Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 21.11.2024
- 11:34 Команда Трампа рассматривает любительницу криптовалют на должность нового главы SEC — CoinDesk
- 11:10 Италия выделяет 200 млн евро на восстановление электросети Украины
- 10:45 «Мрій і Досягай»: «Дия» предлагает женщинам $1000 и обучение бизнесу
- 10:41 Курс валют на 21 ноября: доллар в банках подорожал, а евро потерял 8 копеек
- 10:01 Рада сделала шаг к автоматическому аресту средств должников в банках
- 09:38 Хакеры ГУР атаковали российский «МТС-Банк» — СМИ
- 08:52 ООН утвердила план помощи Украине до 2027 года на $2,1 млрд
- 08:34 Байден хочет списать $4,6 миллиарда долга Украине
- 08:00 Курс на 21 ноября: НБУ повысил гривну на семь копеек
- 20.11.2024
- 20:00 НБУ изменяет валютные ограничения, МВФ улучшил прогноз роста ВВП Украины: главное за среду
Комментарии - 16
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області оголосила тендер на реконструкцію автомобільної дороги Н-22 Устилуг — Луцьк — Рівне на ділянці 127,2−130 км.
Торги тривають на сайті prozorro.gov.ua. Пропозиції учасників приймають до 7 листопада, — пишуть Волинські новини.
Очікувана вартість робіт — 436 681 892 гривні.
Як вказано в супровідній документації, реконструкція автомобільної дороги Н-22 Устилуг — Луцьк — Рівне включатиме зрізування чагарнику та дрібнолісся, корчування дерев, розбирання дорожніх покриттів та основ, ущільнення земляного покриття, нарізування кюветів, укріплення узбіччя, холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, улаштування основи, улаштування дорожнього одягу з асфальтобетонної суміші, облаштування автопавільйонів, встановлення дорожніх знаків, нанесення горизонтальної розмітки тощо.
Усі роботи хочуть завершити до 31 грудня 2026 року.
Гарантійний термін на виконані роботи становитиме 10 років.
Споживання в середньому складає до 130 кг на людину.
Проста арифметика доводить, що дефіциту не буде.
Згідно з опитуванням, Гарріс обігнала Трампа у Вісконсині (49% проти 45%),
Пенсильванії (49% проти 46%), Мічигані (48% проти 45%) та Неваді (48% проти 47%).
Водночас Трамп зберігає лідерство в Північній Кароліні (49% проти 48% у Гарріс)
та Джорджії (48% проти 47%).
Якщо лідерство в цих штатах збережеться, а решта штатів проголосують,
так само як у 2020 році, то Гарріс з невеликим відривом виграє вибори.
Азіати вміють влаштувати паніку. Не здивуюся якщо завтра вночі буде повторення N2 — Поділився думкою щодо крипти аналітик Данііл Монін у своєму ТК.
https://minfin.com.ua/blogs/realtyassistant/249473/
Питання, які поставив ШІ
Чи є сенс купувати житло в Україні?
Чому ціни на житло в деяких містах України зростають, коли мільйони людей емігрують?
ВПО: стимул для ринку житла чи тимчасова ситуація?
Чи може внутрішня міграція стати двигуном для зростання цін на нерухомість в Україні?
Чи реальні урядові програми допомоги, чи це лише спосіб стримати обвал ринку?
.
В Україні зростають ціни на гречку через зменшення площ під посів і складні погодні умови, що стали причиною зниження обсягу та якості крупи. Про це повідомляє Укрінформ.
За словами експертів, цього року майже вдвічі зросли закупівельні ціни на гречку — до 15 тис. грн за т. Аналітики зазначають, що зараз ще є залишки торішнього врожаю гречки, і аграрії його притримують, очікуючи на підняття ціни, щоб дорожче її реалізувати.
Якщо до початку збирання нового врожаю гречки учасники ринку купували зерно приблизно за 8 — 10 тис. грн за т, то зараз — це вже орієнтовно 15 тис. грн за т. Фахівці зазначають, що українцям варто очікувати на підвищення цін на гречку приблизно до 40 грн за кг.
Експерти визнають, що зараз ціну спрогнозувати важко, але в роздрібній торгівлі даний продукт планують відпускати по 30 — 35 грн за кг. В торгових мережах гречка коштуватиме орієнтовно 37 -40 грн.
Якщо вдома зберігаєте дрова на понад 30 тис грн, вам загрожує від 5 до 7 років, а на меншу суму — штраф від 34 тис грн.
https://minfin.com.ua/ua/2024/11/01/138972133/
Навіть якщо Трамп виграє, впровадження Базель III підтримується багатьма центральними банками і міжнародними організаціями, ймовірність повного скасування скоріш за все є низькою. Регуляторна середа на міжнародному рівні потребує стабільності, тому важко прогнозувати, що Базель III буде повністю усунуто.
TIME Best Inventions 2024 у категорії «Застосунки та програмне забезпечення».
Нагороду отримали за Шлюб онлайн, перший у світі повністю цифровий процес одруження.
https://time.com/7094556/diia/
В Державному аграрному реєстрі запрацює система оповіщення пасічників про проведення агрохімічних робіт.
Про це розповіла представниця Мінагрополітики Олена Дадус під час VIІ Національного Медового Форуму «Євроінтеграція медової галузі України: виклики та можливості».
За словами Олени Дадус, вже за декілька місяців програма в ДАР стартує в тестовому режимі.
Щоб взяти у ній участь, пасічникам потрібно буде зареєструватись в ДАР. Оповіщення про обприскування полів приходитимуть на електронну адресу.
Також в майбутньому планується, що через ДАР пасічники зможуть шукати поля з культурами, на які б хотіли вивезти свої потужності.
Як зазначила Олена Дадус, проєкт для пасічників розробляється в співпраці з USAID. Він стане корисним не лише для українських пасічників, а й в подальшому впровадженні у світі.
Українці зможуть витратити кошти, отримані за зимовою програмою «єПідтримки», на придбання ліків та медичних виробів вітчизняного виробництва. Про це повідомляє Міністерство економіки України.
За цією програмою, одна тисяча гривень надходитиме на спеціальну картку «Національного кешбеку». Окрім того, українці можуть отримувати кешбек за купівлю вітчизняних товарів, і перші виплати вже розпочалися.
На сьогодні кошти, виділені за програмою «Національний кешбек», можна використати на оплату комунальних послуг, квитки на транспорт або донати. Однак Міністерство економіки планує розширити цей перелік, додавши можливість придбання ліків та медвиробів українського виробництва, зазначила Юлія Свириденко.
До програми вже приєдналися понад 50 українських фармвиробників і близько 250 продавців ліків та медичних виробів. Це дозволить не тільки підтримати населення, а й сприятиме розвитку національної фармацевтичної галузі.
Програма «єПідтримка» розповсюджуватиметься на всі категорії українців, зокрема пенсіонерів, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та громадян із зон підвищеного воєнного ризику.
Російські окупанти отримали дані усіх виробників безпілотних систем в Україні. Йдеться про адреси, номери телефонів, електронні пошти. Втім, сталося це, ймовірно, через нехтування безпековими засобами — вся інформація була розміщена на буклетах Центрального управління безпілотний систем Генштабу ЗСУ. Про це розповів на Facebook волонтер і спеціаліст з аеророзвідки Юрій Касьянов.
Зараз презентація на 75 сторінок виложена у численних російських пабліках. Більше того, ворог щонайменше впродовж вже двох місяців має на руках адреси, телефони, прізвища керівників підприємств, які виробляють безпілотні системи. Зокрема, мова про повітряні, наземні, морські дрони та боєприпаси до них.
❗️ Ну що ж… це безперечно «перемога»… перемога тупості і безвідповідальності!
⁉️ Злити під час війни характеристики БПЛА і детальну інформацію по виробниках — невже це не державна зрада?.. Телеграм канал Мосійчука
За її словами, якщо ввести стандарти ЄС, то тарифи на воду знизяться, оскільки технічна вода коштує дешевше. Це призведе до зменшення доходів до бюджету.