R0202 2 сентября 2020, 9:48
Это не банк, а помойка какая-то. Продал свой товар, получил деньги на карточку этого банка. В итоге сказали что деньги какие-то подозрительные и заблокировали карточку. Предоставил банку документы по платежу к которому были вопросы, они сказали что всё ок, вопросов нет, эту карту закрывайте и открывайте новую, пользуйтесь. Закрыл я старую карту, открыл новую, потратил на это кучу времени в итоге через неделю мне заблокировали и новую карту. Хотя новой картой и не пользовался. После обращения в отделение, мне сказали что вообще не знают почему так и не должно быть каких-то проблем. В итоге уже с сотрудники отделения начали звонить на горячую линию где им сказали просто закрыть мой счёт. Мне карта в этом банке особо то и не нужна, очень жаль что было потрачено много времени на звонки в поддержку и поездки в отделения. Никому не советую открывать карту в данном банке, лучше обратитесь в любой другой банк и не будете знать горя.
2 сентября 2020, 10:01
Доброго ранку! Банк дійсно має право обмежити рахунок або припинити співпрацю в разі наявності підозр щодо використання рахунку для проведення заборонених операцій. Для детальної перевірки просимо вказати Ваші ПІБ та ІПН. Розберемося та надамо коментарі.
Минфин
Ответ администратора
2 сентября 2020, 15:40
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 02.09.2020).
Пользователь предоставил доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Lara84 1 сентября 2020, 14:45
Являючись клієнтом банку з 2008 року завжди ставилася з довірою до банку, але сьогоднішній випадок дуже обурив мене на моє ім'я був здійснений переказ коштів з за кордону сума смішно в наш час. І ось зранку отримую повідомлення від банку про те що свіфт Переказ призупинено для уточнення мети переказу. Просимо звернутися до свого відділення для підписання заяви.Я зразу почала переписку із працівником банку, оскільки перебуваю за межами України і можливості прийти у відділення немає. Працівник банку написала що уточнить інформацію… і все тихо відповідь ніяка.
1 сентября 2020, 14:51
Доброго дня!
Уточніть, будь ласка, своє прізвище та ІПН (можна в особистих повідомленнях Банку), а також, яким каналом зв'язку Ви зверталися (чат системи «Райффайзен онлайн» чи, можливо, особисто до менеджера відділення), перевіримо в чому причина затримки відповіді та надамо інформацію
vitoburnus 31 августа 2020, 13:52
Станом на 31.08.2020 оформлення депозитного вкладу через онлайн банкінг досі неможливе (з 26.08.2020). Про технічні причини і терміни їх вирішення банк не повідомляє, не зважаючи на багаточисленні звернення і нагадування.
31 августа 2020, 13:57
Доброго дня!
Просимо звернутися до нас в системі «Райффайзен онлайн», ми перевіримо причину неможливості відкриття депозиту та надамо варіанти вирішення. Нам прикро, що дана ситуація завдає незручності нашим клієнтам, приносимо вибачення.
RaiffaizenAlex 3 сентября 2020, 15:58
Доброго дня! Приносимо вибачення за те, що Вам прийшлось очікувати вирішення ситуації. Запевняємо, що ми намагалися все зробити в найкоротший термін і, наразі, проблема успішно вирішена. Сподіваємось, що подальше обслуговування в Банку залишить лише приємне враження.
Vadym11 31 августа 2020, 9:32
27.08.2020 р. та 28.08.2020 р. намагався перерахувати кошти на картку через термінал, який знаходиться пол вулиці Феодори Пушиної, 19, Київ, однак 2 рази кошти не зараховувались та проходило смс повідомлення, що технічно неможливе поповнення. 31.08.2020 р. в черговий раз спробував внести кошти на банківську карту через даний термінл, і цього разу кошти зарахувались, однак термінал зарахував суму на 1200 грн. менше ніж яка була фактично внесена. По даному випадку відразу повідомив оператора банку, на що мені відповіли, що інкасація відбуватиметься впродовж 5 робочих днів і прискорити дану процедуру вони не можуть. Тобто, щоб по гарячим слідам відразу вирішити проблему і запобігти виникненню такого ж випадку з іншими клієнтами банку, то працівники даного банку спеціально затягують процедуру вирішення проблемної ситуації з терміналом, яка сталася не моєї вини. Відповідальність за роботу терміналу повинен відповідати сам банк і як найшвидше вирішувати дані питання, нажаль це не про Райффайзен Банк Аваль. Тому, не рекомендую користуватися терміналами даного банку не тільки з огляду не його технічні проблеми, а з огляду як працівники даного банку вирішують дані проблемні питання.
31 августа 2020, 9:41
Доброго ранку! На жаль, іноді, дійсно, можуть мати місце технічні причини через які, кошти не зараховуються на картку. Працівники Банку докладають зусиль для вирішення питання в найкоротший термін, але для проведення детального аналізу та інших дій, необхідних в подібній ситуації іноді потрібен додатковий час. Оператор при цьому вказує орієнтовні строки, рішення може бути прийняте раніше. Просимо перевіряти зарахування у системі «Райффайзен онлайн». Приносимо вибачення за завдані незручності.
80415193 30 августа 2020, 14:21
Очень кайфово, когда звонишь в банк срочно заблокировать карточку, слушать сообщение, которое нельзя пропустить, о том, что в выходные дни отделения не работают. Время ожидание оператора запредельное.
А моно как-то работать адекватнее?
30 августа 2020, 14:26
Доброго дня! Заблокувати карту можно самостійно в системі «Райффайзен онлайн» без звернення до Інформаційного центру. В той же час, приносимо Вам вибачення за те, що тривале очікування з'єднання з оператором викликало Ваше незадоволення. Врахуємо Ваші зауваження.
Vasily Pupkindt 30 августа 2020, 9:25
Захотелось мне в июне chargeback получить от замечательной компании Ryanair за отмененный в мае рейс и затягивание с возвратом средств (до сих пор не вернулись, если что). Позвонил в КЦ, оформил заявку #206179, стал ждать ответа.
Через день мне действительно пришла смс с просьбой дать подробное описание ситуации на определенный e-mail адрес банка. Кстати, смс я мог и не прочесть, но видимо банк экономит на исходящих звонках.
Написал роман на страницу текста, приложил копии инвойсов, форварднул переписку с Ryanair. Сел ждать дальше.
Долго ли, коротко ли, сегодня, 30 августа, решил поинтересоваться судьбой заявки. Набрал КЦ, оператор мне заявила «Вам была направлена лист-вiдмова».
Прикольно! Когда? Куда? Я ничего не получал. Да, и в папку «спам» тоже не получал! При регистрации я указывал свой почтовый ящик, с него же отправлял доп. информацию. Логично было бы получить отказ туда же, тем же каналом связи.
Оператор уточнила, что это могло быть и смс. Ну да, могло быть и смс. После звонка просмотрел все смс, полученные от банка с июня. Ничего нет.
Конечно, мне было интересно, куда именно банк мне отправил отказ и я уточнил это у оператора. Но ответить она не смогла и предложила обратиться на отделение. Ребята, вы правда считаете, что я буду идти на отделение, сидеть в очереди, чтобы выяснить, куда мне пришел отказ? Отказ есть отказ, всё понятно: банк либо не хочет этим заниматься, либо мои данные банк не убедили.
Проблема в другом, в коммуникации! Райффайзен не уведомил меня надлежащим образом: ни по e-mail, ни по смс, ни по телефону, ни бумажной почтой.
P.S. кстати, в идентичной моей ситуации, один черный виртуальный банк пошел навстречу моим друзьям, и они уже получили возврат по процедуре chargeback от Ryanair. Я же не получил даже листа-вiдмови. Вроде и мелочь, но намекает.
30 августа 2020, 10:09
Доброго ранку! Лист з відмовою у відшкодуванні коштів по спірній ситуації друкується при візиті у будь- яке відділення Банку та там вручається Клієнту. При цьому результат розгляду також можна дізнатися, зателефонувавши до Інформаційного центру. Нам прикро, що дана ситуація викликала Ваше незадоволення.
AlexDem 27 августа 2020, 13:53
Никогда не думал что напишу про Райф негативный отзыв, но ситуация в которую я попал требует огласки.
Я пользуюсь продуктами Райфа уже длительное время, так же получаю ЗП на карту. У меня оформлен денежный кредит, также есть кредитная карта и есть рассрочка по карте. Проблема встала именно по продукту рассрочки. Каждый месяц до 12 числа я должен внести на свою кредитную карту средства в размере 1300грн, и которых 1000 это тело кредита а 300 комиссия. Брал я сумму в 20000. Я исправна вношу данный платеж и с этим проблем не возникало. Но вдруг в этом месяце с меня списывается повторно сумма в размере 1300грн 25 числа! Приходит смс где указано что с меня снят 14 по счета платеж, хотя 12, по плановой дате, у меня было списание 13 (законного) платежа. Это первое возмущение. К этой ситуации добавляется ещё списание комиссии в размере 5% в счёт кредитных средств а это 65 грн! Так как я не обязан держать на ЗП карте средства и у меня там была 1 грн, эти 65 грн списываются в минус и на данный момент у меня несанкционированный овердрафт по ЗП карте. И последнее! Так как с меня списали платеж с кредитной карты, сейчас у меня использованный лимит в размере 1300 грн по которому также начисляется %! Обратился в кол центра вчера утром, проблема не решена, прошло уже 1.5 рабочего дня. А теперь представьте что это более большие суммы, либо клиент не контролирует счита, а доверяет банку! Прошу разобраться в моем случае, вернуть комиссию, отменить незаконное списание платеже и не насчитывать проценты на использование кредитных средств, так как в кредитный лимит я попал из-за вашего списания!
27 августа 2020, 13:58
Доброго дня! Нам прикро, що обслуговування в нашому Банку викликало Ваше незадоволення. Ми обов`язково в усьому розберемося, але для цього нам потрібен номер телефону, з якого Ви зверталися до Інформаційного центру. Вкажіть його, будь ласка, в особистих повідомленнях та Ваш ідентифікаційний номер.
RaiffaizenHanna 28 августа 2020, 10:00
Доброго дня.
За додатково проведеною перевіркою, вдалося встановити, що сьогодні Вам надано відповідь у чаті системи «Райффайзен Онлайн» з порушених Вами питань.
Anton Edemskyi 27 августа 2020, 10:04
Пользуюсь пакетом Visa Reward для работы, поскольку получаем много переводов и нужно проводить пополнения через банкомат. Отмечу бесплатное оформление, за обслуживание платить не нужно. Важно что пополнение карты через банкомат бесплатное, за безналичное пополнение — комиссия не взымается со стороны банка-получателя, то есть с моей стороны. Этой картой можно рассчитываться в магазинах, оплачивать коммунальные платежи через сервис Райфайзен онлайн бесплатно, также можно безопасно расплачиваться в интернете, поскольку работает с услугой 3D Secure, данная услуга подключается бесплатно. В общем, хорошие тарифы и условия, пока что доволен.
27 августа 2020, 10:08
Доброго дня. Шановний Антоне.
Дякуємо Вам за те, що не залишилися байдужі і знайшли час викласти Вашу думку щодо обслуговування в Банку. Ми й надалі надаватимемо послуги високого рівня для максимального задоволення потреб наших клієнтів.
Александр Петрик 26 августа 2020, 11:00
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 27-А
Я в RaiffeisenBankAval с 2016 года. Обслуживаюсь в Соломенском отделении № 1 г. Киева. Приходилось обращаться в отделения: на ул. Пирогова 7а; ул. Ревуцкого 37; ул. Пугачова; пр-т Лобановского 9. Везде мне сотрудники помогали, везде вежливое обслуживание, люди знают свою работу. Благодарю сотрудников RaiffeisenBankAval за профессиональную работу, высокую культуру обслуживания, прекрасный внешний вид.
Прошу доступным образом поощрить сотрудников Соломенского отделения № 1 г. Киева.
26 августа 2020, 11:09
Доброго дня. Шановний Олександре.
Дякуємо Вам за те, що не залишилися байдужі і знайшли час викласти Вашу думку щодо якості обслуговування в Банку.
Інформація буде доведена до відома начальника відділення. Запевняємо, що ми і надалі докладатимемо максимальних зусиль для надання послуг високого рівня.
Kolesnykova 25 августа 2020, 18:35
10.08 була здійснена спроба оплати картою на новій пошті. Гроші на пошту не поступили, але з мого рахунку кошти були зняті. Через 3 дні нова пошта дала письмову відповідь, що в них моїх коштів не має. Оператори банку 10.08 написали кудись заяву і просять чекати 2 місяца, де мої гроші вони не знають. З технічною підтримкою зв'язку не маю. Мені не зрозуміло, чому банк не знає, де мої гроші і як взагалі працює тех. підтримка?!
25 августа 2020, 18:43
Доброго дня!
Ми обов`язково розберемось в даній ситуації, тільки надайте, будь ласка, додатково у особистому повідомленні Ваш ідентифікаційний номер платника податків та номер телефону, з якого було зроблено дзвінок до Інформаційного центру Банку.
Нам прикро, що виникають ситуації, які завдають незручностей клієнтам, ми прагнемо вирішувати їх в найкоротший термін.
RaiffaizenAlex 26 августа 2020, 18:17
Доброго дня, шановна Kolesnykova! Приносимо Вам наші щирі вибачення за необхідність очікування відповіді. Перевіривши надану інформацію, повідомляємо, що Банк прийняв до розгляду подану Вами заяву про спірні операції та наразі здійснює всебічну перевірку підстав виникнення сумнівів щодо проведених операцій по картковому рахунку. На поточний час профільним підрозділом Банку здійснено запит до торговця для отримання роз’яснень по виниклій ситуації, а тому терміни розгляду звернення залежать від надання відповіді на наш запит.
Зауважимо, що перевірка спірних трансакцій проводиться Банком відповідно до термінів, встановлених правилами Міжнародних платіжних систем. Термін розгляду заяв на спірні трансакції становить від двох тижнів до трьох місяців, в залежності від складності ситуації. Але хочемо запевнити, що зі своєї сторони ми докладаємо зусиль для вирішення спірних ситуацій з клієнтами в максимально стислі терміни.
За результатами розгляду поданої заяви, Банком буде прийнято рішення про можливість зарахування на Ваш картковий рахунок оскарженої суми коштів або надана відповідь із зазначенням причини такої відмови.
Орієнтовний термін розгляду поданої заяви можливо дізнатися зателефонувавши до Інформаційного центру Банку або при зверненні в меню «Повідомлення» системи «Райф Онлайн».
Igor1516 18 августа 2020, 18:55
Хочу обсудить отношение банка к самым незащищенной категории — к пенсионерам.
В моей большой семье есть несколько пенсионеров. И мы привыкли, что все траты, связанные с обслуживанием пенсий берет на себя государство. Платит почтальонам за доставку пенсий, платит банкам за пенсионные счета. Чтоб не ущимлять пенсионеров материально. Это правильно и по-человечески. Но недавно я узнал, что пенсионный счет моего деда в Райффайзен банке — платный. Более того, за снятие денег через банкоматы других банков — Райффайзен тоже удерживает комиссию. И за перевод денег с пенсионной карты на свою же карту другого банка тоже удерживается комиссия, причем самая большая среди украинских банков. Да и удерживается подленько, через 3-4 дня после операции, так что на счету сразу образуется минус, если сняты или переведены все деньги ( МИНУС на обычной пенсионной карте!!! Там, где все траты ТОЛЬКО в пределах доступного баланса) и на этот минус Райффайзен резво накидывает 34% годовых.
18 августа 2020, 19:00
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Найближчим часом надамо коментарі з приводу ситуації, яка зазначена Вами. Приносимо вибачення за необхідність очікувати.
RaiffaizenAlex 18 августа 2020, 20:17
Шановний, Igor1516! В першу чергу, дозвольте подякувати Вам за те, що знайшли час викласти Ваші зауваження щодо послуг, які надає Банк. При цьому хочемо відзначити, що Банк встановлює тарифи після здійснення аналізу багатьох факторів при цьому намагається тримати Баланс між потребами Клієнтів та власними інтересами.
Доречі, наразі, в Банку змінюються тарифні пакети, пропонуємо ознайомитись з новими тарифами на сайті за посиланням: https://www.aval.ua/ru/documents/privatnim-osobam-ta-premium-klientam/tarifi-na-obslugovuvannya.
Додатково звертаємо увагу, що при проведенні операції в системі «Райффайзен Онлайн» комісія за проведення платежу відображається відразу при проведені платежу, а тому, якщо суми буде не вистачати для списання, система не дозволить далі проводити операцію і таким чином не буде виникати від’ємного залишку.
З повагою та турботою про Вас.
Vylf 18 августа 2020, 15:33
Отделение по адресу: Киев, пр-т Ю. Гагарина, 18
Читаю тут один негатив… вы знаете, а вот хочется поделиться чем то позитивным…
некомпетентность, хамское отношение… все это чушь…

Мы стали забывать что банковские сотрудники это в первую очередь люди и ничто человеческое им не чуждо…
потому, как лирическое отступление, напомню: относитесь друг другу так как бы вы хотели что бы относились к вам.

Были у меня проблемы с непонятным движением средств по счету… хотел ругаться, скандалить рвать и метать… по дороге в отделение банка попал под сильный дождь вымок до нитки и знатно замерз, придя на отделение в таком виде был приятно удивлен нормальной человеческой реакцией, предложили бумажное полотенце, напоили горячим кофе выслушали и все объяснили по моему вопросу и хоть вел я себя хамовато и резко, это ничуть не сказалось на отношении ко мне

По этому спасибо за понимание и терпение!
18 августа 2020, 15:35
Доброго дня.
IgorTanya 17 августа 2020, 21:58
Два года не было с банком не каких проблем проблемы начались после того как позвонили к оператору горячей линии во время карантина так не могли попасть в отделение банка чтобы заплатить кредит нас проконсультировали что не проблема приходите платите такую сумму и не каких проблем не будет мы платили больше прошёл карантин приехали в банк заплатили снова больше и захотели сделать частковое досрочное погашения так как сумма накопилась за 3 месяца карантина нам в банке сказали что можно это сделать через приложение Raiffeisen-online его надо скачать и установить ну мы скачали установили и стали смотреть всё и что мы там видим банк 3 месяца брал 1% от той суммы что мы ложили через другой банк звоним спрашиваем за что ваш банк брал 1% из 10 операторов только 1 сказал ну мы вспомнили что звонили и консультант сказал что плановый платёж говорился минимальный и если мы положили ту сумму которую озвучил оператор то тогда банк испортил бы историю так минус 1% и не хватает на покрытие планового платежа и об этом мы узнали только в отделении раз 10 звонили все в один голос кричат ну вы же больше ложили и у вас всё нормально еле составили обращение вернули деньги о которых мы не были поведомлены что будут списиватся прошёл плановый платёж и у нас остались деньги накопившиеся на текущем счёту и мы сделали досрочно погашения но в приложении Raiffeisen-online мы видем что приложение не корректно отображает информацию и там написано что плановый платёж звоним оператору спрашиваем почему так а они говорят что так не может быть и наверное мы сделали плановое погашения снова с трудом составили обращение после этого нам стали говорить что это одно и то же мы задаём вопрос как плановое погашения кредита и досрочное погашения кредита это одно и то же но самое раздражаюшее то что операторы все рвутся якобы помочь и перезвонить но в итоге не перезванивают позвонила только 1 представила Анной менеджер стала объяснять что якобы всё правильно посчитала их программа и просто надпись не правильная мы сказали если всё правильно как вы утверждаете пускай ваш банк просто выдаст бумагу с подписью и печатью что это было частковое досрочно погашения на что дали нам отказ а так-же хотим обратить внимание что нас ещё и попрекнули теми деньгами которые вернули так как оператор не дал коренной информации мы пошли в банк взяли все бумаги и что видим везде написано что плановое погашения кредита 15 числа 17:00 банк присылает на электронную почту 2 сообщение без номера регистрации и банк просит дополнительно время ну ок думаем 16 числа снова 17:00 опять 2 сообщения на электронную почту приходят и снова без номера регистрации тут появляется интерес на какие обращения банку требуется дополнительно время звоним туда где составляли обращения в ответ слышим что этим занимается другой отдел и он работает в будние дни звоним сегодня берет оператор Инна спрашиваем на какие обращения вашему банку нужно дополнительно время якобы хочет помочь ставит в режим ожидания и через какое-то время просто ложит трубку думаем ок мы люди не гордые перенабираем и снова на эту Инну натыкаемся задаём вопрос почему она положила трубку она объясняет что произошёл сбой задаю второй вопрос а почему вы не перезвонили вы ведь не предоставили ответа на обращение на что она стала нагло врать что у них односторонная линия и она не может перезванивать говорим с оставляйте обращение — жалобу представились она говорит электронный адрес давайте мы спрашиваем на каком основании так как в законе Украины чётко написано что гражданин имеет право составить жалобу как в электронном виде так и телефоном режиме в устной форме а так-же на учреждении — отделение банка а так-же виде письма через почту и в таких же форматах получать ответы и тут она снова ложиться трубка класс думаем снова звоним Александр берет трубку говорим составьте обращение — жалобу пытается сбить он нас с толку и говорит давайте я вам помогу на что мы ему сначала составляем обращение потом помогаете говорит нам но мне надо послушать разговор о чем вы спрашивали Инну говорим хорошо после удержания он заявляет что обращения принимаются только на сайте а горячая линия не принимает обращения снова о законе Украины говорю теперь ему он задаёт вопрос а скажите где это написано и в какой статье класс работник банка не знает закона Украины и отказывается принять жалобу-обращение на оператора Инну тем самым банк работая в Украине и не выполняет законы Украины это как расценивать как беспридел
17 августа 2020, 22:58
Доброго вечора. Встановлено, що Ви неодноразово зверталися до Банку у чаті системи Райффайзен Онлайн та Банком було надано коментарі відносно погашення виниклого зобов'язання. Нам дійсно прикро, що викладена Вами ситуація мала місце, ми обов'язково перевіримо якість наданих консультацій операторами, та у разі встановлення порушень буде проведено передбачену в такому випадку роз'яснювальну роботу. Нам шкода що обслуговування в Банку залишило лише негативне враження.
fotina291 17 августа 2020, 21:33
После моего отзыва мне позвонил Александр из банка. Извинился, сказал, что он теперь мой персональный менеджер и чтобы я звонила к нему на номер. Я попросила его сбросить свой номер и информацию по интересующему меня вопросу мне на емейл. Александр клятвенно пообещал. После этого прошел целый день и никто ничего не прислал. Видимо банк и Александр работают по каким-то очень новым стандартам, которые я, в силу своего малого кругозора не могу понять.
17 августа 2020, 22:13
Доброго вечора! Нам дійсно прикро, що така ситуація мала місце і залишила негативне враження про обслуговування в Банку. Запевняємо Вас, що ми все обов'язково перевіримо та надамо коментарі. Якщо Ви зазначите свій ІПН в особистих повідомленнях, номер телефона з якого дзвонили до Інформаційного центру будемо вдячні і зможемо надати коментарі після проведення перевірки.
RaiffaizenHanna 18 августа 2020, 15:34
Доброго дня!
Ми перевірили інформацію, Дзвінків до Інформаційного центру АТ «Райффайзен Банк Аваль» (як вхідних, так і вихідних) за вказаним Вами номером не встановлено. Просимо Вас проаналізувати до якого саме банку було здійснено дзвінок та адресувати запит за призначенням. Також звертаємо увагу, що встановлення коммунікації з не представиками Банку може призвести до розголошення інформації особистого характеру третій особі. Просимо бути обачними.
Нам прикро, що виникла ситуація, завдала незручностей.
fotina291 17 августа 2020, 10:23
Позвонила на горячую линию. 25 минут не брали трубку. Отключилась, перезвонила и уже 15 минут слушаю музыку, снова не берут трубку. В это время печатаю отзыв. Желаю сотрудникам, чтобы они точно так же в скорую пытались позвонить
17 августа 2020, 10:29
Доброго дня. Вибачте, будь ласка, за цю ситуацію. Наш банк прагне надавати тільки якісний сервіс.
Слід повідомити, що іноді під час з’єднання з операторами Інформаційного центру дійсно можуть виникати черги. Запевняємо Вас, що ми докладаємо зусиль для скорочення часу очікування з’єднання.
Також, до Банку можна звернутися у чаті системи «Райффайзен Онлайн» (натиснув «Повідомлення»).
Sergei Nau 14 августа 2020, 14:31
Являюсь клиентом банка, занимаюсь своими делами и начинают поступать звонки с банка о предложении или услугах своих с неизвестного номера с Херсона, звоню на горячую линию общаюсь с консультантом, прошу меня не беспокоить и не предлагать ничего, если будет необходимость я к ним обращусь, вежливая девушка оставила к описанию в личном деле не пересылать и не звонить мне как к клиенту, тут за пару часов начинает разрываться опять телефон, звоню опять прошу чтобы консультант что-нибудь предпринял, так как это достает, в итоге тот отвечает что потерпите сутки, якобы программа обновляется сутки- уважаемый банк мне от этого лучше, как снимать так вовремя как звонить так сутки, нету уважения к клиентам
Номер телефона который достает
Сделал скриншоты и записи, жаль ненайду куда добавить
14 августа 2020, 14:44
Доброго дня! Перш за все, дозвольте принести вибачення за дану ситуацію. Хочемо пояснити, що дані телефонні дзвінки здійснюються для інформування клієнтів про персональні пропозиції, які були підготовлені Банком.
У випадку, якщо Ви не бажаєте отримувати інформування про персональні пропозиції, напишіть нам в особистих повідомленнях номер Вашого телефону.
Спробуємо врегулювати дане питання для недопущення подібних дзвінків у майбутньому.
RaiffaizenAlex 14 августа 2020, 14:40
kepturok 13 августа 2020, 15:39
Отделение по адресу: Ровно, ул. С. Петлюры, 35
В 2007 році брав кредит під заставу майна і погасив його за короткий проміжок часу, але не зняв обтяження з нерухомості.Потім в нашому місті закрили відділення і я в червні поточного року звернувся у Аваль м.Рівне вул.Симона Петлюри до спеціаліста Халецька Тетяна, щоб мені надали довідку про відсутність заборгованості по кредиту і надав копіі договорів на що отримав відповідь, що питання буде вирішене.Але при неодноразовому зверненні(розмова віч на віч, телефонна розмова) цей спеціаліст говорить що вже довідка вислана на Нову Пошту і це продожується вже півтора місяці.Попрошу Вас правильно зреагувати і допомогти у вирішенні цього питання.
13 августа 2020, 15:43
Доброго дня! Дякуємо за повідомлення про ситуацію. Найближчим часом розберемося та повідомимо про результат.
RaiffaizenAlex 14 августа 2020, 13:16
Доброго дня! Дякуємо Вам за очікування відповіді. На жаль, для вирішення ситуації змушені просити Вас звернутись до менеджера у відділення Банку та надати паспортні данні, іпн / кредитний договір/ договір іпотеки (у разі наявності). Після цього, зробимо все можливе для швидкого вирішення питання та допоможемо в отриманні всіх необхідних документів.
igorzyden 12 августа 2020, 20:11
Все началось с того, что позавчера я хотел в Райффайзен Банк Аваль открыть депозит через сайт. Но технически данную возможность не увидел.
Обратившись в текстовую поддержку, мне сначала сообщили, что онлайн открыть депозит можно через мобильное приложение.
Специально скачав и установив приложение, увидел, что и там нет такой возможности. Снова написал в поддержку и получил ответ, что раз я ФОП, то в Авале могу открыть депозит только через посещение отделения.

Вчера по этому вопросу посетил отделение в Киеве на пр-т Лобановского, 9/1.
Менеджер оформила документы, а про сумму я предупредил, что часть нужно перевести с карты Аваля, а часть внесу наличкой.
Меня провели в кассу, где кассир с карты Аваля перевела деньги на депозит Аваля, а затем пополнила наличные, которые ей дал. В итоге, получил в кассе документ с пополнением на общую сумму.
Поскольку не думал, что с банком Аваль может быть подвох, то проверил лишь поступили ли деньги на депозит.

А сегодня вечером просматривая операции по карте, обнаруживаю, что за перевод денег с карты Аваля на депозит Аваля с меня стянули комиссию более 1%. Поскольку сумма вклада была неплохая, комиссия получилась внушительная.

Обслуживаюсь в разных банках, но впервые вижу чтобы за перевод средств внутри банка с карты на депозит еще и облагался комиссией.

Не знаю, это кассир провернула (а возможно, ее так специально научили или дали распоряжение проводить именно так) махинацию, чтобы операция получилась с комиссией или это у данного банка уже обычная практика.

Написал им через сайт жалобу, результат сообщу в следующем отзыве.
12 августа 2020, 20:18
Доброго вечора! Нам дійсно прикро, що така ситуація мала місце і залишила негативне враження про обслуговування в Банку. Запевняємо Вас, що ми все обов'язково перевіримо та надамо коментарі. Якщо Ви зазначите свій ІПН в особистих повідомленнях, будемо вдячні і зможемо прискорити процес перевірки.
RaiffaizenAlex 18 августа 2020, 12:10
Доброго дня! Комісії за операції утримуються відповідно до Тарифів Банку, з якими можливо ознайомитись за посиланням: https://www.aval.ua/documents/privatnim-osobam-ta-premium-klientam/tarifi-na-obslugovuvannya
З співробітниками, якими надавались Вам консультації проведено роз’яснювальну роботу. Ми цінуємо кожного Клієнта, тому дане питання вирішено позитивно, інформацію про повернення коштів зможете переглянути у виписці в «Райффайзен Онлайн».
mkryvoplias 12 августа 2020, 14:03
Аваль не перестает удивлять (((

Хочу поинтересоваться почему банк с меня списал больше денег чем был выставлен счет?
1 августа воспользовался убером и списали 105,12 вместо 103,49. В приложении убера — 103,49. В выписке 103,49, но если открыть делали транзакции там пишется 105,12. Ну я понимаю если бы счет был выставлен в валюте и при конвертации там что-то поменялось. Но тут то что?

Поискал в выписке похожие проблемы и оказывается таких транзакций (где тоже списали больше чем должны были) хватает: Убер, Wargaming, LogicLike и т.д. Такое ощущение что это коммисия за конвертацию гривен в гривны )))

Пересмотрел свой тариф и не понимаю что поменялось? Почему раньше все было хорошо, а теперь суммы списания могут измениться постфактум?

Неужели Аваль против Убера, Wargaming'a и т.д.?

Так же, раз уже зарегестрировался, напишу что в Авале до сих пор нет поддержки BankID.
А еще Аваль снимает дополнительную!!! комиссию за перевод с какты на карту, т.е. оплачиваешь наложный платеж на Новой Почте (сумма + коммисия), а Аваль потом еще свой процент спишет!!!

Очень странные вещи творятся в Авале (((
12 августа 2020, 14:11
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та за те, що користуєтесь послугами Банку. Найближчим часом надамо коментарі з приводу ситуацій, зазначених Вами. Приносимо вибачення за необхідність очікувати.
RaiffaizenAlex 12 августа 2020, 14:37
Шановний mkryvoplias! Є сайти, мобільні додатки, магазини, банкомати, які працюють через закордонні банки-екваєри, але дозволяють проводити (або одразу ж самі проводять) операції у національній валюті (гривня). Раніше запит до Банку надходив на списання у гривні зараз (з 01.06.2020) під час списання сум по таким операціям, дійсно, відбувається конвертація, оскільки запит на списання отримується у валюті, а також знімається комісія за конвертацію. Саме тому, Ви бачите дві різні суми (суму проведеної операції та суму списання). Порядок конвертації детально описано в Правилах банківського обслуговування, які знаходяться на сайті Банку за посиланням:https://www.aval.ua/documents/privatnim-osobam-ta-premium-klientam/pravila-obslugovuvannya.
Що стосується можливості користуватися BankID, на жаль, поки можливість відсутня☹ Але сподіваємось, що найближчим часом все буде налагоджено адже ми над цим працюємо.
RDVDMITRIY 11 августа 2020, 19:58
С 6.08.2020 пытаюсь закрыть карточные счета.Пошёл в центральное отделение банка Аваль
в г.Николаев с просьбой закрыть счета, там послали на горячую линию.На горячей линии сказали что заявка принята и всё.Ни смс о закрытии каточек, ничего не изменилось.Сколько времени нужно чтобы закрыть счета, неделя или месяц?.. Почему в других банках закрывают сразу счета а у вас наверное не дождусь и напишу в Нацбанк…
11 августа 2020, 20:25
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, але дуже прикро, що він негативний. На жаль, для закриття карток, дійсно, потрібен час. Просимо зателефонувати до нас в Інформаційний центр, переглянемо статус заявки та надамо роз'яснення.
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝