Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 22.12.2024
- 16:01 Комиссия по ценным бумагам и биржам США одобрила первые гибридные ETF на базе биткоина и Ethereum
- 11:09 В Украине рассматривают изменение регулятора крипторынка
- 21.12.2024
- 16:00 Около 80 000 жителей Финляндии получили тепло от биткоин-майнинга
- 14:03 Пенсионное страхование: С начала года украинцы добровольно уплатили более 44 миллионов (инфографика)
- 11:11 ЕС может потерять криптоинвесторов из-за исключения USDT Tether из листинга
- 10:04 НБУ за неделю продал наибольший объем валюты на межбанке с 2022 года
- 20.12.2024
- 17:27 Курс валют на вечер 20 декабря: на межбанке доллар и евро подорожали
- 15:30 Сможет ли Cardano обойти Solana в бычьем ралли? ChatGPT указывает на XYZ как на скрытого лидера
- 13:42 Нацбанк смягчает ряд валютных ограничений
- 12:06 Падение биткоина и подорожание ASIC для майнинга: что нового на крипторынке
Комментарии - 176
Київський апеляційний суд визнав брехнею слова «Яценюк украв гроші проєкту «Стіна»
Про відповідне судове рішення на своєму Facebook повідомила прессекретар колишнього прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка Ольга Лаппо.
«Такий собі діяч Олег Соскін у 2020 році в статті на «Главреді» наговорив на судовий позов. Зокрема, заявив, що колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк «Украл деньги проекта «Стена», — написала Лаппо.
Визнати розповсюджену інформацію «недостовірною та такою, що порочить честь, гідність та ділову репутацію», — зазначається у судовому рішенні.
За словами Лаппо, майже три роки пішло на те, щоб у судовому порядку довести, що слова Соскіна неправдиві.
«Маємо яскравий приклад, як легко в інформаційний простір запустити безпідставне лайно, підживлюючи тисячі фейкометів, і скільки часу потрібно, щоб відновити справедливість», — зазначила у дописі прессекретар, додавши, що «справедливість варта того».
У повну версію проекту оборонного бюджету, комітети додали пропозицію про додаткового спеціального інспектора, який перевірятиме допомогу, що надходить в Україну.
Крім того, передбачається, що буде продовжено дію закону про ленд-ліз для України прийнятого у 2022 році, як мінімум ще на рік, до кінця 2024. Своєю чергою, в проекті оборонного бюджету також прописано, що загальна підтримка України має бути продовжена щонайменше до 2027 року.
Окремі кошти прописані на дослідження потенціалу для створення центру передового досвіду України з лікування травм, отриманих у ході війни.
В документі також йдеться, що підрозділи Міноборони США мають вивчати та переймати досвід війни в Україні.
Залучення Руслана Ригованова до робити в Міністерстві оборони України — безпосередня вказівка керівника ОПУ Андрія Єрмака. Єрмак особисто з Риговановим не знайомий. Єдине пояснення ситуації — це агентурна інструкція РФ.
Учасник антиукраїнських політичних шоу на російському владному першому каналі Руслан Ригованов зайняв керівну посаду в Міністерстві оборони України. Наказ про призначення підписав міністр оборони Рєзніков. Після появи інформації щодо Ригованова в Міноборони повідомили про його відсторонення і проведення перевірки. Знаючи, що Рєзніков робить лише те, що йому наказують з ОПУ, виникає просте питання — хто дав наказ Зеленський чи Єрмак?
10.07.23
Руслан Ригованов приступив до виконання своїх посадових обов’язків в директораті економічного аналізу і планування, які пов’язані з ознайомленням з документами обмеженого доступу!
19:45 14.07.2023
Державний телеканал «Дом» витратить 14 мільйонів на зйомки новорічних комедій
Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» (телеканали «Дом» і «UATV») Міністерства культури та інформаційної політики 12 липня уклало дві угоди на створення серіалів загальною вартістю 14 мільйонів гривень.
Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані у системі Prozorro.
Зокрема, фірма «Рікі-Тікі-Таві» за 10 млн грн має створити серіал у жанрі новорічної комедії під робочою назвою «Санаторій «Незабудка»:)
А ви на дрони збирайте, оптику, каліматори ітд. для ЗСУ. Там он гроші нікуди дівати, інше життя, як освоїти те, що з неба падає! *** така.
Про це повідомили у пресслужбі Нацбанку.
У повідомленні йдеться, що ці купюри перебуватимуть в обігу разом з іншими банкнотами цього ж номіналу попередніх років випуску та обов’язкові до приймання всіма фізичними та юридичними особами без будь-яких обмежень на всій території України.
У Нацбанку нагадали, що відповідно до законодавства України на банкнотах, які вводяться в обіг в межах планового випуску, розміщується підпис чинного голови Національного банку.
«Що стосується закупівлі винищувачів Су-35 з Росії, вони нам потрібні, але ми не знаємо, коли вони надійдуть. Це пов’язано з рішенням високопоставлених чиновників Ірану», — заявив командувач ВПС Ірану бригадний генерал Хамід Вахеді.
У Тегерані розраховували, що російські літаки значно посилять ВПС країни та оплатили вже 50 штук.
Колишній дипломат на правах анонімності повідомив, що Росія обіцяла поставити всі літаки у 2023 році. В Тегерані вже ніхто не очікує, що контракт буде виконаний у строк.
Видання повідомляє, що іранські офіційні особи збентежені такою поведінкою Росії і навіть сумніваються, що Москва взагалі виконає свої зобовʼязання.
Про це йдеться в проекті постанови, яка розміщена на сайті відомства для обговорення.
«Враховуючи зміни, які відбулись у соціально-економічній і податковій сферах, зокрема: зростання витратної складової цін (сировина, комплектуючі, енергоносії, витрати на оплату праці тощо), а також зміну з 01.03.2022 ставок акцизного податку на алкогольні напої розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам суб'єктів господарювання на виробництво та реалізацію алкогольних напоїв і потребує коригування», — пояснюють в Мінекономіки.
Тож відомство пропонує підвищити роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби на 13%; віскі, ром та джин — на 25%; коньяк (бренді) — на 11−12%.
Натомість звичайні (неігристі) вина можуть здорожчати на 62%, сидр і перрі, вермути та інші зброджені напої з міцністю до 22%- на 61−71%, вина ігристі та газовані винні напої - на 28%.
У Тайваню в наявності є щонайменше 13 батарей Phase III MIM-23 Hawk та 39 радарів цієї системи.
«Це броньована військова техніка, яку купили під час Процесу Відродження (політика примусової асиміляції болгарських турків, яку практикував соціалістичний болгарський уряд у 1980-х роках — УНІАН) і ніколи не використовували. Її зберігання і технічне обслуговування призводить до витрат. Українці подбають про те, щоб ця техніка їм стала в нагоді», — сказав депутат Івайло МІРЧЕВ з правлячої коаліції.
Після надання бронетехніки Україні Болгарія сподівається замінити її технікою від США. Раніше болгарська армія оголосила про замовлення сучасної західної бронетехніки для піхоти майже на 1 мільярд доларів, але процедура ще не завершена.