Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 23.12.2024
- 15:30 5 мемкойнов с доходностью 16,000%, которые оставляют DOGE и SHIB далеко позади
- 14:53 Telegram впервые стал прибыльным
- 13:37 Правительство задолжало перед банками по программе «5-7-9» 10 миллиардов — НБУ
- 13:20 Эфириум стремится к $6,000, а XYZVerse обещает рост на 16,900%: кто окажется победителем
- 12:44 Приватбанк запускает валютообмен в банкоматах Recycler
- 11:47 Украина получила около $1,1 млрд от МВФ
- 11:40 Пропустите эти 4 мемкоина и обратите внимание на скрытый бриллиант
- 10:33 Курс валют на 23 декабря: доллар и евро дорожают в обменниках
- 09:44 Северокорейские хакеры похитили в 2024 году криптоактивы на $1,34 млрд
- 08:41 Общий объем оказанной помощи Австралией составляет более одного миллиарда долларов — Шмыгаль
Комментарии - 67
«Ми не повинні плутати 3,1 млрд євро з Європейського фонду миру з (окремою) військовою підтримкою Європейського Союзу і його країн-членів для України», — сказав Боррель на брифінгу за підсумками засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ країн-членів Євросоюзу.
Високий представник ЄС звернув увагу, що інколи в медіа порівнюють дані про військову допомогу ЄС з військовою допомогою США.
«Я думаю, що я можу сказати: щонайменше 8 млрд євро на військову техніку вже було надано Україні з боку Європейського Союзу і країн-членів. Це близько 45% від зусиль, реалізованих Сполученими Штатами. Тож, цим не можна нехтувати», — наголосив Боррель.
«Вони всі програють, всі себе з'їдять… Росія пройде через епоху смути, епоху несистемних внутрішніх стихійних бійок на різних територіях, через епоху перелому вкрай неадаптивної і непрофесійної системи управління, побудованої Путіним. Путін, звичайно, не міг побудувати іншу. Подивіться, на якому рівні знаходяться його аналіз і причинно-наслідкові зв’язки. Подивіться на його історичний бекграунд. Людина знаходиться на рівні царя великої країни, але рівень його мислення — це пивний кіоск», — заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.
Він вважає, що бунти в Росії призведуть до трансформації системи, однак, демократичним шляхом РФ навряд чи зможе піти. Парадокс у тому, що Росія ніколи не зможе піти реальним демократичним шляхом. Там завжди легка демократія буде звалюватися до авторитаризму. Питання тільки в тому, коли ця слабка демократія дозволить хоч якусь конкуренцію, як було в Росії, починаючи з середини 90-х і закінчуючи 2003-м, коли були останні вибори в Держдуму по мажоритарних округах. Це були останні більш-менш конкурентні вибори. Цей період може повторитися. Ренесанс Росії буде такого типу, як у середині 90-х.але тепер цей процес буде відрізнятися прискореністю та появою нових прізвищ. З’являться нові персонажі, які зможуть претендувати на ключові управлінські ролі".
На саміті G-20 цього року Захід і Китай можуть обговорити питання демілітаризації РФ, розповів Шейтельман в інтерв'ю УНІАН.
«Існує думка про те, що Заходу невигідно, щоб Росія розпалася. Це точно наратив, який походить з Росії. Я це чую від кремлівських, само собою. Але говорять про це і ліберальні російські політики, більшість з яких живуть в ілюзії, що комусь потрібна ця велика Росія. Якась ліберальна російська режисерка сказала: „Я засуджую те, що зараз веде Росія. Це жахливо, але я просто хотіла бути частиною великої країни“. А чому вона велика? Де? Покажіть список того, в чому вона велика. Можливо, Радянський Союз був великою країною. Зі знаком мінус, але був. А Росія? Мало російських політиків це розуміють», — говорить Шейтельман.
Експерт відзначив важливість ядерного статусу Росії. Шейтельман підкреслив, що не так важливо, яким саме буде розпад РФ, а важливо буде провести денуклеаризацію і демілітаризацію окупантів.
«Байдену, Сі, Шольцу, Макрону і Заходу в цілому не так важливо чи розпадеться Росія. Найголовніше питання — що робити з ядерною зброєю. При розпаді ця зброя залишиться у однієї країни зі столицею в Москві. В якій кількості? З якими носіями? Що можна? Що не можна? Першу світову війну я не дарма згадав.
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.
Торги по доллару завершены.
Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко на брифінгу, передає Інтерфакс-Україна.
«Якби це був місяць, умовно кажучи, вересень чи жовтень, я б сказав, що ситуація в нас досить позитивна та оптимістична. Але оскільки грудень — останній місяць року і, як правило, грудневі витрати є найвищими і вищими за середньомісячні, тому, звичайно, ми зараз шукаємо всі можливості для того, щоб безболісно пройти і листопад, і грудень, і провести всі необхідні витрати та забезпечити фінансування дефіциту», — сказав Марченко.
Говорячи про фінансування січня-березня 2023 року, він повідомив, що ситуація ускладнюється тим, що на початку року менші податкові надходження при тому, що є питання прогнозованості зовнішньої допомоги. Джерело: https://biz.censor.net/n3380480
Це добре запит на такі кошти, але мабуть стільки не дадуть! $5-6млрд. можливо виділять партнери!
Марченко, це розуміє і просто най.є!
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.
Курсы от банков: 36.5686 / 36.9343 грн за доллар.
Торги по доллару завершены.
Деталі
У січні-жовтні поточного року в Україну імпортували товарів на 44,1 млрд дол. Експортували з України продукції на 36,9 млрд дол.