Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 22.11.2024
- 20:00 Рост ВВП замедлился, биткоин достиг $99 тыс, евро обвалилось: главное за неделю
- 19:44 Доллар показывает самый длительный рост за год
- 18:12 Платформа Arkham открыла для Украины доступ к своей новой криптобирже
- 17:38 Курс валют на вечер 22 ноября: доллар на межбанке вырос, а евро упало
- 16:51 Евро упало ниже 43 гривен в официальном курсе впервые с весны
- 16:20 Украинский стартап презентовал инновационную криптокарту
- 14:15 Доллар превысил 103 рубля на международном рынке, впервые с 2022 года
- 13:01 Евро обвалился к 2-летнему минимуму на слабых данных из еврозоны
- 10:44 Курс валют на 22 ноября: доллар и евро подорожали в банках
- 09:21 Глава SEC Гэри Генслер уйдет в отставку в день инаугурации Трампа
Комментарии - 129
Ви мене трохи розсмішили цим висловом.
Воно все так.
Бо якщо міжнародною платіжною одиницею є національна валюта якоїсь країни, то це абсурдно.Бо ця країна може її друкувати скільки завгодно.І піднімати борг без кінця і без краю.І ні при чому тут її ВВП.
Воно мало значення тоді, коли валюту цієї країни робили міжнародною, тобто вибирали країну, в якої найбільше ВВП. А потім… Ну буде, напрмклад, обвал ВВП і що? Аж нічого.
Бо всі понабирали доларів і розуміють, що не мають як відмовитися від них і не знають, як це зробити. Бо інакше збідніють.Це просто пастка.
Але рано чи пізно буде якийсь вихід, що, безперечно, призведе до значного глобального потрясіння.Як війна.Під час якої бідніють і т. д.
Повторюю: взагалі не можна робити національну валюту країни міжнародною.
Чому б не створити якийсь Світовий банк, до складу правління якого входили би представники різних країн, а чи усіх, який би випустив міжнародну грошову одиницю, відтак періодично встановлював би її курс відносно національних валют країн з огляду на їх ВВП.
І тоді й долар мав би курс з ргляду еа ВВП, як і гривня, як і решта нацвалют країн. Все було би справедливо.Чи не так?
Xapyga, а що Вам не подобається?
У чому складність?
У тому, що тоді б не було валютообмінників?
Співчуваю, але, може, й тоді теж вони були б.Не хвилюйтеся.Поки що такого нема.І невідомо, коли й буде.
США дозволяють собі друк не з погляду на їхнє ВВП, а тому що долар колись зробили міжнародною валютою.І долара понабирали всі.
Й прекрасно розуміють: якщо повернути всі долари США, то їх нічим буде підкріпити. Чому й побоюються, аби, наприклад, той же Китай не став лідером і не захотіли всі мати його грошову одиницю. Бо в такому випадку почнуть віддавати долар тим же Штатам.Й тоді що буде… А Штати ніяк не зможуть забезпечити його товаром.Бо скільки вже разів був так званий технічний дефолт. (Державний борг США у четвер 19 січня ц. р. досяг встановленого Конгресом граничного розміру — $31,4 трлн. Це означає, що американський уряд більше не може брати гроші в борг для виплати затверджених видатків, зокрема соціальних виплат, зарплат військовим, обслуговування позик.
Якщо ліміт не підняти, США можуть зіткнутися з першим в історії дефолтом, що може потенційно дестабілізувати світові ринки).
А рано чи пізно це мусить, на жаль, статися. Бо долара стільки вже всі мають, але не усвідомлюють, що він тримається на авторитеті (це як торгова марка), але якщо раптом з«явиться щось інше, то буде погано.
Просто не можна було робити валюту однієї країни міжнародною.
Треба було випустити якусь міжнародну грошову одиницю, за якою здійснювали б контроль всі країни, через певний орган і могли обмінювати свою валюту на міжнародну; з іншої сторони цей же орган встановлював би курс цієї міжнародної одиниці відносно інших валют.
Йдеться про фінансові збитки 23 російських мільярдерів, які від 24 лютого 2022 року втратили майже 20% від своїх сукупних статків — це в чотири рази перевищує динаміку втрат з боку інших багатії, які входять до списку Bloomberg Billionaires Index, пише видання.
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.
Торги по доллару завершены.
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.
Торги по доллару практически завершены. Сделок на ТОМе нет.