Учитывая войну, действие «налоговой амнистии» будет продлено на полгода — до 1 марта 2023 года. Об этом написал первый заместитель председателя
В Украине продлят «налоговую амнистию» до 1 марта
► Читайте «Минфин» в Instagram: главные новости об инвестициях и финансах
«Соответствующее решение принял наш комитет на своем заседании», — добавил он.
Ранее (до войны) предполагалось, что налоговая амнистия будет продолжаться до 1 сентября 2022 года, и продолжать ее не будут.
«Налоговая амнистия»
В 2021 году был принят закон о «налоговой амнистии» — введено одноразовое добровольное декларирование физическими лицами их активов и уплата одноразового сбора в бюджет.
Читайте: «Налоговая амнистия»: украинцы задекларировали активы на 3,7 миллиарда
Одноразовое (специальное) добровольное декларирование — это особый порядок добровольного декларирования физлицом принадлежащих ему активов, которые размещены на территории Украины и/или за ее пределами.
Сбор из одноразового добровольного декларирования — это разовый обязательный платеж, размер которого самостоятельно рассчитывается декларантом по стоимости принадлежащих ему активов с учетом ставок такого сбора и отражается в одноразовой добровольной декларации.
Читайте: Налоговая амнистия: сколько заработает бюджет на тех, кто не платил налоги
Комментарии - 13
С такими темпами роста курса доллара, скоро владелец десятки баксов уже не сможет обосновать где он взял столько денег.
Ну или если денег нет.
Пропоную почитати Конституцію, а також регламент ВР.
Мінюст також не приймає закони.
Переглядати на відповідність в нас має право тільки Конституційний суд.
Але тут взагалі не йде мова про якусть відповідність чи не відповідність, тут мова про зміну закону, а саме про продовженя періоду дії спеціального режиму податкової (так званої) амністі.
накой *** ці комітети?!
Тому що комітет це група депутатів які спеціалізують на якійсь окремій темі і які за дорученням всіх інших депутатів розробляють закони що стосуються цієї окремої теми та дають коментарі до чужих законопроектів що зачипають цю тему.
Ще раз: читай Конституцію та регламент — там всі відповіді на твої наївні запитання.
надайте будь ласка де в конституції є хочаб одна стаття про комітети? дякую.
Ти прочитай — побачиш. Ти ж не читав тому і дивуєшь місцеву публіку питаннями про комітеті, хоча комітеті у ВР працюють вже тридцять років. Цифрами напишу: 30 років.
Чиновник на чиновнику, та чивновником погоняє…
ну читай, хоча б тут
Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову.
Органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України.
…
Розділ IV
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
Стаття 75. Єдиним органом законодавчої влади в Україні є парламент — Верховна Рада України. (все, більше ніхто, тим більше не мінюст який в Розділ VI)
…
Стаття 83.
…
Порядок роботи Верховної Ради України встановлюється Конституцією України та Регламентом Верховної Ради України.
…
Стаття 85. До повноважень Верховної Ради України належить:
…
3) прийняття законів;
…
Стаття 89. Верховна Рада України для здійснення законопроектної роботи, підготовки і попереднього розгляду питань, віднесених до її повноважень, виконання контрольних функцій відповідно до Конституції України створює з числа народних депутатів України комітети Верховної Ради України та обирає голів, перших заступників, заступників голів та секретарів цих комітетів.
Верховна Рада України у межах своїх повноважень може створювати тимчасові спеціальні комісії для підготовки і попереднього розгляду питань.
Верховна Рада України для проведення розслідування з питань, що становлять суспільний інтерес, утворює тимчасові слідчі комісії, якщо за це проголосувала не менш як одна третина від конституційного складу Верховної Ради України.
Висновки і пропозиції тимчасових слідчих комісій не є вирішальними для слідства і суду.
Організація і порядок діяльності комітетів Верховної Ради України, її тимчасових спеціальних і тимчасових слідчих комісій встановлюються законом.
Зважаючи на війну отсрочка должна быть на 2−3 года минимум