riz800580 1 июля 2015, 17:10
Добрый день,

Вы ответили следующее:
«3. Ви зможете планово отримати вклад в день закінчення початкового терміну (для даного клієнта-12 міс), звернувшись в банк. Якщо ж протягом пролонгованого періоду – з написанням заяви за 3 дні до дати зняття вкладу».
Когда конкретно необходимо обратиться в банк, чтобы планово получить вклад в день окончания начального периода (первые 12-месяцев)? Согласно условий Договора, необходимо обратиться за три рабочих дня, до дня пролонгации или не нужно обращаться с заявлением в банк за три рабочих дня, а можно просто прийти в отделение и забрать вклад со всеми начисленными процентами? Как тогда трактовать пункт 1.4 Договора вклада, где указано, что необходимо за три рабочих дня до дня пролонгации написать заявление о отказе в пролонгации? Какое заявление необходимо написать, один или два экземпляра и что дальше с ним/ними делать?
Прошу ответить просто и понятно, а то после каждого ответа остаются вопросы…
vikalena 1 июля 2015, 14:18
У меня образовалась просрочка платежа в 1 мес. Упущу все подробности общения с сотрудниками банка, перейду к сути вопроса. 29.06.15 в 20.00 мне позвонили из «до судебного» отдела и сказали что для меня действует реструктуризация кредита. Но действует она только до 1.07.(остался один день 30.06). Этот вариант меня бы очень устроил, если бы не одно условие. За ночь я должна найти 4000 грн, чтоб закрыть прошлый месяц. В противном случае — реструктуризация не возможна и больше нельзя будет ее реализовать. Был задан мне вопрос — почему я не обращалась к ним по этому поводу ранее — хотя недели за две-три я задавала подобный вопрос сотрудникам, на что получила отказ. Сотрудники банка мне звонили через день и только за сутки до «окончания действия предложения со стороны банка» мне сообщили эту новость. Конечно я не смогла воспользоваться этим предложением, т.к. я за ночь не смогла найти нужную сумму (если я за пол мес. их не нашла, где я ночью их возьму). У меня вопрос. Могу ли я обратиться в отделение банка по вопросу реструктуризации своего кредита. Платеж если я и делаю до 10 числа, то это все равно будет за май мес. Звонила на горячую линию. Обещали что зафиксируют мое обращение и со мной свяжется сотрудник банка, который ведет мое дело. Никто не перезвонил. Мне очень нужна эта реструктуризация, я не хочу доводить дело до суда и не считаю себя безответственным плательщиком. Из за экономической ситуации в стране люди не могут вовремя сделать платеж, а не из за личной прихоти. Буду благодарна за ответ.
Ідея Банк 22 июля 2015, 13:02
Доброго дня, vikalena!
Дякуємо Вам за звернення!
Для того, щоб детально розглянути Ваш коментар, нам потрібно більше інформації. Надішліть нам, будь ласка, на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
1) П.І.П
2) номер кредитного договору.

Ernestoche 26 июня 2015, 0:25
Отделение по адресу: Киев, пр-т Воссоединения, 3
Хорошая команда профессионалов подобрана в отделении г.Киев на Леннинградской площади. Не успеваю войти в отделение, как меня встречают приветствием, готовые помочь мне решить мои вопросы (будь-то получение процентов, консультация по интернет-банкингу) Девочки, приветливые, вежливые, всегда предоставляют достаточно четкую и понятную консультацию по вопросам банковской деятельности. Так держать и дальше! Прибыли и развития вашему банку!!! Спасибо за прекрасное отношение к своим клиентам! Всем рекомендую.
Ідея Банк 26 июня 2015, 9:47
Доброго дня, Ernestoche!
Дякуємо Вам за позитивний відгук і за те, що обрали ІдеяБанк!
Якщо у Вас виникатимуть запитання, то пишіть нам на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua.

Антон Бец 25 июня 2015, 16:59
При открытии депозита ранее была возможность далее управлять (снимать, закрывать) депозитом онлайн, теперь при попытке снятия система выдает сообщение обратиться в отделение.

Вопрос, как это относительно того, что депозит собственно и открывался онлайн, а теперь все изменено в оффлайн?
Ідея Банк 26 июня 2015, 8:44
Доброго дня, proffseo! Дякуємо Вам за звернення!
Згідно умов розміщення депозитів кожен користувач має можливість вільно знімати та поповнювати свої депозити, які відкриті на умовах вільного управління коштами. Тобто «Вільні кошти Онлайн».
Депозити, які передбачають строкові вклади і зняття після закінчення терміну — отримати достроково можна лише після звернення на відділення та написання відповідного звернення.
При плановому закінченні терміну депозиту переказати кошти на свій поточний рахунок та розпоряджатись ними можна без обмежень.

riz800580 25 июня 2015, 11:25
Спасибо за быстрый ответ.

П. 8.10, на который Вы ссылаетесь указывает следующее:
В разі незгоди Вкладника з новими розмірами процентних ставок, вважається, що

1. Зачем тогда указывать в Договоре банковского вклада, что на второй год устанавливается ставка 19,5% годовых, если размер ставки должен быть указан, как актуальный на дату пролонгации?
2. Меня не интересовал тот факт, что можно прекратить Договор страхования из-за несогласия с размеров новых процентных ставок. Вопрос был другой — о несогласии пролонгировать Договор.
3.… має право достроково одержати вклад без перерахунку процентів та будь-яких штрафних санкцій — не соответствует действительности. Согласно Дополнительного соглашения №1 к Договору вклада: «протягом іншого періоду дії Договору — проценти, нараховані на отриману суму вкладу перераховуються з початку дії даного Договору, виходячи з процентної ставки 1% річних». Т.е. если Договор разрывается в любой период после даты пролонгации — то идёт уже штрафная ставка. Это верно? Почему Вы указываете другую информацию?
4. Для отказа от пролонгации Договора заявление необходимо писать за три рабочих дня до даты пролонгации или в течении 10 дней после даты пролонгации. Какой из этих вариантов верный?
Ідея Банк 25 июня 2015, 14:49
1. Початковий термін вкладу – 12 місяців може автоматично пролонговуватися до 3 разів під актуальні на момент пролонгації ставки. Після закінчення 3 пролонгацій, вступає в дію додатковий термін 12 місяців, по якому ставка 19,5%- така яка зазначена у договорі клієнта.
2. За кожен повний період клієнт отримує відсотки без перерахунку по штрафній ставці. Якщо початковий термін закінчився, то наступного дня він пролонгується. Якщо клієнт звернеться, для прикладу, на 20 день після пролонгації для отримання вкладу, то відсотки по штрафній ставці 1% перерахуються лише за період 20 днів.
3. Ви зможете планово отримати вклад в день закінчення початкового терміну (для даного клієнта-12 міс), звернувшись в банк. Якщо ж протягом пролонгованого періоду – з написанням заяви за 3 дні до дати зняття вкладу.
Якщо ж вклад відображається в Інтернет-банкінгу клієнта, то він доступний для зняття протягом 10 днів після закінчення початкового терміну(у випадку клієнта- 1 рік). В подальшому вклад пролонгується. У випадку, якщо клієнт захоче його зняти, йому потрібно буде звернутися на відділення і написати заяву за за 3 дні до дати зняття вкладу.
riz800580 25 июня 2015, 9:57
Спасибо за ответ.

Вы написали следующее:
«Доброго дня, riz800580! Дякуємо Вам за звернення! Щодо Ваших запитань:
Клієнт отримає вклад без втрати відсотків після проходження терміну 1 рік. Для цього йому достатньо звернутися на відділення протягом 10 днів від дати закінчення вкладу і написати заяву. Якщо клієнт не звернеться протягом 10 днів, то його вклад автоматично пролонгується на такий самий термін під ставку, актуальну по цьому вкладу на момент пролонгації, без втрати відсотків нарахованих за попередній 12-місячний термін.
Клієнт не втратить відсотки за 12 міс. Депозит не буде вважатися достроково розірваним».

Вопрос: как вся эта информацию относится к тому, что согласно условий договора, вкладчик должен написать заявление не позднее, чем за 3 (три) рабочих дня до дня пролонгации?
Вы указываете, что необходимо обратиться на протяжении 10 дней от даты окончания вклада, что противоречит п.1.4 Договора. Но вклад ведь фактически заключён на 24 месяца.
Распишите, пожалуйста, подробно правильную методику закрытия вклада через год без потери процентов по вкладу из-за отказа в пролонгации. Также укажите пункты Договора вклада, которые это подтверждают.
Ідея Банк 25 июня 2015, 10:56
Доброго дня, riz800580!
Договір банківського вкладу укладений відповідно до умов Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, розміщеного на сайті Банку www.ideabank.ua, є його невід’ємною частиною та разом з ним складає єдиний документ.
Згідно п.8.10. Договору комплексного банківського обслуговування «В разі незгоди Вкладника з новими розмірами процентних ставок, вважається, що Вкладник відмовився від такого Договору банківського вкладу та має право достроково одержати вклад без перерахунку процентів та будь-яких штрафних санкцій. У разі мовчання (відсутності письмових заперечень) Вкладника протягом перших десяти днів нового строку (терміну) вкладу, вважається що Вкладник погодився з продовженням строку (терміну) вкладу на вказаних вище умовах.»
rt30 24 июня 2015, 11:02
Отзовитесь кто воспользовался скидкой 10 % при полном погашении автокредита
Ідея Банк 24 июня 2015, 17:26
Доброго дня, rt30! Дякуємо Вам за звернення! Банк пропонує Вам скористатися послугою «Повного дострокового погашення кредиту з дисконтом». Дана послуга полягає у тому, що у випадку укладення Вами додаткової угоди до кредитного договору, Банк, в розмірі дисконту Х% (визначається індивідуально до кожного кредиту) від залишку заборгованості, здійснює прощення боргу. Вам залишається лише сплатити решту. У випадку наявності у Вас штрафних санкцій та пені, при оформленні даної послуги, Банк списує Вам дані суми в повному розмірі. Також, після погашення кредиту в такий спосіб, Ви отримаєте ексклюзивне право на страхування свого автомобіля по програмі КАСКО в ПрАТ «СК «Альфа страхування» по акційному тарифу 2,77% від вартості автомобіля та подарунок у вигляді добровільної автоцивілки на 3 міс. і пакету технічної допомоги в рамках партнерської програми Ідея Банку та страховою компанією. Якщо ця пропозиція Вас зацікавила, Ви можете звернутися в найближче відділення Банку для уточнення наявності для Вас даної послуги та її оформлення.
Дана пропозиція «Повного дострокового погашення кредиту з дисконтом» дійсна до 30.06.2015.
Інформація і роз’яснення надаються також консультантами гарячої лінії ПАТ «Ідея Банк» за телефоном: 0 800 50 20 30, тел. факс (032) 297-06-95.
riz800580 23 июня 2015, 15:01
Уважаемые сотрудники банка — почистите контактную почту:

Не удалось выполнить доставку следующим получателям или группам:
info@ideabank.ua
Почтовый ящик получателя переполнен и в данный момент не может принимать сообщения. Попытайтесь повторно отправить это сообщение позже или обратитесь к получателю напрямую.
Ідея Банк 23 июня 2015, 16:24
Доброго дня, riz800580! Дякуємо Вам за звернення. Працівники банку уже займаються очищенням скриньки.
riz800580 23 июня 2015, 12:06
Добрый день.

Был оформлен депозит в отделении банка «Безопасный» на 1 год под 25% годовых на первый год и 19,5% годовых на второй (фактически, срок указан как 24 месяца) с Дополнительным соглашением к Договору вклада с информацией о том, как будут начисляться проценты в случае возвращения банком вклада по требованию вкладчика.
В связи с уверениями менеджера, оформившего мне этот депозит, о том, что я могу спокойно прекратить свой Договор страхования через год, прошу ответить мне на следующие вопросы:
1. Каким образом можно забрать вклад через 1 год без потери начисленных процентов за этот период?
2. Согласно п.1.4. Договора срочного банковского вклада ФЛ «Безопасный»: «Вкладник вправі відмовитися від продовження строку вкладу на умовах цього пункту Договору письмово повідомивши про це Банк не пізніше, як за 3 робочі дні до дня застосування чергового продовження». Обязательно ли написание этого заявления если менеджер в банке мне сказал, что ничего писать не нужно, достаточно просто позвонить по телефону. Это верная информация? Кому тогда необходимо звонить и в какие сроки, чтобы получить проценты по вкладу за первый год под 25% годовых и забрать свой вклад без его продления на следующий период?
3. Если всё же необходимо письменно писать заявление не позднее, чем за три рабочих дня до дня применения очередного продолжения вклада (напомню, что я хочу получить все начисленные проценты за год), то не будет ли считаться заключённый ранее депозит таким, который досрочно был расторгнут (т.к. в Договоре фактически стоит срок 24 месяца, хотя мне необходим был он только на 1 год) и выплата процентов будет по ставке 1% годовых?
Ідея Банк 24 июня 2015, 17:33
Доброго дня, riz800580! Дякуємо Вам за звернення! Щодо Ваших запитань:
Клієнт не втратить відсотки за 12 міс. Депозит не буде вважатися достроково розірваним.

rt30 22 июня 2015, 11:52
Звонок на горячую линию банка (Ковальский Николай Юрьевич) вопрос: получила письмо с идея банка, исполнитель Д.А. Лимарчук, тел исполнителя 0800502030, есть вопрос, надо с ним переговорить.Ответ Ковальского- мы не можем соединить, пишите ему письмо...:(((Руководители банка- обратите внимание на своих студентов в колл центре- почитайте хотя бы инструкцию Кабмина с деловодства и расскажите исполнителям, телефон ставится для контакта человека обратившегося с исполнителем!!!
Ідея Банк 24 июня 2015, 17:40
Доброго дня, rt30! Дякуємо Вам за звернення! Працівники вже перевіряють надану Вами інформацію!
ankrem 15 июня 2015, 22:38
Разместил депозит пол года назад.
Выбрал он-лайн, так как процент немного был больше. Но два момента стали удивлением:
— к сроку 6 месяцев приплюсовали еще 12 дополнительных, как потом оказалось без проблем можно забрать через 6.
— в договоре не нашел упоминание про ФГВФЛ, сами понимаете какое сейчас время.
Проценты често начислялись и без проблем можно было получить в кассе. В моем городе одно отделение, но без банкомата. В 2015 нонсенс, но факт.
За несколько дней до окончания с отделения перезвонили и уточнили, что планирую делать с депозитом. Согласовали день когда смогу забрать деньги.
Вот сегодня за несколько минут это и сделал.
В целом впечатления хорошие, если % ставки будут подходить, как нибудь вернусь в этот банк.

P.S. В кассе наблюдал картину, как в рекламе — несколько десятков пачек гривен ожидающих своих будущих хозяев.
Ідея Банк 19 июня 2015, 20:56
Доброго дня, ankrem!
Дякуємо Вам за позитивний відгук і за те, що обрали ІдеяБанк!
Для того, щоб підвести підсумок по Вашому коментарю, надішліть нам, будь ласка, на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
1) П.І.П
2) номер відділення, у якому Ви оформляли депозит.

corleona 12 июня 2015, 11:22
Здравствуйте! Я постоянный клиент вашего банка Уже много лет я брала кредиты наличными и все без просрочек оплачивала И вот когда увеличили комунальные услуги и подорожали сильно продукты на Украине а моя зарплата остается такой же как была то естественно я уже не могу платить полностью всю сумму кредита Вот я обратилась за помощью в Киевское отделение вашего банка за помощью Я написала заявление о реструктеризации своего кредита В отделении мне сказали что рассмотрят мое заявление в течении дня и скажут результат А еще мне сказали что бы мне одобрили реструктеризацию то я должна иметь просрочки Но я не хочу иметь просрочки Я всегда вовремя оплачивала кредит потому что я ответственный человек и хочу оплачивать но только по реструктеризации чтобы я могла еще как то выжить в наше нелегкое время Я ушла домой в шоке и через несколько часов мне позвонили и сказали что я реструктеризация будет рассматриватся в течении месяца но я всеравно должна оплатить месячный платеж но я немогу оплатить полностью месячный платеж потому и написала заявление в банк Скажите могу ли я оплатить частично месячный платеж чтобы у меня не считалась просрочка? Неужели для постоянных клиентов нет никаких снесхождений А еще я спрашивала о кредитных каникулах но мне категоричеси отказали И почему в отделении мне говорят одно а потом звонят и по хамски отвечают на мои вопросы?
vikalena 9 июня 2015, 19:21
Здравствуйте. У меня образовалась проблема с выплатой кредита. Так уж получилось, что ситуация в стране не могла обойти обычных граждан Украины. Мои доходы уменьшились и я не смогла вовремя сделать платеж по кредиту. Просрочка по платежу 1 месяц. У меня не получается сейчас выровнять график платежей- разрыв в 1 мес. Естественно я уже числюсь в черном списке (я так думаю), звонят и пишут работники банка по несколько раз в день (все как у всех). Я не прячусь, общаюсь, платежи вношу по мере поступления денег. Я понимаю, что я виновата, что нарушаю договор и не отрицаю этого. Но в моем договоре есть пункт о кредитных каникулах на три месяца. Каникулы эти сейчас банк предоставляет только тем кто в АТО. И тут вроде все гуманно. Но не я довела ситуацию в стране до такого состояния. И раз уж на то пошло, то в моем договоре ничего не написано про АТО. Я не считаю себя недобросовестным плательщиком. Мне нужен всего 1 мес. кредитных каникул. Банк не выполняет условие своего же договора, тем самым делая из меня недобросовестного заемщика. И штрафами создает еще больше мне и себе проблем. И к слову о сотрудниках колл-центра. Мне, к счастью, звонят очень сдержанные и приветливые работники. Хоть с этим мне повезло)) Всем удачи!
Anonim777 8 июня 2015, 12:49
Доброго дня!!! Я звернувся на минулому тижні, на відділення Идея Банк м. Житомир. З питання відправки переказу по системі SFIFT в Польшу.Перед цим я зателефонував на гарячу лінію банка для консультації, чи моржливе відправлення SFIFT в вашому банку, на що отримав відповідь «так можливо».Я підійшов в Ідея Банк до начальника відділення, щоб зробити переказ коштів по SFIFT, на що вона мені відповіла: «Нажаль ми не зможемо Вам допомогти, так як цієї операції я виконати не зможу».Чіткої відповіді від неї я не отримав. Звернувся в Києві в Ідея Банк, мене обслужив начальник відділення та надав мені доступну інформацію.Дякую!!!
Ідея Банк 24 июня 2015, 17:44
Доброго дня, Anonim777! Дякуємо Вам за звернення! Щодо ситуації, яка виникла ми інформуємо Вас, що Житомирське відділення не проходило навчання та тестування попереказам SWIFT, але воно вже замовлено у відділ навчання.
На даний час, з клієнтом оговорено час його візіту на відділення для відправки переказу SWIFT і для вияснення ситуації.
anigma 5 июня 2015, 14:17
Добрый день. Сегодня утром обратилась на отделения пополнить свой депозитный счет — была очень огорчена мне отказали. Сказали, что они этого сделать не могут, так как у них нету каких-то там доступов, сидит девушка говорит, что только на стажировке, ничем помочь не может, начальника отделения нету на месте, полный беспорядок в работе и хаос, не одна я была возмущена такими действиями. Это отделение случайно не закрывается? Вижу все новые лица, а ранее, когда еще был другой начальник, претензий к их работе вообще не было!
vasilly 2 июня 2015, 10:19
Здраствуйте.Имею автокредит в вашем банке, постоянно идёт поднятие процентной ставки, платёж за 3 года вырос с 1900 до 2500.У нас что зарплаты подымают или уровень жизни поднялся, вы хоть в справки о доходах смотрите которые вам присылают, или справка только служит для того чтоб деньги поиметь за то что не прислал.Складывается впечатление что вы специально это делаете для отпугивания клиентов.
Ідея Банк 2 июня 2015, 12:52
Доброго дня, vasilly! Дякуємо Вам за звернення!
Відповідно до умов кредитного договору Банк має право змінювати або ініціювати зміну відсоткової ставки, про що повідомляє позичальника відповідним рекомендованим листом. В разі незгоди, позичальник має право написати офіційне звернення в Банк для узгодження ситуації. На всі звернення позичальників, що надходять в Банк, надається відповідь в термін до 30 календарних днів. Всі листи-повідомлення, листи-відповіді надсилаються банком на адресу реєстрації позичальника, яку Він вказував при укладанні кредитного договору.
Щоб максимально швидко детальніше розглянути Вашу ситуацію і перевірити дані, надішліть, будь ласка, сканкопію Вашого звернення (з вказанням номеру кредитного договору, ПІБ та ІПН позичальника) на ел. поштову скриньку PPOAVTO@ideabank.ua, а оригінал на юридичну адресу Банку: 79008, м. Львів, вул. Валова, 11

nadia85 26 мая 2015, 16:58
Добрий день. Маю кредит у вашому банку. Але у звязку з обставинами не сплачую вже третій місяць. Чи можливо звернутися у відділення у моєму місті чи зателефонувати у банк для подальшого вирішення моєї проблеми. Дякую
Ідея Банк 26 мая 2015, 17:42
Доброго дня, nadia85! Дякуємо Вам за звернення і за те, що обрали ІдеяБанк!
Ви можете звернутися безпосередньо на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua із наступною інформацією:
2)Номер Вашого кредитного договору.
3) Вказати причину несплати кредиту.
alexeysomko 24 мая 2015, 21:12
Последний период времени, по известным причинам, для меня выдался достаточно сложным. Имея несколько депозитов в IdeaBank- е некоторые приходилось досрочно расторгать, потом пополнять и так несколько раз за последний год. И всегда банк безупречно выполнял взятые на себя обязательства.
Ідея Банк 26 мая 2015, 17:43
Доброго дня, alexeysomko!
Дякуємо Вам за відгук і за те, що обрали ІдеяБанк. Нам важлива думка кожного клієнта. Якщо У вас виникатимуть запитання, то пишіть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua або телефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30.
Olechka3009 11 мая 2015, 17:48
Щодо працівників банку (відділення у м.Червоноград): компетентні, дуже ввічливі, завжди розкажуть, допоможуть.
А от що стосується кол-центру, то складається таке враження, що критерій вибору на роботу — хамство. Я неодноразово брала кредит в даному банку. Сплачувала регулярно, погашала достроково. Зараз теж маю кредит. Цього місяця нам затримали зарплату тому, порадившись з працівником банку, я сплатила лише частку необхідної суми, відповідно плануючи до кінця місяця доплатити другу частину + слідуючий платіж. Сьогодні мені подзвонила «працівниця» з кол-центру, яка з перших же слів хамським тоном, начебто я їй особисто щось повинна, читає мені нотації і розказує мені як правильно жити і яка я безсовісна. Дуже запам'ятались її слова: «Ви як підписували договір на кредит, там не було вказано, що затримка зарплати причина затримки платежу». Так і є! Але там також не було вказано, що працівники мають право хамити, при чому не маючи достовірної інформації.
Нажаль, була в такому шоці від розмови, що навіть не запамятала імені хамки. Є лише номер і час дзвінка. Хоча це не важливо, тому що з кол-центру окрім хамок ніхто не дзвонить. Знаю це тепер не тільки зі слів знайомих. Була в мене ситуація і така ж, як і в користувача Ira31 десь 6 місяців тому. Мені подзвонили з кол-центру ідея-банк. Вимагали погасити кредит на ім'я особи, яку я взагалі не знаю. Було сказано, що мій номер вказано як особистий номер позичальника. Я спробувала пояснити працівниці, що за даним номером вказаної особи немає і ніколи не було. І що я такої людини не знаю. Саме спробувала пояснити, оскільки мені навіть не дали договорити, перебивши мене звинуваченнями, що я приховую цю людину. Я в цей же день подзвонила на гарячу лінію, з надією натрапити на компетентного працівника, щоб вияснити дане непорозуміння. Мені сказали що більше не будуть турбувати з цього приводу. Та це були лише пусті слова!!! Мені надзвонювали по декілька разів на день доки я просто не викинула сім-картку. Коротше кажучи — БАРДАК
Ідея Банк 12 мая 2015, 17:26
Доброго дня, Olechka3009! Дякуємо Вам за звернення і за те, що обрали ІдеяБанк!
Для того, щоб розглянути детально Вашу ситуацію і провести розмову із працівником, нам потрібно більше інформації.
Надішліть будь ласка на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
2)Номер Вашого кредитного договору.
3) Дату і час дзвінка із call-center.
4) Ім'я працівника, який до Вас телефонував.
korneevne 7 мая 2015, 10:47
Обращаюсь к руководству, сколько можно терпеть хамское отношение к себе операторов? практически при каждой беседе складывается впечатление что ты лично ей обязан как минимум здоровьем. Конкретная ситуация, авто в кредите у вас в банке, страховой случай, страховая одобрила платеж, неделю назад звонит девушка и повелительным тоном спрашивает куда я хочу внести платеж, в тело кредита или ремонт, на мой ответ что нужно подумать, с недовольным тоном кладет трубку и обещает перезвонить завтра. прошла НЕДЕЛЯ! звонка нет, звоню оператору, обьясняю проблему, мол время идет а движения нет, опять же с недовольным тоном и неуважительной манере она мне сообщает что соединить меня ни с кем не может и я должен написать письмо в отдел авто кредитования!!! ВДУМАЙТЕСЬ! Я ДОЛЖЕН ПОТРАТИТЬ ВРЕМЯ ЧТО БЫ НАПОМНИТЬ СОТРУДНИЦЕ ЧТО ЕЙ НУЖНО ИНОГДА РАБОТАТЬ!!!, устав от хамства я оператора я решил донести её руководству о недопустимом поведении и поинтересовался фамилией либо порядковім номеров сотрудника на что услішал что ОНА НЕ ОБЯЗАНА НИЧЕГО МНЕ СООБЩАТЬ И Я МОГУ ЖАЛОВАТЬСЯ КУДА УГОДНО) как то так… хотелось бы услышать мнение руководства на данную проблему, общался с девушкой 07.05.2015 около 10.00, представилась крестиной.
Ідея Банк 12 мая 2015, 17:38
Доброго дня, korneevne! Дякуємо Вам за звернення і за те, що обрали ІдеяБанк!

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке