Наталья Илащук 4 ноября 2015, 17:12
Сегодня перезвонили с горячей линии сказали что есть предложение по моему кредиту,,, то есть переоформить его на более выгодные условия,,, Все бы хорошо, вот только через пару минут звонят и говорят у вас отказ!!! Какая причина? Никто ничего не знает!!! Вот спрашивается: если вы видите что кредитная история в вашем банке хорошая и создаете предложения, зачем тогда давать отказ? Смысел этого??
MALYUGA 26 октября 2015, 7:07
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 11
Всем добрый день. Если у вас авто-кредит в этом банке а платить нечем, ну так получилось и по договору в случае просрочки по платежу более трёх месяцев банк в праве отобрать машину, то вы не переживайте. Писать, звонить, приезжать, стоять на коленях прося о компромисе у них бесполезно. Спокойно катайтесь себе наздоровье как минимум год-полтора. Единственный дискомфорт который Вы будете испытивать это звонки банковской шелухи с ивано-франовска. А вот банк за это время накрутит вас по максимуму и проценты за просрочку немыслимые насчитает и страховочки вам навяжет с ПЗУ например, и доверенное лицо вам задним числом впишут например (г. Городенка ул. Ив. Богуна) и поручителей им выгодных (Гарант-плюс) через подставного нотариуса который присутствовал на вашей сделке якобы для правильности оформления договора кстати тоже задним числом втулят. А уж что касается смены аутентичных платежей по кредиту которые банк в праве менять на своё усмотрение (но не чаще чем раз в год) так по крайней мере будет написано в договоре банк будет строчить чуть-ли не каждые пять месяцев и в суд не ставя вас известность подавать будут. В общем никто ничего по сути решать не хочет или не умеет, ну не пристало им Боярам с простым людом челомкатся. Правда в один солнечый день постучат в вашу дверь ходоки кремезной наружности с прозьбой покататься на машине до штраф-площадки для урегулирования проблемы и прощения насчитаных штрафов. Но и здесь не стоит расстраиватся, скажите волшебное слово (додаткова угода) и их как ветром сдует. P.S. История основана на реальных событиях. Интерестно, если собрать всех по их мнению не (добросовестных плательщиков) которые в мирное время справно платили по счетам но в данной ситуации вынуждены виживать и попробовать ненавяжчиво через НБУ, СМИ, ПРЕМЬЕРА достучатся до (ЛУЧШЕГО РОЗНИЧНОГО БАНКА В МИРЕ). Спасибо за внимание.
Уже як 4 місяці я являюсь клієнтом Ідея Банку до сьогоднішнього дня все було чудово як би не одне «но» яке я дізнався сьогоднішнього дня. Справа в тому що іменно 4 місяці назад я оформлював кредит на 17 тис грн. Консультант в банку який оформлював мій кредит розказав майже все приховавши головний пункт. ВІн мені пояснив що якщо я беру кредит я мушу буду переплатити 3 тис грн за страхівку (в разі летального випадку страхова копманія оплачує мій кредит) і все ніяких процентів переплат. Тобто беру 17 тис готівкою і повне погашення кредиту складає 20300грн. Я перепитував не одноразово яку суму мені потрібно буде заплатити і які проценти? Мені все в культурній формі пояснили що іменно 20300 грн і все більше ніяких переплат. Розуміючи що 3 тис грн переплати це вже не така вже й велика сума я заключив договір особо не перечитувавши довірившись в повному обсязі консультанту банку. Сьогодні плативши платіж поцікавився яка сума лишилась до сплати вони мені назвали суму що на 3 тис грн перевищує того що я мав заплатити і тут починається все цікаве. Виявляється я плачу за страховку і ще плюс проценти що складають більше 50 процентів річних. Я розумію що майже всюди є приховані якісь нюанси які ставлять вищі начальники таких установ, но те що консультант в банку знаючи це не повідомив мене не пояснив нічого про проценти а лиш підсунув договір щоб підписати щоб йому галочка була перед керівництвом що він дійсно працює це безсовісно. Зараз старатимусь все в короткі строки закрити кредит і більше ніколи немати справи з цим банком.
igordnepr11 20 октября 2015, 17:16
Хотел стать клиентом этого банка, но передумал. Пришел в отделение № 1 в г. Днепропетровске проспект К.Маркса, 100, это центральное отделение, и что я вижу. Сидит 2 менеджера и берут наличку, пряча их в стол, обычный с ДСП сделанный стол, ставят печати, обрабатывают документы и т. д. И это все у других посетителей на глазах. А где же банковская тайна? Я был в шоке от увиденного, было было, но такого еще не было. При этом всем банк пишет что он является одной из крупнейших в Восточной и Центральной Европе финансовых групп — Getin Holding SA, Республика Польша. В нормальном банке должен быть охранник и касса, а так же менеджер должен обслуживать клиентов в тайне от других, а тут все видно и все слышно. Отдал банк тебе деньги со счета, ворюга какой нибудь подсмотрит, выйдет из отделения шлепнет тебя по голове и все. А еще отделение на «...» контору смахивает.Позорище.
Ідея Банк 11 ноября 2015, 12:16
Доброго дня, igordnepr11! Дякуємо Вам за звернення!
Ідея Банк, турбується про збереження готівки громадян, у нових відділеннях була впроваджена нова система управління готівковим обігом через темпо-каси. У відповідь на Ваше питання, темпо-каси обладнані додатковим фактором безпеки для клієнтів і співробітників, також важливим фактором є відсутність значної кількості готівки у відділеннях що робить їх нецікавими для потенційних грабіжників.
Нова система збереження готівки цілком безпечна, оскільки має ряд ключових захистів. Важливою перевагою темпо-кас для клієнтів є здійснення розрахунково-касових операцій без черг до кас в готівковій формі!
Ідея Банк та ряд інших банків використовують темпо-каси на відділеннях насамперед для розвантаження черг і зручності обслуговування клієнтів.

MALYUGA 19 октября 2015, 7:47
Добрый день. Подскажите пожалуста у кого-нибуть удавалось в полном обёме общатся с руководством банка, если да то как вам это удалось? Являлись ли эти переговоры конструктивными? К какой голове этого дракона следует обратится что-бы он перешёл от рекета к нормальному диалогу. P.S. Просьба сцикух с Ивано-Франковска не отписыватся, вы своими тупыми действиями и так загнали меня в тупик, особенно это касается Уляны Петровны и Мырославы Степановны. Спасибо.
Ідея Банк 19 октября 2015, 17:52
Доброго дня, MALYUGA! Дякуємо Вам за звернення та приносимо вибачення за незручності зі сторони банку.
Надішліть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank опис проблеми, що у Вас виникла, запитання, які Вас цікавлять та відповідні документи.

Сергей Андрущак 15 октября 2015, 14:54
Не удивляйтесь, если в исковых документах в суд, вы найдете некого поручителя, которого зовут — Б… к Р… н Р… ч (ИНН 29......13, г. Львов, ул. Вернадского, д..., кв....). На сегодня уже насчитал больше 20 таких дел! И это не предел)

Это у них штатный, карманный и подставной поручитель на смешную сумму в 50 (!) грн. Причем договор поручительства как бы заключен намного позже основного кредитного договора.

А делается это по одной причине… В данном случае при наличии двух ответчиков (заемщик и поручитель), у истца (ПАО «Идея Банк») есть право подавать иск в суд по месту жительства одного из ответчиков. И таким истец (ПАО «Идея Банк») конечно выбирает именно Б… ка Р… на Р… ча (место жительства: Сиховский район г. Львова).

Думаю не нужно объяснять, что ответчику из Харьковской области ой как накладно ехать во Львов и защищать свои права в Сиховском районном суде г.Львова.

Но на всякого мудреца довольно простоты)

Обращайтесь. Подскажу противоядие)

P.S. Уважаемые админы и модераторы! Этот отзыв не является антирекламой, флудом и желанием кому-то насолить. Отзыв основан на реальных документах и судебных делах, информация о которых есть в открытых источниках.

Я дорожу своей репутацией и отвечаю за каждое слово. При необходимости предоставлю сканкопии документов и ссылки на открытые официальные источники (реестры).
popandopula 14 октября 2015, 20:54
Доброго дня. Нещодавно відкрив депозит в вашому банку в м. Житомир. Мене обслуговував особисто начальник відділення — Віленська Наталія, вся інформація була детально роз’яснена та доведена, персонал був привітний та позитивно налаштований. Наталя Вячеславівна порадила відкрити картковий пакет для зручності отримання відсотків по вкладу. Щиро дякую за порозуміння та якісне обслуговування. Бажаю успіху в роботі Житомирському відділенню та особисто керівнику відділення.
Ідея Банк 19 октября 2015, 17:48
Доброго дня, popandopula!

Дякуємо Вам за звернення і за те, що стали клієнтом нашого банку. Нам важлива думка кожного клієнта.

Якщо у вас виникатимуть запитання, то пишіть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua або телефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30.

ballyr 14 октября 2015, 13:11
Увидел рекламу, мы коедитуем всех, на все и тп. Нужны были деньги на покупку товара. Не большие деньги, около половины моего месячного заработка. Просил на год. Проели мозг всем родственникаи, и отказали в кредите. Девушки задают странные вопросы — у моей сводной сестры спросили — сколько он зарабатывает? Во первых откуда ей знать? во вторых я даю вам свою декларацию, какой резон ей не верить. Я работаю в Ит зарегистрирован как Фоп, доходы мне позволяют погасить такой кредит за пару мес, да еще и страховку оплатить. Вы теряете свои деньги! Девушка сказала, что еще раз можно просить через 31 день, нл желания делать это нет совсем. Кому еще давать кредит, как не Итшникам? Вобщем негативное впечатление, не рекомендую вестись на такую рекламу. И еще, научите девушек задавать корректные вопросы.
Ідея Банк 19 октября 2015, 17:46
Доброго дня, ballyr! Дякуємо Вам за звернення та приносимо вибачення за незручності зі сторони банку.
Для того, щоб детальніше розглянути Вашу ситуацію та провести розмову із працівником банку з метою покращення обслуговування, надішліть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank наступну інформацію:
1) П.І.П
2) П.І.П. працівника, що Вас обслуговував
3) номер відділення банку
4) дату та час візиту у банк

У листі вкажіть також причину звернення.

Гарного Вам дня
Valentina1956 13 октября 2015, 16:25
Отделение по адресу: Житомир, ул. Киевская, 39
В первые стала клиентом этого банка. и очень сожалею об этом. Подала заявку на кредит через интернет из дому. Мне перезвонила девочка уточнила данные мои, была очень вежлива со мной. Когда же я пришла получать их на отделение была шокирована какое там хамство твориться. Мне выдавала кредит… это то что у меня написано по документам. Вела себя высокомерно, звонит роб. Телефон она кидается этой трубкой, матерится, я шокирована кто держит таких людей на работе, а ещё и в банке. Один ужас!!!
Ідея Банк 19 октября 2015, 17:44
Доброго дня, Valentina1956!
Для того, щоб детальшіше розглянути Вашу ситуацію та провести розмову із працівником банку з метою покращення обслуговування, надішліть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank наступну інформацію:
1) П.І.П
2) П.І.П. працівника, що Вас обслуговував
3) номер відділення банку
4) дату та час візиту у банк

У листі вкажіть також причину звернення.

Гарного Вам дня
NastenaBagata 2 октября 2015, 18:21
Отделение по адресу: Киев, ул. Лагерна, 42
Я благодарна Идее Банку за их отличное отношение к клиентам.

Мне летом посчастливилось открыть депозит в Идея Банке в отделении на ул. Лагерной, 42 в г.Киеве.
Свои деньги я положила на месяц, а мой менеджер Титов Алексей (кажется, начальник этого отделения) сказал, что я могу переоформлять депозит по телефону, даже не приходя в банк. Он объяснил, что в моём случае лучше отказаться от автопрологнации, а лучше постоянно переоформлять. Мол, это очень выгодно для моей банковской истории.

Я согласилась и очччень довольна))))) Вот уже несколько месяцев подряд под чутким руководством Алексея я переоформляю свой депозит всего лишь по телефону.

Сама пользуюсь, и всем рекомендую!!!
Ідея Банк 5 октября 2015, 15:33
Доброго дня, NastenaBagata!

cruasanchik 29 сентября 2015, 19:23
Нам телефонували і пропонували достроково погасити кредит з 10% знижки.Чи можна зараз скористатися такою акцією?
Ідея Банк 5 октября 2015, 15:36
Доброго дня, cruasanchik!
Дякуємо Вам за звернення і за те, що обрали ІдеяБанк. Нам важлива думка кожного клієнта.
Для того, щоб уточнити інформацію надану Вами, потрібно надіслати наступні дані на на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua
1) П.І.П.
2) Номер договору
3) Коли і хто телефонував

Просимо також вказувати у листі сам текст звернення.

nifyl 28 сентября 2015, 22:49
По истечении срока депозита пришол в банк написал заявлении о его завершении и получил деньги за минусом суммы начисленных процентов, так как банк теперь считает что срок еще не закончился-и начинается нервотрепка вообщем покуда возвращают проценты но уходит неделя и пару посещений в банк
Ідея Банк 5 октября 2015, 16:00
Доброго дня, nifyl!
Дякуємо Вам за звернення.
Для того, щоб детально розглянути Ваш коментар, нам потрібно більше інформації. Надішліть нам, будь ласка, на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
1) П.І.П;
2) номер депозитного договору.

У листі вкажіть ситуацію, яка виникла.

JDTamerlan 22 сентября 2015, 13:11
Отделение по адресу: Харьков, ул. Героев Труда, 14
Пользуюсь системой интернет-банкинга уже около года.
Система очень удобная и функциональная — на втором месте после Приват24.

Правда есть небольшие недостатки:
1) При использовании депозитов онлайн нет возможности установить опцию «не продолжать депозит автоматически». Т.е. после окончания срока он всегда автоматически продлевается — это очень неудобно!
2) неконстантный тариф (т.е. 0.5%, мин: 5 грн) за безналичный перевод денег, хотя сложность проведения операции для системы константная. В Приват24 эта услуга стоит 3 грн (константа), а здесь 0.5% от суммы операции, но минимально 5 грн.
Ідея Банк 5 октября 2015, 15:32
Доброго дня, JDTamerlan!
Дякуємо Вам за відгук і за те, що обрали ІдеяБанк. Нам важлива думка кожного клієнта. Дякуємо Вам за зауваження, їх взято до розгляду.

Oleg M 12 сентября 2015, 19:30
У мене 3 роки Автокредит в ІдеяБанку, банк декілька раз підвищував відсотки, але нові графіки для ознайомлення мені не висилав!!!
Банк без мого відома прийняв рішення щодо збільшення відсоткової ставки, збільшення суми щомісячного платежу та зміну Графіку погашення. Про це я дізнався 02.06.2015 відвідуючи свою сторінку на сайті Ідея Банк в розділі Системи дистанційного обслуговування «Інтернет-банкінг».
У відповідності до вимог Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» ст. 12. Право клієнта на інформацію та Закону України «Про звернення громадян» я неодноразово звертався в телефонному режимі з проханням надати мені роз’яснення: на якій підставі, коли та ким було прийнято рішення щодо збільшення мені відсоткової ставки та суми щомісячного платежу – але відповіді не отримав
Написав скаргу на адресу: Інспекція з питань захисту прав споживачів у Львівській області, 79058, м. Львів, пр-т Чорновола, 59 з проханням: Провести перевірку законності підняття мені річної процентної ставки. Зобов’язати ПАТ «Ідея Банк» надіслати мені копії нових графіків щомісячних платежів (що змінені після підняття річної процентної), які Банк мені досі не надав для ознайомлення.
Отримав відповідь: На Ваше звернення зареєстроване за вхідним № 1514/3 щодо незгоди з новим гафіком щомісячних платежів, Банком була направлена Вам письмова відповідь в якій зазначено, що відсоткова ставка за Кредитним договором повернута на попередній рівень, а також надіслано новий графік щомісячних Платежів.
В новому графіку щомісячний платіж не змінився (2000 грн), відсотки ніби-то не змінилися, але!!! Банк в останній платіж приписав додатково 18000 грн!!! в тіло кредиту!!!
Оте будьте уважні з Банком та вимагайте документальне підтвердження кожного випадку підняття відсотків!!!
Дане рішення банку буде оскаржуватися!!!
Ідея Банк 16 сентября 2015, 9:25
Доброго дня, Oleg M! Дякуємо Вам за звернення!
Для того, щоб детальніше розглянути Вашу ситуацію, Банку необхідно отримати додаткову інформацію. Надішліть, будь ласка, Ваше звернення на електрону скриньку банку PPOavto@ideabank.ua, в якому необхідно вказати наступні дані:
1) П.І.Б. позичальника,
2) номер кредитного договору,
3) запитання, що Вас цікавлять по кредиту.

На всі звернення Позичальників, що надходять в Банк, надається відповідь в термін до 30 календарних днів. Всі листи-повідомлення, листи-відповіді надсилаються Банком на адресу реєстрації Позичальника, яку Він вказував при укладанні кредитного договору або на адресу, що вказанав заяві. Крім того, відповіді на звернення Позичальників надсилаються рекомендованими листам Укрпоштою, відповідно Банк, в разі такої необхідності, має можливість надати підтвердження факту вчасної відправки Вам відповіді на звернення.

Oleg M 12 сентября 2015, 19:02
При Автокредиті Ідея Банк, в порушення Законів України, щороку вимагає від мене погасити заборгованість за нові Договори страхування життя (СЖ)у різних Страхових компаніях, але я зазначені Договори не підписував та з їх змістом ознайомлений не був. Не надання мені для ознайомлення нового Договору СЖ суперечить «Правилам надання банками України інформації споживачу про умови кредитування та сукупну вартість кредиту», затверджені постановою Правління Нацбанку України від 10.05.2007 № 168.
По цьому питанню я також звертався в 2014р до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від якої отримав відповідь що кошти «СК «УНІКА Життя» було повернуто на рахунок Банку, як такі що були помилково перераховані. «УНІКА Життя» з метою дотримання законодавства України задовольнило прохання Банку, повернувши вказані грошові кошти.
Не дивлячись не це, з боку Банку продовжилися незаконні вимоги сплати за Договори СЖ.
Нацкомфінпослуг, до якої я звернувся, надала відповідь від 15.08.2014, в якій зазначено: «під час перевірки отриманих від «ПЗУ Україна страхування життя» документів, Нацкомфінпослуг було виявлено ознаки порушення страховиком законодавства у сфері ринків фінансових послуг щодо невиконання страховиком обов'язків передбачених умовами договору страхування в частині неотримання згоди застрахованої особи на страхування. Нацкомфінпослуг порушено провадження по справі, за результатами якого вирішуватиметься питання щодо застосування заходів впливу до «ПЗУ страхування життя»
Також ДЕРЖСПОЖИВІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ ІНСПЕКЦІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ за результатами ініційованої мною перевірки надала відповідь: договір страхування 2015р «ПЗУ Україна страхування життя » подано на скасування, а сума 697 грн. буде скасована після повернення коштів «ПЗУ Україна страхування життя». Сплата вказаних вище суми Банком від Вас не вимагається.
Отже відстоюйте свої права та не платіть зайвих грошей!!!
nnnnnllll 11 сентября 2015, 17:32
Отделение по адресу: Житомир, ул. Киевская, 39
Доброго дня!
Моя мама клієнт Вашого банку, Матушняк Ольга Володимирівна. Вашими послугами користвалася з 2014 року. Весною дівчата порекомендували перевести пенсію у Ваш банк, обіцяли що все буде гараз, так воно і було до 10.09.2015 року. В четверг мама прийшла на відділення Житомирське, дівчат не було тих які її завжди обслуговували, сиділа взагалі якась інша дівчина, яка відправила її до начальника відділення Віленської Н.В., яка на високих тонах сказала їй чекати так як вона сильно занята, але чим вона так зайнята була якщо жодного клієнта на відділенні не було. В моєї мами піднявся тиск до 200… уваги нуль, чекала 30 хвилин. Це що за скоцьке відношення до людей похилого віку???!!! Я так все не залишу бду писати скаргу в НБУ на начальника відділення. Прошу прийняти адміністративні міри. Та чекаємо дзвінок з вибаченнями.
Олеся Малицкая 10 сентября 2015, 18:57
Недавно оформила кредит в этом банке, позвонила на горячую линию, сотрудник отвечала хамством, тон неуважительный!
Мало того что кредит на сумму 20тыс, а на руки немного больше 16… ещё и у операторов жаргон как у уличных баб
Как можно скорей закрою этот кредит и никому не советую связываться с данным банком
irena984 9 сентября 2015, 18:40
30.07.15 подала онлайн-заявку на кредит. Решение положительное. 04.08.15 курьером получила карту и договор; оператор сказал, что нужно подождать 2-3 недели. Много раз звонила в контактцентр говорят с вами свяжутся в конце завтрашнего дня и так каждый день тишина. звонила снова и снова то завтра, то карта не привязана к счету, то ваш вопрос решается. Надоело бросила все это. 04.09.15 звонят: есть ли у меня какие-то вопросы по кредиту

я им отвечаю, что ничего не получила еще. Отправили в отделение банка активировать карту в банке сказали карта активна а кредит не видят опять звоню в центр и тишина
Ідея Банк 10 сентября 2015, 18:03
Доброго дня, irena984!
Дякуємо Вам за звернення.
1) П.І.П;
2) детальний опис ситуації, що виникла.

hahacker 6 сентября 2015, 14:44
Отделение по адресу: Киев, пр-т Воссоединения, 3
Жалоба

Прошу удалить мои персональные данные из базы данных ПАО «Идея Банк», а также НЕМЕДЛЕННО прекратить меня шантажировать. Idea-Bank незаконно собирает и хранит мои личные данные, чем нарушает Закон Украины «О защите персональных данных», а также статью 32 Конституции Украины.

Действия банка подпадают под следующие статьи КУоАП:

— ст. Ст. 212-6 КУоАП «Осуществление незаконного доступа к информации в информационных (автоматизированных) системах, незаконное изготовление или распространение копий баз данных информационных (автоматизированных) систем»

— ст. 189 КУоАП «Вымогательство».

С недавних пор мне начали приходить СМС и поступать звонки от этого банка с требованием погасить кредит. Банк начал шантажировать меня и мою семью по кредиту, к которому я не имею никакого отношения — я провёл своё расследование и выяснил, что кредит взяла моя тётя.

Сначала банк мне писал, что моя супруга взяла кредит и не платит. Далее мне начали звонить и требовать немедленно связаться с клиентом банка и погасить кредит. Вчера и сегодня банк вообще решил пойти на откровенный шантаж — сотрудник банка начал рассказывать, что я могу понести солидарную ответственность по невыплаченному кредиту и банк подаст на меня в суд. Я не являюсь ни поручителем, ни сожителем, ни любовником, ни мужем клиента банка и никогда ими не был. Поэтому потребовал прекратить шантажировать меня и мою семью, а также удалить мои персональные данные из базы данных банка. Сотрудник банка — некая… которая уже неоднократно терроризировала меня, грозит мне судом и семейным кодексом.

Хочу подчеркнуть, что я не давал разрешения на хранение и использование моих личных данных. Я не подписывал никакие документы и вообще никогда в этом банке не был до 03.09.2015, когда написал заявление об исключении моего номера из базы данных банка.

Сегодня, 06.09.2015 снова позвонил сотрудник банка, и снова попыталась меня шантажировать.

Сотрудники банка некомпетентны!!!
Ідея Банк 7 сентября 2015, 11:07
Доброго дня, hahacker!
Дякуємо Вам за звернення!
Для того, щоб детальніше розглянути Вашу ситуацію, нам потрібно більше інформації. Надішліт на електрону скриньку підтримки клієнтів банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступні дані:
1) П.І.П.
2) Номер Вашого телефону.
3) Номер телефону з якого поступали смс та дзвінки.

zzyx 2 сентября 2015, 15:11
В целом банк нравится (у меня депозит), но бывают мелочи, которые портят общее впечатление. Зачем на сайте банка писать: “Кроме этого, каждый клиент, который заинтересуется продуктами от Идея Банка в период с 31.08 по 02.09 и заполнит анкету — кроме сладкого подарка, получит персональную продуктовое предложение разработанную специально для его нужд” и не выполнять обещанного. Сегодня (2.09.15) я открыл депозит, но о выше указанном предложении (прочитал только что на сайте банка) сотрудники киевского отделения вероятно не слышали. Но, не смотря на эту мелочь, желаю банку успешной работы.
Ідея Банк 7 сентября 2015, 11:38
Доброго дня, zzyx!
Дякуємо Вам за відгук і за те, що обрали ІдеяБанк. Нам важлива думка кожного клієнта. Вибачте за незручності, які виникли під час роботи з банком.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке