До рейтингу найдешевших міст світу для життя у 2024 році потрапили 3 українські міста, — Numbeo
Вартість життя в Україні значно знизилася у найбільших містах протягом останнього року:
▪️Київ — 199 місце (28,6% від нью-йоркських цін);
▪️Одеса — 202 місце (27,2%);
▪️Львів — 204 місце (25,8%).
В общем у Азова руки длинные и не только у него, сейчас жизнь такая, быковать не надо даже в авто, хоть и прав на все 200% неадекватов с оружием куча, а оскорблять военных которые на нуле и быть публичной личностью, тем более черевато
Якщо не буде економічного бронювання (до якого всі підприємства готували працівників)з наступного місяця, переводимо на ПІВ ставки весь персонал, це обгрунтовано простоями під час відключень, падінням купівельної спроможності і реально перехід на половину робочого часу (загалом немає сенсу сплачувати налоги з 35 тис при таких умовах)
Ні спікер Стефанчук, ні інші топслуги, ні рядові депутати від СН, ані премʼєр Шмигаль, ані Лещенко з Укрзалізниці, ані позаштатні радники, в яких рот не закривається на всі інші теми, ані анонімні ТГ-помийки Банкової ні словом не згадали про пʼяту річницю інавгурації. Цікаво чому? Сам Зеленський теж ані словом не обмовився про важливу дату, яка змінила його життя і життя країни. Ну, і найголовніше: ні він, ні його команда не прозвітували за ці пʼять років. Ніякого аналізу виконання обіцянок, жодних підсумків.
Більшість українських і світових медіа дали статті з аналізом пʼятирічки Зеленського, перелічили обіцянки, пригадали провальну кадрову політику. Але мене вразило, що сама команда Зеленського як води в рота набрала. Хоч навіть попри війну і відсутність виборів правильно відзвітувати за пʼятирічку. Суспільство, яке дало такий кредит довіри, точно заслуговує на чесну розмову. Бо стільки претензій до попередників, до всього світу, до не таких біженців, до поганої опозиції, до союзників. А дати оцінку власним діям і виконанню виборчих обіцянок — тут як язика проковтнули.
Ірина Геращенко, народний депутат України, фракція «Європейська Солідарність»
На росії спалахують протести проти відключень світла та води.
У Краснодарі росіяни вийшли на стихійний мітинг протестувати проти вимкнень електрики. Кількох учасників акції затримали, інших — розігнали, пише російський Telegram-канал ASTRA.
«Жителі кількох ЖК перекрили вулицю. Люди скандують „Дайте світло!“ і просять владу звернути увагу на те, що вже кілька діб будинки залишаються без електрики. На місце приїхала поліція», — йдеться в одному з повідомлень.
Зазначається, що кількох учасників мітингу в Краснодарі затримали:
«Затримання почалися незабаром після появи на мітингу мера Краснодара Наумова. Жителі міста продовжують вимагати повернути їм електрику».
Мер тим часом заявив, що відключення пов’язані з проблемою на Ростовській АЕС, світло відключають за розпорядженням Міненерго, оскільки «електропідстанції не витримують».
Оновлено. Пізніше стало відомо, що і в Анапі росіяни також перекрили дорогу через відключення світла та води. Зазначається, що у частині міста електрики немає вже третій день. Протестувальники пропускають лише машини «швидкої допомоги».
В мережу злили деякі внутрішні документи компанії Cellebrite.
Згідно цих документів, на квітень 2024 року компанія не може
зламати iPhone з операційною системою iOS 17.4 та вище,
а також всі iPhone 15 незалежно від версії прошивки.
Олександр Савченко:
«Я пропоную вшанувати памʼять пані Фаріон знаєте як? Перейти на українську мову. Ця видатна жінка все життя боролася за українську мову. За українську мову її вбили. Звертаюсь до всіх російськомовних українців — почніть сьогодні у вашій сімʼї, на вулиці, деінде… спілкуватись українською. Не забувайте про ваших дітей, спілкуйтесь з ними лише українською. Не бійтеся робити помилки. Найбільшою вашою помилкою у цьому житті - буде (навіть після вбивства сотень тисяч українців і Ірини Фаріон) продовжувати розмовляти мовою Путіна, Кремля, Раші, рашистів!»
Про мову❗
Мова має значення. Мова — це дзеркало нації.
За мовою стоять традиції наших предків. Пісні, обряди, жарти і прокльони, вареники і борщ, сало з чорним хлібом, а ще садок вишневий коло хати…
Мова — це менталітет нації, це сприйняття себе в оточенні інших націй. І тільки розмовляючи українською — ти почуваєш себе українцем. І тобі є чим пишатися, адже вся історія України — це боротьба наших предків, а тепер і кращих синів і доньок України за Незалежність. Незалежність від лютого і підлого ворога, який століттями обманював і вбивав українців, саме за самостійність і незалежність — кожного окремого українця. Цей ворог і по сьогоднішній день підло і жорстоко вбиває кращих синів і доньок нашої України. Цей ворог ховається і серед нас, і вбиває кращих- справжніх патріотів України. Тільки разом, згуртувавшись, являючи принциповість у відстоюванні національної мови — читай інтересів нації- ми переможемо.
Слава Україні❗ Смерть ворогам❗
Пам’ятаймо:
Ірина Фаріон 1964−2024
Лесик Дацюк 1961−2020
Андрій Кузьменко 1968−2015
Ігор Білозір 1955−2000
Вʼячеслав Чорновіл 1937−1999
Василь Стус 1938—1985
Володимир Івасюк 1949−1979
Розстріляне відродження 1937
Страта кобзарів 1934
Голодомор в Україні 1932
Страта Січових козаків 1775
США зробили останнє попередження китайським банкам через допомогу РФ, — Bloomberg
Радник США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що США готують нові санкції проти китайських організацій, які підтримують війну Росії в Україні. Він натякнув, що під прицілом можуть бути китайські банки, пише Bloomberg.
«Ми вважаємо, що Китаю слід зупинитися, тому що ми вважаємо, що це глибоко поза межами гідної поведінки національних держав. Ви можете очікувати додаткових санкцій, оскільки ми спостерігаємо, як ця картина продовжує розвиватися в найближчі тижні», – заявив Салліван 19 липня на Форумі безпеки в Колорадо.
Він вказав на виконавчий указ президента Джо Байдена наприкінці минулого року, який дозволяв Міністерству фінансів переслідувати банки, що сприяють виробленню товарів подвійного призначення для допомоги російській оборонній промисловості. Салліван додав, що ці повноваження були надані недарма.
«Ми запровадили це так, що коли ми знайдемо банк, який, на нашу думку, підпадає під режим санкцій, ми зможемо щось з цим зробити. Сьогодні у мене немає прогнозів, але я просто скажу вам, що з часом ми об’єднали інструменти, щоб мати можливість реагувати на таку поведінку. І ми будемо реагувати на таку поведінку», – підкреслив радник з нацбезпеки.
Чергове «потужне досягнення» від ЗЕ-влади: У 2023 році відкрили рекордну кількість кримінальних справ проти бізнесу (43 138), при цьому 80% кримінальних справ проти бізнесу не мають вироків, або справи взагалі не доходять до суду.
Зарядна станція с ккд 80% заряд і 90% розряд дає вартість 1квтг=5.98 грн. Генератор на прир. газу 1 квтг=5грн, на пропане 1 квтг=15грн, на бензині=26грн. Це без урахування амортизації вартості зарядної станції або генератора, і без когенерації на генераторі.
Дуже цікаво «Мінфін» процітував Данилишина.А висновок я би зробив такий: Золотий запас України-її люди.
Кто не розуміє,що без людей немає держави-той бовдур.Кто не цінує життя людини-той ворог.
Комментарии - 146
Вартість життя в Україні значно знизилася у найбільших містах протягом останнього року:
▪️Київ — 199 місце (28,6% від нью-йоркських цін);
▪️Одеса — 202 місце (27,2%);
▪️Львів — 204 місце (25,8%).
Сам Зеленський теж ані словом не обмовився про важливу дату, яка змінила його життя і життя країни. Ну, і найголовніше: ні він, ні його команда не прозвітували за ці пʼять років. Ніякого аналізу виконання обіцянок, жодних підсумків.
Більшість українських і світових медіа дали статті з аналізом пʼятирічки Зеленського, перелічили обіцянки, пригадали провальну кадрову політику.
Але мене вразило, що сама команда Зеленського як води в рота набрала. Хоч навіть попри війну і відсутність виборів правильно відзвітувати за пʼятирічку. Суспільство, яке дало такий кредит довіри, точно заслуговує на чесну розмову. Бо стільки претензій до попередників, до всього світу, до не таких біженців, до поганої опозиції, до союзників. А дати оцінку власним діям і виконанню виборчих обіцянок — тут як язика проковтнули.
Ірина Геращенко, народний депутат України, фракція «Європейська Солідарність»
У Краснодарі росіяни вийшли на стихійний мітинг протестувати проти вимкнень електрики. Кількох учасників акції затримали, інших — розігнали, пише російський Telegram-канал ASTRA.
«Жителі кількох ЖК перекрили вулицю. Люди скандують „Дайте світло!“ і просять владу звернути увагу на те, що вже кілька діб будинки залишаються без електрики. На місце приїхала поліція», — йдеться в одному з повідомлень.
Зазначається, що кількох учасників мітингу в Краснодарі затримали:
«Затримання почалися незабаром після появи на мітингу мера Краснодара Наумова. Жителі міста продовжують вимагати повернути їм електрику».
Мер тим часом заявив, що відключення пов’язані з проблемою на Ростовській АЕС, світло відключають за розпорядженням Міненерго, оскільки «електропідстанції не витримують».
Оновлено. Пізніше стало відомо, що і в Анапі росіяни також перекрили дорогу через відключення світла та води. Зазначається, що у частині міста електрики немає вже третій день. Протестувальники пропускають лише машини «швидкої допомоги».
Згідно цих документів, на квітень 2024 року компанія не може
зламати iPhone з операційною системою iOS 17.4 та вище,
а також всі iPhone 15 незалежно від версії прошивки.
Мова має значення. Мова — це дзеркало нації.
За мовою стоять традиції наших предків. Пісні, обряди, жарти і прокльони, вареники і борщ, сало з чорним хлібом, а ще садок вишневий коло хати…
Мова — це менталітет нації, це сприйняття себе в оточенні інших націй. І тільки розмовляючи українською — ти почуваєш себе українцем. І тобі є чим пишатися, адже вся історія України — це боротьба наших предків, а тепер і кращих синів і доньок України за Незалежність. Незалежність від лютого і підлого ворога, який століттями обманював і вбивав українців, саме за самостійність і незалежність — кожного окремого українця. Цей ворог і по сьогоднішній день підло і жорстоко вбиває кращих синів і доньок нашої України. Цей ворог ховається і серед нас, і вбиває кращих- справжніх патріотів України. Тільки разом, згуртувавшись, являючи принциповість у відстоюванні національної мови — читай інтересів нації- ми переможемо.
Слава Україні❗ Смерть ворогам❗
Пам’ятаймо:
Ірина Фаріон 1964−2024
Лесик Дацюк 1961−2020
Андрій Кузьменко 1968−2015
Ігор Білозір 1955−2000
Вʼячеслав Чорновіл 1937−1999
Василь Стус 1938—1985
Володимир Івасюк 1949−1979
Розстріляне відродження 1937
Страта кобзарів 1934
Голодомор в Україні 1932
Страта Січових козаків 1775
А у вас як справи сьогодні з наявністю електроенергії?
Радник США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що США готують нові санкції проти китайських організацій, які підтримують війну Росії в Україні. Він натякнув, що під прицілом можуть бути китайські банки, пише Bloomberg.
«Ми вважаємо, що Китаю слід зупинитися, тому що ми вважаємо, що це глибоко поза межами гідної поведінки національних держав. Ви можете очікувати додаткових санкцій, оскільки ми спостерігаємо, як ця картина продовжує розвиватися в найближчі тижні», – заявив Салліван 19 липня на Форумі безпеки в Колорадо.
Він вказав на виконавчий указ президента Джо Байдена наприкінці минулого року, який дозволяв Міністерству фінансів переслідувати банки, що сприяють виробленню товарів подвійного призначення для допомоги російській оборонній промисловості. Салліван додав, що ці повноваження були надані недарма.
«Ми запровадили це так, що коли ми знайдемо банк, який, на нашу думку, підпадає під режим санкцій, ми зможемо щось з цим зробити. Сьогодні у мене немає прогнозів, але я просто скажу вам, що з часом ми об’єднали інструменти, щоб мати можливість реагувати на таку поведінку. І ми будемо реагувати на таку поведінку», – підкреслив радник з нацбезпеки.
https://news.finance.ua/ua/u-2023-roci-vidkryly-rekordnu-kil-kist-kryminal-nyh-sprav-proty-biznesu-doslidzhennya
https://www.slovoidilo.ua/2024/07/18/infografika/polityka/podatok-bezditnist-ta-den-podyaky-yaki-bezhluzdi-inicziatyvy-proponuyut-nardepy-vijny