Отзывы о Райффайзен Банке

volf131 16 июля 2020, 18:49
Будучи клиентом «Райффайзенбанк Банк Аваль»обслуживаться в разных отделениях банка. Самый высокий уровень проффесионализа и умения к себе расположить клиента показали себя служащие базового отделения г. Одессы ( ул. Большая Арнаутская, 72/74). БЫСТРО, КАЧЕСТВЕННО, ПОЗИТИВНО.Особо хочется выделить Славинскую Оксану Александровна.
Переферийные отделения разочаровали — работникам не хватает опыта, а иногда желания обслужить клиента быстрее и качественнее (отделение ул.Каралева, 72). Обслуживать клиента 50 мин, по моему это очень долго.
16 июля 2020, 19:01
Доброго дня, шановний Клієнт.
Дякуємо Вам за зворотній зв’язок, опрацюємо зауваження, щоб максимально задовольняти Клієнтів у обслуговуванні у кожному відділенні без виключення.
З повагою та турботою про Вас,
RaiffaizenAlex 16 июля 2020, 18:52
Доброго дня.
Дякуємо за Ваш відгук. Віповімо найближчим часом.
alionasaiko 16 июля 2020, 14:55
Здравствуйте, я являюсь постоянным клиентом Авль-банка уже много лет, у меня кредит в банке, ни единого просроченного дня по внесению кредита не было за шесть лет. Но в этом месяце произошёл форс-мажор (украли кошелёк с паспортом, карточками), просрочила (400 гр.) на 5 дней, начали звонить, терроризировать, унижать (предлагали подработать, одолжить и т.д.), я объяснила ситуацию, сказала, что внесу завтра, но такое ощущение, что меня не слышали (пугания и всё), и даже поступали подобные звонки после внесения денег, т.е. сотрудники не проверяют данные и продолжают названивать. Каждый раз новый сотрудник звонит и снова нужно ему сказать сколько я получаю, и, когда внесла деньги, всё равно, настойчиво выспрашивают — СКОЛЬКО и какие карточки других банков у меня есть, и почему я пользуюсь услугами др.банков. Это пытка, а не решение вопроса, тем более, что деньги уже внесены были. Жаль, раньше считала, что Аваль-банк -это один из лучших банков, хотя многие знакомые жаловались на такое же отношение. Ощутила на себе с корвалолом. Спасибо.
16 июля 2020, 15:05
Доброго дня! Нам дуже прикро, що з Вами сталася така неприємна ситуація, просимо Вас надати свій ІПН (у особистому повідомленні) ми передамо інформацію до уповноваженого відділу та попросимо прослухати дзвінки та, в разі недотримання працівниками стандартів спілкування, провести роз'яснювальну роботу. В той же час, просимо з розумінням поставить до того, що в разі виникнення простроченої заборгованості, працівниками Банк здійснюються дзвінки з метою повідомлення про таку заборгованість, встановлення терміну її сплати.
При цьому, безумовно, спілкування повинно бути ввічливим та коректним, адже ми поважаємо кожного нашого Клієнта.
Diyuk 15 июля 2020, 7:58
Списывается комиссия за перевод на карту, хотя я оплачивал услуги Новой почты в приложении. Операции по карте проводятся по три дня из-за чего вгоняют в несанкционированный овердрафт, так как остаток на карте уже нулевой, то они списывают комиссию в минус
В поддержку писал, все бесполезно
Очень недоволен этим банком
15 июля 2020, 8:11
Доброго ранку! Нам дуже прикро, що ми не виправдали Ваших очікувань та у Вас залишилось негативне враження про обслуговування в Банку. Дозвольте пояснити: тип операції при проведенні сплати залежить від налаштувань терміналу через який така сплата проводиться і, на жаль, Банк не має можливості на це вплинути; операції по картці, дійсно, проходять до трьох днів, але це максимальний термін, зазвичай — раніше; комісія, якщо вона передбачена для вказаної операції, утримується в момент обробки операції і, в разі, якщо коштів не достатньо списується в мінус. Якщо у Вас залишилися питання, зверніться до нас повторно в системі Райффайзен онлайн ми спробуємо пояснити все повторно та знайти варіанти вирішення питання.
Alibasik 14 июля 2020, 14:29
Украли кошелек вместе с карточкой, через 10 минут после кражи пошли транзакции по интернету на apple.com и youngjoy, в общем практически 16 тыс сняли, заблокировать не успел. Обратился в банк по факту кражи и мошенничества, заблокировал карту, оставил заявку на возмещение. Написал заявление в полицию, через горячую линию банка попросил чтобы дали номер карточки, с которой списаны были деньги для обращения в поддержку apple и дополнения к заявлению в полицию(в приложении номера уже нет, так как заблокирована через банк). Ответ удивил — мы такой информации дать не можем, делайте официальный запрос по юр.адресу. Странная ситуация — воры знают ее номер, а я владелец не знаю. Это как понимать?
14 июля 2020, 14:36
Доброго дня! Нам справді дуже прикро, що Ви потрапили в таку ситуацію, стали жертвою крадіїв та зазнали фінансових збитків. Запевняємо Вас, що ми готові допомагати слідству та надавати будь яку інформацію на запит правоохоронних органів, оформлений належним чином та надісланий до Банку. В той же час, на жаль, повний номер карти, дійсно, не надається навіть на запит власника карткового рахунку.
Просимо поставитись з розумінням.
RaiffaizenAlex 14 июля 2020, 17:09
Шановний Alibasik, ми передали Ваші побажання до уповноваженого підрозділу, але все ж просимо з розумінням поставитись до даної відмови, вона викликана виключно вимогами безпеки. Що стосується отримання інформації про хід перевірки заявок, зареєстрованих по спірних ситуаціях, Ви можете завжди уточнити статус, написавши нам в системі «Райффайзен онлайн» або зателефонувавши до Інформаційного центру.
gost283 12 июля 2020, 20:44
Здравствуйте! В прошлом месяце я звонила вашему банку, чтоб попросить кредит наличными или увеличить кредит на карту, т.к. у меня сложилась сложная ситуация, нужна сумма 30000, но взять ее негде, мне отказали сказали, что предложений нет(((Я являюсь клиентом вашего банка с 2016 г.просрочек ни разу не было.Вот это и огорчает… Т.к. вы моя последняя надежда…В 2017 году было предложение взять кредит наличными, который я не взяла и теперь предложений нет и это плохо(((
12 июля 2020, 23:33
Доброї ночі! Ми розуміємо Ваше невдоволення тим, що, наразі, не можемо запропонувати Вам додаткові кошти у вигляді кредиту. На жаль, на сьогодні, кредитування здійснюється виключно за наявності попередньо сформованої пропозиції. Як тільки така пропозиція для вас з'явиться, ми Вас обов'язко повідомимо.
Дмитро Бугера 11 июля 2020, 10:52
На цьому тижні я побачив карту без Криму й недолуго створену повністю. Чекаю пояснень.
11 июля 2020, 10:58
Доброго дня!
На нашому сайті було виявлено технічну помилку, яка була неприйнятною і не відображала офіційну позицію нашого Банку. При створенні інтерактивної карти в розділі корпоративних програм технічні налаштування були зроблені так, аби відображати регіони, в яких партнерські пропозиції на придбання сільгосптехніки доступні нашим Клієнтам. Це призвело до недопустимого зображення карти України, оскільки наразі послуги Банку не надаються у АР Крим.
Ми вибачаємося за цю нестандартну ситуацію і зробимо все необхідне, аби не допустити подібного в майбутньому. Позиція банку незмінна: Крим – це Україна.
З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp
ptolemeys2013 9 июля 2020, 17:36
Отделение по адресу: Житомир, пл. Победы, 10
Приятное и быстрое обслуживание, никаких не приятных впечатлений
9 июля 2020, 17:41
Доброго вечора! Дякуємо за те, що знайшли час висловити свою думку про обслуговування в Банку. Нам дуже приємно отримати Ваш позитивний відгук. Запевняємо Вас, що й надалі будемо робити все можливе, щоб забезпечувати якісне обслуговування.
0963109016 8 июля 2020, 10:13
заблокировали карту, нет ни просрочек ничево, извенились что у них идут проверки счетов, но прошло 6 дней сколько можно ждать, необьясняя что происходит, надо менять банк
8 июля 2020, 11:58
Доброго дня!
Ми надавали Вам відповідь у розділі «Питання банку».
Минфин
Ответ администратора
8 июля 2020, 11:14
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 08.07.2020).
Пользователь предоставил доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Olgas1973 7 июля 2020, 22:43
Я была возмущена работой данного банка, что подтверждают мои предыдущие отзывы. после долгих мытарств и потраченных нервов, мне повезло, я встретила достойного человека и профессионала своего дела: Максимук Светлана в городе Ковель, которая спасла ситуацию и репутацию Райфайзенг Банка, если бы все работали с таким профессианализмом, как она, то негативных отзывов не было бы! Обращаю внимание руководство банка, нанимайте профессионалов, как Максимук Светлана, иначе судебных исков не избежать. еще раз благодарю этого сотрудника, если бы не она, у меня с банком было бы много проблем, так как предыдущие сотрудники лучше бы уволились по собственному желанию. Спасибо банку и профессионалам своего дела!
7 июля 2020, 23:20
Доброї ночі! Ми обов'язково передамо Ваші слова вдячності Світлані та її керівнику для врахування під час оцінки роботи працівника. Нам дуже приємно отримувати слова подяки від наших Клієнтів, запевняємо Вас що ми працюємо над тим, щоб всі без винятку працівники Банку виконували свої обов'язки професійно та докладали зусиль для допомоги Клієнтам в будь-яких ситуаціях.
Lopoyan 7 июля 2020, 22:34
Хочу выразить огромную благодарность Максимук Светлане из Ковельского отделения банка, за то что она очень помогла моей маме ( пенсионерке ) разобраться со всем, что ей было необходимо сделать. Я не могла присутствовать и очень приятно, что есть в банке профессионалы своего дела.
7 июля 2020, 22:42
Доброї ночі! Дякуємо за те, що знайшли час висловити Вашу подяку нашим працівникам. Нам дуже приємно отримати Ваш позитивний відгук. Запевняємо Вас, що й надалі будемо робити все можливе, щоб допомагати нашим Клієнтам у будь- яких ситуаціях.
sotka 7 июля 2020, 13:30
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 29
В банке все посетители в масках, но работает только одна касса. В холле стоят диваны, кресло и стулья, на них сидят три человека ждут своей очереди, остальные посетители в кассу (5 человек) стоят в маленьком, тесном коридорчике ожидая своей очереди. Стою в очереди жду минут 40. Следующая очередь моя, в холле ожидает на диванчике уже один человек, и я хочу зайти присесть (мне 70 лет). Кассирша, увидев, что я направляюсь присесть кричит из за окна кассы чтобы я вышел и ожидал на улице! К кассе подходит женщина (последняя сидевшая на диванчике) и ей становится плохо! Просят принести воды и она снова садится на диванчик и минут 15 пьёт воду и приходит в себя. В это время кассирша никого не принимает и все ожидающие так и толпятся в коридорчике, куда постоянно заходят и другие люди по разным причинам (к менеджеру и др). В конце концов женщина приходит в себя, кассирша её обслуживает и наконец подходит моя очередь поменять 5000 российских рублей на гривны по курсу банка 373.00. На табло в холле такой курс и высвечивается! Но кассирша говорит, что курс уже 367.00. Не смертельно конечно, но очень жаль, что такой солидный банк так пренебрежительно относится к клиентам! На вопрос почему работает один кассир — ответ от начальницы отделения — «Не хватает кадров», хотя на сайте банка Оваль в разделе «Вакансии по регионам» по городу Чернигов вакансий нет! В итоге простая двухминутная операция обмена валют превратилась в почти часовое стояние на ногах в коридорчике при наличии свободных мест для посетителей и грубой команды кассирши выйти и стоять на улице при такой жаре! До сих пор считал банк Оваль одним из лучших банков, теперь к сожалению понял, что это не так и никому рекомендовать ему не буду, рассказывая об условиях обслуживания!
Да, не смертельно, но не по людски!
10 июля 2020, 8:41
Доброго ранку! Приносимо Вам наші щирі вибачення за необхідність очікування відповіді та за ситуацію, яка склалася від Вашого обслуговування. На жаль, під час Вашого звернення, дійсно, утворилася черга у відділенні, через велику кількість відвідувачів та проведення довготривалих операцій всі менеджери та касир були зайняті обслуговуванням поточних клієнтів. В зв’язку з карантинними обмеженнями очікування відбувається в зоні 24/7. Для Вашої зручності було запропоновано стілець.
Крім того, в момент Вашого обслуговування відбулася зміна курсів, про що Вас було проінформовано та, після отримання Вашої згоди завершено операцію.
Працівниками, відповідальними за якість обслуговування, з співробітниками відділення обговорено дану ситуацію та наголошено на необхідності роботи з чергою та вжиття заходів для запобігання подібному в майбутньому.
На жаль, зв'язатися з Вами особисто для принесення вибачень та надання пояснень, працівники не змогли, оскілки будь які дані (телефони, адреси) відсутні.
Повторно приносимо вибачення, та запевняємо Вас, що робимо все можливе для того, щоб обслуговування в нашому Банку було на найвищому рівні.
RaiffaizenAlex 7 июля 2020, 13:42
Доброго дня!
Ми перевіримо у зв'язку з чим утворилася така ситуація і надами відповідь.
Приносимо вибачення, що не виправдали Ваших очікувань.
380636078028 4 июля 2020, 8:59
Отделение по адресу: Винница, ул. Замостянская, 35
Зникли кошти з банківської карти, виконував все як і зазначував банк, подав заяву на повернення коштів, очікую, але прогресу ніякого взагалі, так гроші і завсім не вернуть, не доси банк має поганий захист, ще й відношення до своїх клієнтів жахливе
4 июля 2020, 9:30
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви потрапили в таку ситуацію, запевняємо Вас, що робимо все можливе, щоб здійснити перевірку в найкоротший термін. Просимо очікувати рішення по заяві на спірну операцію.
0963109016 2 июля 2020, 20:59
почему заблокировали кредитную карту, какая причина, просрочек нет, оплачюется вовремя в чем дело
2 июля 2020, 22:11
Доброго вечора! Погоджуюсь, що в наш час зручно мати суму «про запас» та не дуже приємно раптово залишитись без підстраховки.
В будь-якому разі нам прикро, що це могло порушити Ваші плани та сподіваємось на Ваше розуміння, адже ми на щоденній основі переглядаємо величезну кількість лімітів по картам, як в меншу, так і в більшу сторону, аналізуючи фінансові зміни на рахунках наших клієнтів, так ще дуже багато факторів. Як тільки користування кредитним лімітом буде поновлено, ми відправимо Вам про це смс, крім того не забувайте, що завжди актуальний стан рахунку можна моніторити в системі «Райффайзен Онлайн».
RaiffaizenAlex 2 июля 2020, 21:04
Доброго вечора!
Ми перевіримо інформацію та спробуємо якнайшвидше відповісти.
0674412439 1 июля 2020, 13:32
На сайті банку уточнила графік роботи відділення в м.Обухів, з 9-00 до 17-00 без перерви, субота, неділя — вихідні. Приїхала в банк о 13-00, зачинено, на дверях папірець — обідня перерва з 13-00 до 14-00. В мене запитання, клієнтам банку потрібно відпустку оформляти, щоб потрапити в банк, тобто заплатити своїми коштами? В персоналу банку 7 годинний робочий день? Чому в суботу банк не працює?
1 июля 2020, 13:40
Доброго дня! Дуже добре розуміємо Вас, було б куди зручніше звертатись у свій неробочий час та ми маємо знаходити варіанти. На жаль, ця ситуація дуже поширена, коли всі установи (не тільки банківські, але й інші, наприклад, медичні установи, комунальні, державні і т.д.) працюють у той самий час, коли більшість людей знаходяться на роботі. Саме тому для зручності наших клієнтів існують дистанційні канали обслуговування, які доступні 24/7. В залежності від того, яку операцію Ви хочете здійснити, можемо запропонувати Вам: систему «Райффайзен Онлайн», центр самообслуговування або банкомат, сайт Банку, консультацію та допомогу оператора Інформаційного центру.
Владимир Ващук 30 июня 2020, 15:17
Позвонили с 044...( Киевский номер) Сказали что служба безпеки банка Аваль. Назвали мои ФИО, год рождения, полностью номер карты и срок действия карты. Моя вина только в том что я назвал пин-код и потерял 5000 гр. Своей вины банк Аваль не признает и низачто не отвечает. Виноваты клиенты что они везде распространяют свои данные. Данные клиентов ПриватБанка продавали в Телеграмме по 50$. Почем данные клиентов банка Аваль?
30 июня 2020, 15:27
Доброго дня, Володимир! Нам дуже прикро що Ви потрапили в таку ситуацію та стали жертвою шахрайства з боку третіх осіб. Запевняємо Вас, що працівники Банку ознайомлені та дотримуються порядку роботи з даними Клієнтів, в тому числі і щодо їх збереження та не розголошення будь -яким особам. В той же час і Клієнт, зі свого боку, зобов'язаний не повідомляти нікому данні платіжних карток, паролів, що надходять на номер телефону та ін.
На жаль, в даній ситуації Ви маєте звертатися до правоохоронних органів, ми ж у свою чергу надамо всю інформацію, наявну у нас, щодо даних операцій, на відповідний запит, оформлений згідно законодавства та будемо сприяти проведенню розслідування.
alexeyyashchuk 30 июня 2020, 12:55
Отделение по адресу: Житомир, пл. Победы, 10
Виникли незрозумілості стосовно політики Банку по відношенню до клієнтів. Звернувся до Житомирського відділення на вул. Михайла Грушевського 10А отримав чіткі кваліфіковані та зрозумілі пояснення. Співробітники — касир та менеджер по роботі з клієнтами справжні професіонали. Робота безпосередньо персоналу відділення заслуговує найвищої оцінки. Дякую. З повагою.
30 июня 2020, 12:58
Доброго дня! Ми Вам щиро дякуємо за приємні слова на адресу наших працівників. Обов'язково передамо їм Вашу подяку. Запевняємо Вас, що й надалі будемо робити все можливе, щоб обслуговування в нашому Банку було на найвищому рівні.
380636078028 30 июня 2020, 12:23
Отделение по адресу: Винница, ул. Замостянская, 35
На банківській карті не стало коштів без мого відома.При перевірці коштів на у мобільній програмі Райфайзен, я виявив зникнення коштів у розмірі 4500 тис. Як без мого відома могли пропасти кошти? як їх можна повернути.
30 июня 2020, 12:34
Доброго дня! Всі операції по платіжним карткам проводяться після введення необхідних даних та ПІН-коду або коду, що надходить на номер мобільного телефону. В разі, якщо сформувавши виписку, та перевіривши її Ви виявили операції, які вважаєте проведеними без Вашого відома необхідно скласти заявку на спірну трансакцію. Після цього ми у всьому розберемося та повернемо кошти або надамо відповідь з роз'ясненнями причин відмови.
r2dd 29 июня 2020, 16:18
Сегодня был автозвонок с райфайзена в котором сообщили, что моя карточка заблокирована(на автозвонке было просто сказано, что моя карточка заблокирована, а что за банк неизвестно). После меня соединило с оператором, который уже сообщил о банке, но в тоже время я совершенно не понимал его речи(может он через тряпку говорил), хотя с кем бы я не общался я не имел проблем. Когда я сообщел оператору о том, что я не могу разобрать его речи он просто сбросил.
Худшее обслуживание своих клиентов, которое может быть.
29 июня 2020, 17:25
Доброго дня.
За повідомленими Вами даними у заявці по даному відгуку, не встановлено підстав для здійснення дзвінка Вам з Банку. Для перевірки номеру телефона, з якого Вам телефонували та отримання детальної консультації напишіть нам в розділі «Повідомлення» системи «Райффайзен Онлайн» (конверт в правій стороні верхнього поля web-версії або розділ «Зв’язок з банком» — «Повідомлення» в мобільному додатку) або зателефонуйте до Інформаційного центру Банка (0800500500, 521- Vodafone, (068) 490-08-88- Київстар).
RaiffaizenAlex 29 июня 2020, 16:20
Доброго дня.
Для перевірки чи дійсно дзвінок був від Банку, уточніть, будь ласка, наступні дані: ПІБ, номер ідентифікаційного коду та номери телефонів (Ваш та з якого Вам телефонували) в особистих повідомленнях Банку.
Kya 26 июня 2020, 21:52
Отделение по адресу: Житомир, пл. Победы, 10
6.06.2020 намагалася зняти в банкоматі кошти (знаючи, що там 4 мої зарплати!!!!)! Невдало! Гроші банкомат не видав. Через кілька днів звернулася в банк… виявилося, що зникли гроші!!! Спочатку 6000, тоді 8000. Спірна транзакція, сказала працівниця банку. Плачу… Довірила свої гроші вам… ні грошей… ні довіри. В мене зарплата 3500… Уявляєте які це для мене кошти!!!????
Збирала по крихтам!
Сказали… з 15.06 до 20.06 розберемося… дзвоніть. Дзвоню, відповідають чекайте тиждень, ще не було інкасації. ЗА МІСЯЦЬ НІ РАЗУ??? сьогодні 26.06… А ні слова.
Чи я можу сподіватися на компетентну роботу службу безпеки? Там же камери,,, видно все…
Переді мною 6 чоловік, через одного банкомат видав гроші, іншим ні. В банк черга з таких як я… що далі??? За що їсти???
26 июня 2020, 22:00
Доброго вечора! Нам дуже прикро, що дана ситуація має місце. На жаль, іноді для всебічного аналізу та прийняття рішення потрібен додатковий час. При цьому, ми розуміємо Ваше незадоволення, та готові спробувати прискорити її вирішення, якщо Ви в особистих повідомленнях зазначете свій ІПН, щоб ми могли знайти заявку.
sergeybel 25 июня 2020, 16:46
Отделение по адресу: Киев, ул. Генерала Алмазова, 4-А
Банк — дно.
Имел когда-то неосторожность завести карточный счет (дебетовая карта) в Райфайзен.
В январе 2020 они несколько недель не могли у себя разобраться почему мои средства заблокированы. Когда наконец-то выяснили (после 3 походов в отделение) и таки разблокировали, тогда же (в январе 2020) было решено с менеджером закрыть полностью счет. Менеджер подвела к кассе, там же посчитали чтоб закрыть счет в «0», будет комиссия за снятие и ее вычтут сразу, не выдадут на руки.
Через 6 месяцев (июнь 2020), начинает звонить их кредитный отдел, и не мне, а родственникам и заявлять что у меня есть задолженность перед банком. Якобы висит сумма комиссии, которую у меня вычли сразу, чтоб не пришлось еще раз ходить в банк…
На вопрос так называемому «кредитному» отделу «Почему звонят родственникам, а не мне?», начинают рассказывать: «согласно кредитному договору, мы можем звонить кому угодно...». Откуда номера у них — не понимаю, кредитов в жизни не брал.
А чтоб решить вопрос с закрытым 6 месяцев назад дебетовым карточным счетом, теперь требуют чтоб я еще раз ехал к ним в банк и предъявил квитанцию. Конечно же я храню по полгода квитанции, когда закрываю дебетовые счета в банке…
25 июня 2020, 19:45
Шановний Сергію, ми у всьому розібралися, приносимо Вам вибачення за таку неприємну ситуацію. Найближчим часом, рахунок буде закрито без будь-яких доплат з Вашої сторони.
З повагою та турботою про Вас,
RaiffaizenAlex 25 июня 2020, 16:53
Доброго дня! Нам прикро що виникла така ситуация. Ми готові у всьому розібратися та спробувати врегулювати питання, якщо Ви в особистих повідомленнях Банку зазначите свій ІПН. З повагою, АТ « Райффайзен Банк Аваль».
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝