Отзывы о Райффайзен Банке

0951252550 11 сентября 2020, 14:20
Кто думает связаться с этим банком сразу предупреждаю ждите подвох.Меня лично обвенили в мошенничестве и внесли это свое умозаключения в общую систему банков, ну да, ладно это все сугубо их личный бред самое главное с какой формулировкой они обвенили меня в мошенничестве цитирую« систематическое пополнение мобильного номера» как Вам? Вот такая история спасибо за внимание!!!
11 сентября 2020, 14:27
Доброго дня! Ми перевіремо інформацію, та надамо коментарі найближчим часом.
RaiffaizenAlex 11 сентября 2020, 14:42
Шановний Клієнт!
Договорами та законодавством передбачено право Банку звертатися до Клієнтів з запитом про надання документів та пояснень, підтверджуючих законність операцій. Також, Банк має право здійснити блокування платіжної картки, відмовити в обслуговуванні Клієнту та/або закрити рахунок/нки, зокрема, якщо дії Клієнта та/або операція Клієнта не відповідають вимогам договору або вимогам законодавства України, у тому числі, але не обмежуючись, режиму рахунків, або такі дії Клієнта та/або операція мають сумнівний суспільний чи економічний характер. На підставі аналізу руху коштів та отриманих від Вас документів/пояснень Банк прийняв рішення скористатися своїм правом та припинити обслуговування рахунку. На жаль, надати детальнішу інформацію на загальнодоступному сайті не маємо можливості, оскільки це може привести до розголошення інформації, що становить банківську таємницю. В той же час, запевняємо, що Банк завжди намагається зберегти партнерські відносини з клієнтами, і приймає такі рішення у виключному випадку.
Сподіваємось на розуміння.
З повагою
Євген Попужко 10 сентября 2020, 18:34
Оформили карту на работе для зачисления зарплаты. Тарифы особо не читал, в общем обьяснили, что можно снимать в банкомате любого банка бесплатно, в кассе банка тоже бесплатно если больше 5 тыс грн. Проверил — всё как и сказали. Установил приложение Райфайзен онлайн, приходят сообшения по любой операции, сообщения бесплатные. Если более детальнее ознакомится, то на сайт банка, карта Виза, новый тариф сказали.
10 сентября 2020, 18:49
Доброго вечора! Дякуємо за відгук. Ми робимо все можливе для того, щоб наші Клієнти могли користуватися найкращіми банківськими продуктами і, сподіваємось, що нам це вдається! Будемо продовжувати рухатись в цьому напрямку.
Иван Кулиш 9 сентября 2020, 21:21
проблему з сайтом вирішили вже через дві години після мого відгуку, досить оперативно! картку заказав, поки що ставлю 5-ть зірок «авансом» а вже далі покаже час).
9 сентября 2020, 21:24
Доброго вечора! Ми, дійсно, намагаємося вирішувати проблеми, які виникають, в найкоротший термін. Дякуємо за відгук та сподіваємось, що подальші враження від обслуговування будуть лише приємними.
Sergiy Hetmanskiy 9 сентября 2020, 21:16
Давно хотів оформити собі додаткову картку для оплати в інтернеті. Відділення банку знаходиться с моєму домі, зайшов ознайомитись з умовами по картках, обрав звичайну платіжеу райфкартку. Оформлення та обслуговування безкоштовне. Це картка Visa, єдиним бонусом є те що поповнення через банкомат безкоштовне, можна знімати кошти в банкоматі будь-якого банку. Мені не потрібно знімати гроші, я навпаки поповнюю картку. Шоппінг безпечний, приходять смс з підіверженням проведення операції. Там є ще варіант оформлення картки з кешбеком, але там додаткові умови і є плата за обслуговування. Я все одно не використовую ніде окрім інтернету, тому не розглядав той варіант. Як на мене, все працює нормально, поки що немає до чого причепитись.
9 сентября 2020, 21:19
Доброго вечора! Дякуємо за відгук про нашу нову картку! Користуйтеся з задоволенням, а ми й надалі будемо розробляти нові зручні банківські продукти для наших Клієнтів.
Виктория Воскресенская 9 сентября 2020, 21:07
С банком знакома давно, пару раз брала кредиты и есть депозит. Нужна была карта для получения переводов. В банке предложили карту Visa Revord. Честно не вникала полностью в тарифы, мне было важно зачисление средств бесплатно и не большой процент за конвертацию (тут 1%). Уже несколько месяцев пользуюсь, всё отлично. Оформили быстро, карту вылади в тот же день. За обслуживание платить не надо.
9 сентября 2020, 21:12
11 сентября 2020, 18:11
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 11.09.2020).
Пользователь не предоставила доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что она является клиентом или пользовалась услугами данного банка.
Иван Кулиш 9 сентября 2020, 16:46
сайт не полностью рабочий, заказ карты заканчивается на вводе данных и дальше не чего не происходит. Проверьте свой сайт!
9 сентября 2020, 17:01
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності та дякуємо за повідомлення. Дійсно, наразі мають місце технічні проблеми при замовленні картки. Намагатимемося полагодити все в найкоротший термін.
maorwowa 8 сентября 2020, 23:58
Мне прислали трансфер от 08.31.20. Не могу его получить! Операторы говорят, что видят его, он есть. А в местном отделении банка понятия не имеют, о чем я говорю. Разговаривала уже с двумя разными операторами. С кем мне еще поговорить, может меня не понимают??? Или я чего не понимаю??? Где деньги?
9 сентября 2020, 0:13
Доброї ночі! На жаль, вказаних данних недостатньо для того, щоб перевірити інформацію. Напишіть нам, будь ласка, в системі «Райффайзен онлайн» з радістю спробуємо розібратися та допомогти.
RaiffaizenAlex 9 сентября 2020, 11:53
Доброго дня!
Дякуємо за надання уточнень в особистому повідомленні. На жаль, змушені запросити Вас у відділення Банку для подання заяви на уточнення призначення платежу. Після цього розглянемо питання про його зарахування в найкоротший термін. Розуміємо, що можливо не дуже зручно йти у відділення, але, на жаль, прийняти заяву дистанційно поки відсутня можливість:(
oksana22222 8 сентября 2020, 10:22
Уважаемый Минфин и юристы на сайте. Просьбя разъяснить имеет ли право банк совершать в субботу 17 звонков с 7 утра до 9 вечера с угрозами по не выплате кредитного взноса, который на момент субботы уже был выплачен. При этом банк утверждает, что это законно — звонить по задолженности, которой нет.

И второй вопрос. Имеет ли право банк использовать номер, который был озвучен при попытке взять кредит, но кредит так и не был взят, а сотрудник банка, не получив мое разрешение на обработку персональных данных оставила его в системе и теперь звонки совершаются и на него. Я не юрист, но даже мне понятно, что это нарушение моих прав. И в этом случае сотрудник банка утверждает, что это законно.
8 сентября 2020, 11:06
Доброго дня!
На жаль, для перевірки ситуації та надання коментарів недостатньо вказаних даних. Просимо звернутися до нас в системі «Райффайзен онлайн» та повідомити дату дзвінків, номер телефону на який вони здійснювались. Ми проаналізуємо ситуацію та надамо коментарі. Нам прикро, що завдали Вам незручності та залишили негативне враження про роботу Банку.
RaiffaizenAlex 8 сентября 2020, 23:16
Доброго дня!
Дякуємо за очікування відповіді. Право Банку здійснювати дзвінки Клієнту у разі несвоєчасної сплати ним платежів передбачено договором. При цьому порядок їх здійснення встановлює Банк, враховуючи норми законодавства. Ми не мали наміру завдавати Вам незручності але просимо в подальшому дотримуватись графіку сплати платежів з метою запобігання отримання дзвінків від Банку. Ваші побажання щодо припинення здійснення дзвінків на додаткові номери телефонів передані до уповноваженого підрозділу для врахування у подальшій роботі.
Toppi84 8 сентября 2020, 1:57
Добрый деньСовершал покупку мне было предоставлено номер карты ****-****-****-**** Позвонив в Райфайзен банк оператор заверил что продавец не мошенникВ следствии чего со своей карты банка пумб оплатил 550 грн Kod: 1622. Perekaz z rahunku *4249 na kartku *3848. Suma: 550.00 UAH. 23.07.2020 13:33. Dovidka: +380442907290 SAPNpS50qPv после чего продавец пропал со связи на контакт не выходит Телефон отключен Объявление удаленоПрошу помочь вернуть указанную сумму на мою картуЗаранее спасибо…
8 сентября 2020, 8:07
Доброго ранку! На жаль даних, вказаних Вами, для перевірки не достатньо. Просимо зателефонувати до Інформаційного центру та повідомити номер карти для передачі інформації до уповноваженого підрозділу. При цьому, на жаль, питання повернення коштів може бути вирішено виключно у порядку, передбаченому законодавством. Просимо Вас звернутись у поліцію з повідомленням про протиправні дії.
maxego 7 сентября 2020, 21:08
Отделение по адресу: Киев, бул. Перова, 22
Зашел на отделение Райффайзен банка по бульв Перова взять выписку по моей зарплатной карте. Менеджер Коновалова Любовь вежливо ответила на все вопросы и предложила оформить кредитную карту на оч выгодных условиях, с возможностью не платить проценты в течении 100 дней. Давно не встречал такого сервиса в наших банках. Даже настроение улучшилось.
7 сентября 2020, 21:13
Доброго вечора! Дякуємо за приємні слова про нашого працівника. Обов'язково візьмемо до уваги. Будемо і в подальшому надавати нашим Клієнтам якісні послуги. Сподіваємось на тривалу співпрацю.
Александр Пантелеев 7 сентября 2020, 11:02
Пришло время переоформления карты, предложили Райфкарту по новым тарифам Visa reward. Пока не могу сказать что прям в восторге. Но зачисления приходят во время, снимал деньги в банкоматах разных банков — в одном сняли комиссию, но там сам протупил — вывел состояние счёта на экран. Пуш сообщения приходят, нужно разршить в приложении Райфайзен онлайн, эта услуга бесплатная. Но можно и подключить смс сообщения за 19 грн.
7 сентября 2020, 11:09
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Ми старалися створити картку, яка буде зручна у користування для наших Клієнтів. Сподіваємось, нам це вдалося. Ми впевнені, що з часом Ви оціните всі переваги даної картки і будете продовжувати з задоволенням нею користуватися.
9 сентября 2020, 14:43
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 09.09.2020).
19.03.2020

В этот день мною было совершено пополнение платёжной карты Голд на 1500 грн в отделении выше указанного банка. Находясь на работе заметил неоднократные снятия по карте в размере 100-200 грн несколько раз подряд. Данные моей карты были считаны или украдены сотрудниками банка по адресу г. Кривой Рог, ул. Лермонтова, 2, что подтвердилось в ходе разбирательства со службой безопасности банка. На отделении, где и производились снятия денежных средств, меня в тот момент не было, что можно увидеть на записи с камер видеонаблюдения. После попытки авторизоваться в личном кабинете «Райффайзен онлайн», система отказала в доступе, по причине того, что в аккаунт уже вошли с другого устройства.
После этого карта была заблокирована. Однако и после блокировки карты со стороны мошенников были попытки снятия денег. В течение недели обратился в банк, сотрудник попросил подойти в понедельник следующей недели. Проблему выявили – деньги были сняты в банкомате банка, сказали, что полную сумму возместят, а деньги, которые остались на карте в даный момент заморожены и вернут через неделю и украденные и оставшиеся на карте. В течение месяца после обращения на горячую линии и другое отделения, выяснилось, что ситуацию хотели скрыть от главного офиса. Позвонив на горячую линию по противодействию мошенническим действиям (0 800 509 990), сотрудик СБ банка приехал из г. Днепр в отделение «Гагаринское», провёл в г. Кривой Рог неделю и обязывался решить проблему. Однако после уехал, так ничем и не повлияв на действия мошенников. В июне, был на центральном отделении банка в г. Днепр, объяснив проблему там, услышал, что главный офис не в курсе данной ситуации.
По истечению трёх месяцев разбирательств с администрацией банка и со службой безопасности средства так и не были мне возвращены. Кроме того банк отказывается предоставить распечатки всех транзакций по данной карте.
31.09.2020
Проблема до сих пор не решена. Деньги те, что остались у меня на счёте, я снять не могу. Сотрудник банка принимает заявку-жалобу только лишь в устной форме. После того, как клиент уходит, удаляет.
2 сентября 2020, 18:06
Доброго вечора! Ми обов'язково розберемося в даній ситуації адже понад усе цінуємо довіру наших Клієнтів та репутацію Банка. Будемо вдячні Вам, якщо у особистих повідомленнях Банку зазначите свої ПІБ та ІПН.
R0202 2 сентября 2020, 9:48
Это не банк, а помойка какая-то. Продал свой товар, получил деньги на карточку этого банка. В итоге сказали что деньги какие-то подозрительные и заблокировали карточку. Предоставил банку документы по платежу к которому были вопросы, они сказали что всё ок, вопросов нет, эту карту закрывайте и открывайте новую, пользуйтесь. Закрыл я старую карту, открыл новую, потратил на это кучу времени в итоге через неделю мне заблокировали и новую карту. Хотя новой картой и не пользовался. После обращения в отделение, мне сказали что вообще не знают почему так и не должно быть каких-то проблем. В итоге уже с сотрудники отделения начали звонить на горячую линию где им сказали просто закрыть мой счёт. Мне карта в этом банке особо то и не нужна, очень жаль что было потрачено много времени на звонки в поддержку и поездки в отделения. Никому не советую открывать карту в данном банке, лучше обратитесь в любой другой банк и не будете знать горя.
2 сентября 2020, 10:01
Доброго ранку! Банк дійсно має право обмежити рахунок або припинити співпрацю в разі наявності підозр щодо використання рахунку для проведення заборонених операцій. Для детальної перевірки просимо вказати Ваші ПІБ та ІПН. Розберемося та надамо коментарі.
2 сентября 2020, 15:40
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 02.09.2020).
Пользователь предоставил доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Lara84 1 сентября 2020, 14:45
Являючись клієнтом банку з 2008 року завжди ставилася з довірою до банку, але сьогоднішній випадок дуже обурив мене на моє ім'я був здійснений переказ коштів з за кордону сума смішно в наш час. І ось зранку отримую повідомлення від банку про те що свіфт Переказ призупинено для уточнення мети переказу. Просимо звернутися до свого відділення для підписання заяви.Я зразу почала переписку із працівником банку, оскільки перебуваю за межами України і можливості прийти у відділення немає. Працівник банку написала що уточнить інформацію… і все тихо відповідь ніяка.
1 сентября 2020, 14:51
Доброго дня!
Уточніть, будь ласка, своє прізвище та ІПН (можна в особистих повідомленнях Банку), а також, яким каналом зв'язку Ви зверталися (чат системи «Райффайзен онлайн» чи, можливо, особисто до менеджера відділення), перевіримо в чому причина затримки відповіді та надамо інформацію
vitoburnus 31 августа 2020, 13:52
Станом на 31.08.2020 оформлення депозитного вкладу через онлайн банкінг досі неможливе (з 26.08.2020). Про технічні причини і терміни їх вирішення банк не повідомляє, не зважаючи на багаточисленні звернення і нагадування.
31 августа 2020, 13:57
Доброго дня!
Просимо звернутися до нас в системі «Райффайзен онлайн», ми перевіримо причину неможливості відкриття депозиту та надамо варіанти вирішення. Нам прикро, що дана ситуація завдає незручності нашим клієнтам, приносимо вибачення.
RaiffaizenAlex 3 сентября 2020, 15:58
Доброго дня! Приносимо вибачення за те, що Вам прийшлось очікувати вирішення ситуації. Запевняємо, що ми намагалися все зробити в найкоротший термін і, наразі, проблема успішно вирішена. Сподіваємось, що подальше обслуговування в Банку залишить лише приємне враження.
Vadym11 31 августа 2020, 9:32
27.08.2020 р. та 28.08.2020 р. намагався перерахувати кошти на картку через термінал, який знаходиться пол вулиці Феодори Пушиної, 19, Київ, однак 2 рази кошти не зараховувались та проходило смс повідомлення, що технічно неможливе поповнення. 31.08.2020 р. в черговий раз спробував внести кошти на банківську карту через даний термінл, і цього разу кошти зарахувались, однак термінал зарахував суму на 1200 грн. менше ніж яка була фактично внесена. По даному випадку відразу повідомив оператора банку, на що мені відповіли, що інкасація відбуватиметься впродовж 5 робочих днів і прискорити дану процедуру вони не можуть. Тобто, щоб по гарячим слідам відразу вирішити проблему і запобігти виникненню такого ж випадку з іншими клієнтами банку, то працівники даного банку спеціально затягують процедуру вирішення проблемної ситуації з терміналом, яка сталася не моєї вини. Відповідальність за роботу терміналу повинен відповідати сам банк і як найшвидше вирішувати дані питання, нажаль це не про Райффайзен Банк Аваль. Тому, не рекомендую користуватися терміналами даного банку не тільки з огляду не його технічні проблеми, а з огляду як працівники даного банку вирішують дані проблемні питання.
31 августа 2020, 9:41
Доброго ранку! На жаль, іноді, дійсно, можуть мати місце технічні причини через які, кошти не зараховуються на картку. Працівники Банку докладають зусиль для вирішення питання в найкоротший термін, але для проведення детального аналізу та інших дій, необхідних в подібній ситуації іноді потрібен додатковий час. Оператор при цьому вказує орієнтовні строки, рішення може бути прийняте раніше. Просимо перевіряти зарахування у системі «Райффайзен онлайн». Приносимо вибачення за завдані незручності.
80415193 30 августа 2020, 14:21
Очень кайфово, когда звонишь в банк срочно заблокировать карточку, слушать сообщение, которое нельзя пропустить, о том, что в выходные дни отделения не работают. Время ожидание оператора запредельное.
А моно как-то работать адекватнее?
30 августа 2020, 14:26
Доброго дня! Заблокувати карту можно самостійно в системі «Райффайзен онлайн» без звернення до Інформаційного центру. В той же час, приносимо Вам вибачення за те, що тривале очікування з'єднання з оператором викликало Ваше незадоволення. Врахуємо Ваші зауваження.
Vasily Pupkindt 30 августа 2020, 9:25
Захотелось мне в июне chargeback получить от замечательной компании Ryanair за отмененный в мае рейс и затягивание с возвратом средств (до сих пор не вернулись, если что). Позвонил в КЦ, оформил заявку #206179, стал ждать ответа.
Через день мне действительно пришла смс с просьбой дать подробное описание ситуации на определенный e-mail адрес банка. Кстати, смс я мог и не прочесть, но видимо банк экономит на исходящих звонках.
Написал роман на страницу текста, приложил копии инвойсов, форварднул переписку с Ryanair. Сел ждать дальше.
Долго ли, коротко ли, сегодня, 30 августа, решил поинтересоваться судьбой заявки. Набрал КЦ, оператор мне заявила «Вам была направлена лист-вiдмова».
Прикольно! Когда? Куда? Я ничего не получал. Да, и в папку «спам» тоже не получал! При регистрации я указывал свой почтовый ящик, с него же отправлял доп. информацию. Логично было бы получить отказ туда же, тем же каналом связи.
Оператор уточнила, что это могло быть и смс. Ну да, могло быть и смс. После звонка просмотрел все смс, полученные от банка с июня. Ничего нет.
Конечно, мне было интересно, куда именно банк мне отправил отказ и я уточнил это у оператора. Но ответить она не смогла и предложила обратиться на отделение. Ребята, вы правда считаете, что я буду идти на отделение, сидеть в очереди, чтобы выяснить, куда мне пришел отказ? Отказ есть отказ, всё понятно: банк либо не хочет этим заниматься, либо мои данные банк не убедили.
Проблема в другом, в коммуникации! Райффайзен не уведомил меня надлежащим образом: ни по e-mail, ни по смс, ни по телефону, ни бумажной почтой.
P.S. кстати, в идентичной моей ситуации, один черный виртуальный банк пошел навстречу моим друзьям, и они уже получили возврат по процедуре chargeback от Ryanair. Я же не получил даже листа-вiдмови. Вроде и мелочь, но намекает.
30 августа 2020, 10:09
Доброго ранку! Лист з відмовою у відшкодуванні коштів по спірній ситуації друкується при візиті у будь- яке відділення Банку та там вручається Клієнту. При цьому результат розгляду також можна дізнатися, зателефонувавши до Інформаційного центру. Нам прикро, що дана ситуація викликала Ваше незадоволення.
AlexDem 27 августа 2020, 13:53
Никогда не думал что напишу про Райф негативный отзыв, но ситуация в которую я попал требует огласки.
Я пользуюсь продуктами Райфа уже длительное время, так же получаю ЗП на карту. У меня оформлен денежный кредит, также есть кредитная карта и есть рассрочка по карте. Проблема встала именно по продукту рассрочки. Каждый месяц до 12 числа я должен внести на свою кредитную карту средства в размере 1300грн, и которых 1000 это тело кредита а 300 комиссия. Брал я сумму в 20000. Я исправна вношу данный платеж и с этим проблем не возникало. Но вдруг в этом месяце с меня списывается повторно сумма в размере 1300грн 25 числа! Приходит смс где указано что с меня снят 14 по счета платеж, хотя 12, по плановой дате, у меня было списание 13 (законного) платежа. Это первое возмущение. К этой ситуации добавляется ещё списание комиссии в размере 5% в счёт кредитных средств а это 65 грн! Так как я не обязан держать на ЗП карте средства и у меня там была 1 грн, эти 65 грн списываются в минус и на данный момент у меня несанкционированный овердрафт по ЗП карте. И последнее! Так как с меня списали платеж с кредитной карты, сейчас у меня использованный лимит в размере 1300 грн по которому также начисляется %! Обратился в кол центра вчера утром, проблема не решена, прошло уже 1.5 рабочего дня. А теперь представьте что это более большие суммы, либо клиент не контролирует счита, а доверяет банку! Прошу разобраться в моем случае, вернуть комиссию, отменить незаконное списание платеже и не насчитывать проценты на использование кредитных средств, так как в кредитный лимит я попал из-за вашего списания!
27 августа 2020, 13:58
Доброго дня! Нам прикро, що обслуговування в нашому Банку викликало Ваше незадоволення. Ми обов`язково в усьому розберемося, але для цього нам потрібен номер телефону, з якого Ви зверталися до Інформаційного центру. Вкажіть його, будь ласка, в особистих повідомленнях та Ваш ідентифікаційний номер.
RaiffaizenHanna 28 августа 2020, 10:00
Доброго дня.
За додатково проведеною перевіркою, вдалося встановити, що сьогодні Вам надано відповідь у чаті системи «Райффайзен Онлайн» з порушених Вами питань.
Anton Edemskyi 27 августа 2020, 10:04
Пользуюсь пакетом Visa Reward для работы, поскольку получаем много переводов и нужно проводить пополнения через банкомат. Отмечу бесплатное оформление, за обслуживание платить не нужно. Важно что пополнение карты через банкомат бесплатное, за безналичное пополнение — комиссия не взымается со стороны банка-получателя, то есть с моей стороны. Этой картой можно рассчитываться в магазинах, оплачивать коммунальные платежи через сервис Райфайзен онлайн бесплатно, также можно безопасно расплачиваться в интернете, поскольку работает с услугой 3D Secure, данная услуга подключается бесплатно. В общем, хорошие тарифы и условия, пока что доволен.
27 августа 2020, 10:08
Доброго дня. Шановний Антоне.
Дякуємо Вам за те, що не залишилися байдужі і знайшли час викласти Вашу думку щодо обслуговування в Банку. Ми й надалі надаватимемо послуги високого рівня для максимального задоволення потреб наших клієнтів.
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝