- 7 ноября 2023, 16:48
МікроГрант
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка, я не можу зрозуміти, як мені взаємодіяти з Ощадбанком. Я отримала грант на власну справу, мені відкрили два рахунки, не пройшло і місяця, як зняли 1000 грн типу ще за якусь заборгованість. Я це побачила, коли запросила застосунок і доступ до рахунків, бо мені його спершу не надали. Чи можу я перейти в інше відділення, чи взагалі закрити другий рахунок, бо кошти вже витрачені, навіщо я повинна платити за обслуговування 500 грн на місяць (в мене чомусь 1000) ще три роки? Співробітники в моєму відділенні реально мутні, на мої питання вони не відповідають.
|
|
0
|
Просмотров: 447, сегодня — 2
- 17:37 Доллар на межбанке подорожал на 5 копеек
- 17:10 Минэнерго впервые почти за 20 лет инвестировало средства финрезерва в ОВГЗ
- 15:43 Евро подешевело на 22 копейки: НБУ установил курсы валют на четверг
- 13:56 В BlackRock назвали оптимальную долю биткоина в инвестиционном портфеле
- 13:05 В первом квартале 2027 года в Украине введут пособие на оплату аренды жилья для ВПЛ
- 12:43 Подсанкционный российский олигарх Дерипаска зарабатывает на украинских дорогах — депутат ВР
- 12:24 Китай обогнал США по количеству миллиардеров: где живет больше всего богачей мира
- 11:38 Комитет Европарламента одобрил законопроект о цифровом евро
- 11:16 Банковские вклады украинцев растут неравномерно: кто прибавил, а кто потерял в мае
- 10:53 Валюта дешевеет: как изменился курс доллара и евро 24 июня


Комментарии