогою платіжних карт MasterCard», — повідомили в банку.

Що відомо про роботу банку

  • 22 жовтня Київський апеляційний суд залишив без змін постанову Печерського райсуду Києва, який відкрив справу за позовом ВЕБ РФ про зняття арешту з акцій Промінвестбанку.

  • Раніше, фондова біржа ПФТС, на якій на 28 серпня був призначений аукціон з продажу 99,7726% акцій Промінвестбанку, у встановлений термін не отримала заявок на його придбання.

  • Державна виконавча служба виставила на продаж на біржі ПФТС 99,7726% акцій ПІБа в рамках виконання в Україні рішення Міжнародного арбітражного суду в Гаазі щодо стягнення з РФ компенсації за нерухоме майно пов'язаних з Коломойським компаній, які мали активи в Криму.

Читайте також: Промінвестбанк знову виставили на продаж

  • Російський ВЕБ володіє 99,7726% акцій Промінвестбанку і вважає незаконним аукціон з продажу його акцій, пропонуючи потенційним покупцям звертатися щодо покупки акцій безпосередньо.

  • ВЕБ став власником Промінвестбанку в 2008 році. Свої інвестиції в його розвиток він оцінює в $2,7 млрд.

  • Згідно з даними Нацбанку, на 1 липня 2019 року за розміром загальних активів (43,985 млрд грн) Промінвестбанк займав 10-е місце серед 76 діючих банків.

Коментарі - 3

+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
29 жовтня 2019, 10:36
#
Там давно уже нет работы с физ.лицами.
+
0
larae1904
larae1904
29 жовтня 2019, 12:11
#
Все ж були. пам`ятаю що минулого року сплачувала рахунки і звернулась до ближчого банку. прийняли сплату. хоча теж здивувалась. думала пацієнт більш мертв ніж жив.)
+
0
aleksalissa
aleksalissa
31 жовтня 2019, 17:43
#
Тоже заходила неделю назад меняла деньги, всё нормально, и клиенты были у менеджера, не заметила какой-то проблемы
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама