Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 22.11.2024
- 20:00 Рост ВВП замедлился, биткоин достиг $99 тыс, евро обвалилось: главное за неделю
- 19:44 Доллар показывает самый длительный рост за год
- 18:12 Платформа Arkham открыла для Украины доступ к своей новой криптобирже
- 17:38 Курс валют на вечер 22 ноября: доллар на межбанке вырос, а евро упало
- 16:51 Евро упало ниже 43 гривен в официальном курсе впервые с весны
- 16:20 Украинский стартап презентовал инновационную криптокарту
- 14:15 Доллар превысил 103 рубля на международном рынке, впервые с 2022 года
- 13:01 Евро обвалился к 2-летнему минимуму на слабых данных из еврозоны
- 10:44 Курс валют на 22 ноября: доллар и евро подорожали в банках
- 09:21 Глава SEC Гэри Генслер уйдет в отставку в день инаугурации Трампа
Комментарии - 52
11 жовтня 2023, 16:15
Міжбанк:
Курси від банків: 36.43 / 36.45 грн за долар.
Qwerty1999
11 октября 2023, 13:02
Обеденный перерыв…
Харьков, Сумская, 1 — очередь
в обменку с десяток человек…
Все сдают…
А после обеда даже сотку принять не могут — нет гривны…
Вообщем — сдали все …
И купили билеты на поезд гривневых
инструментов …
Кто купил билеты до станции …33 .
Кто купил билеты до станции .29 .
И поехал поезд …
А дальше - думаю можно и не писать…
📊Річні темпи інфляції у серпні 2024 року сягають 12 місячних максимумів — +7,5%. Досить суттеве прискорення відповідно минулого місяця (+5,4%р.р у липні). Інфляційний імпульс, завданий енергетичними проблемами й цінами зберігагається й посилюється додатковими факторами — посохою, переглядом курсу долару імпортерами й переносом девальвації на кінцевого споживача, переносом зростаючих цін сировини на кінцевого споживача, й авжеж зростаючих зарплат на фоні нестачі робітників. Ціни на продукти харчування зросли за рік на 5,9%.
📊У серпні зафіксована інфляція 0.6%, при тому що традиційно цей місяць, як й липень або дефляційний, або нульовий. Посуха вдарила по цінах борошна, й відповідно хліба та інших виробів з борошна. Суди ж яйця, овочі, молочка. Й окремо табачка (офіційно +1,4%, але я так бачу що десь +5%).
🧐У вересні очікую прискорення інфляції, хоча фактор електрики та підвіщення акцизів на пальне не будуть себе проявляти. Головним драйвером будуть продукти харчування, сезоно освіта та одяг й взуття. Втримання курсу валют в коридорі слугує сильним стримуючим фактором (але все може змінитися після обговорення кроків фінансування дефіциту на цей рік й бюджету на наступний рік з МВФ). Податковим зміни, які готують для погриття дефіциту, при голосуванні у вересні, проявлять себе вже у жовтні-листопаді.
Продовження в коментарях 👇
Курси від банків: 41.26 / 41.28 грн за долар.
Торги по долару завершено.
Курси від банків: 45.452 / 45.4616 грн за євро.
Торги по євро завершено.
замінюючи їх у посилках, та продавали за зниженими цінами.
Організували протиправну діяльність двоє мешканців Тернополя, один із яких на той час обіймав посаду начальника відділення відомого поштового сервісу. Останній залучив до злочинної схеми своїх підлеглих.
Фігуранти привласнювали безпілотники, що надходили в посилках і були призначені для потреб захисників і захисниць України. Після цього зловмисники перепаковували відправлення, наповнюючи спустошені коробки аналогічним за вагою та габаритами непотребом.
У подальшому ділки продавали квадрокоптери в інтернеті за нижчими від ринкових цінами. «Товар» відправляли замовникам з відділення за місцем роботи. Оплату зловмисники отримували на підконтрольні рахунки дропів та криптогаманці. Один із фігурантів навіть оформив ФОП для отримання платежів за продаж майна.
У такий спосіб фігуранти привласнили вміст 26 відправлень для наших воїнів загальною вартістю майже 6 млн грн.
https://bit.ly/3ZlZ1PT
Курси від банків: 45.4575 / 45.4671 грн за євро.
Курси від банків: 41.26 / 41.28 грн за долар.
Великі банки призупинили зниження ставок: що прогнозують до кінця вересня
https://minfin.com.ua/ua/deposits/articles/maksimalni-stavki-11092024/
Читайте, коментуйте, поширюйте ;)
Курси від банків: 45.4272 / 45.4478 грн за євро.
Курси від банків: 41.23 / 41.26 грн за долар.
За два з половиною роки повномасштабної війни державний борг України збільшився у гривневому еквіваленті у 2,3 раза (+3 644 млрд грн.), а у валютному еквіваленті — на 66% (+62 млрд дол). Але Україна має досвід стабілізації і скорочення державного боргу, який набула після гарячої фази війни на Донбасі у 2014−2015 роках.
За словами Германцева, також змінилася структура державного боргу. Зокрема зросла частка валютного (від 65,1% до 75,3%) та зовнішнього (від 61% до 72,7%) боргу.
Голова парламентського комітету зазначив, що показники обсягу і структури державного боргу продовжуватимуть погіршуватись через значний дефіцит бюджету, який пов’язаний з величезними оборонними витратами.
«По суті, увесь зовнішній державний борг, який залучає зараз Україна надається на неринкових умовах. Це стосується і боргу перед МВФ, вартість якого зараз помітно вище, ніж до війни через зростання ставок центральних банків світу, але ця ставка за програмою EFF зараз є меншою, ніж вартість потенційних зовнішніх ринкових запозичень», — пояснив Гетманцев.
Але Україна має досвід стабілізації і скорочення державного боргу, який набула після гарячої фази війни на Донбасі у 2014−2015 роках.
Правда в тому, що скорочували державний борг аж ніяк не нелохи з непрофанами…
«У ЗСУ зараз служить 95% простих хлопців і дівчат. Із сіл позабирали практично всіх. З комунальних підприємств теж практично всіх. А ось із крутих авто чомусь не поспішають забирати. Тих, хто має гроші та зв’язки — не знаю жодного випадку щоб забрали… Хлопці з контузіями — на нулі, а „мажори“ коньяк п’ють», — обурився Семеніхін.
Зокрема, його обурив випадок з одним містянином, який має гроші на відпочинок своєї родини за кордоном і їздить на дорогій автівці, оформив собі опікунство по догляду за матір'ю, що дає право на відстрочку.
«Я дзвонив (до ТЦК — Ред.) для того, щоб дізнатися — та людина, яка має великі гроші, яка їздить на класній автівці, яка відправляє свою сім'ю відпочивати під час війни за кордон. Чому він не в армії? Чому в армії зараз служать водії наших автобусів? У нас немає зараз достатньої кількості транспорту на лінії саме через те, що ТЦК позабирали наших водіїв. У нас немає навіть можливості відремонтувати шматок труби ржавої, бо позабирали хлопців», — каже мер Конотопа.
Як з’ясувало слідство, протягом грудня 2015-го — березня 2016 року близька до очільника ДФС особа посприяла йому в отриманні частини хабаря у понад 13 млн євро на рахунки підконтрольної компанії-нерезидента (Британські Віргінські Острови).
Вже у травні 2017-го — квітні 2018 року ця особа легалізувала всю суму одержаного хабаря. Гроші були витрачені на придбання недобудованого житлово-офісного комплексу з паркінгом. Його продовжили будувати та отримувати додаткові доходи, зокрема протягом 2022−2023 років.
Наприкінці 2023 року НАБУ і САП домоглися накладення арешту на 81 об'єкт нерухомості та понад 30 млн грн. Ці доходи власник групи будкомпаній отримав саме завдяки легалізованим коштам.
Іншу частину хабаря у 7,9 млн євро, яка була на рахунках ще однієї підконтрольної компанії-нерезидента (Британські Віргінські Острови), легалізував радник топпосадовця. Він спершу «відмив» 5,5 млн доларів шляхом укладення агентського договору у січні 2017 року. Ще 2,8 млн євро радник «відмив» у квітні-серпні 2018 року як оплату за договорами купівлі-продажу.
Нагадаємо, у травні суд звільнив з-під варти Насірова, за якого внесли заставу в розмірі понад 55 млн грн.