Нефтяная компания Shell нашла покупателя на свою сеть автозаправочных станций в России — им может стать «Лукойл». Об этом сообщает Forbes.
Shell продает российскую сеть АЗС
►Подписывайтесь на «Минфин» в Instagram: главные новости об инвестициях и финансах
Что известно о продаже
О соответствующем решении сотрудников российского офиса сообщили 5 мая. Соглашение пока не подписано, стороны находятся в процессе переговоров. В то же время, компанию-покупателя Shell не разглашала.
Представитель Shell подтвердил Forbes, что компания ведет переговоры с «независимыми заинтересованными сторонами».
Отмечено, что Shell продает все заправки вместе с персоналом при условии, что сотрудники будут получать текущие зарплаты до конца года.
Читайте также: Shell начала процесс выхода из российского проекта «Сахалин-2»
В России у Shell более 370 АЗС в 28 городах. Часть из них принадлежит самой компании, некоторые трудятся под брендом Shell на условиях франшизы.
Собеседник издания на топливном рынке отмечают, что бизнесом Shell заинтересовались несколько игроков, в частности — «Лукойл», которого в российском офисе Shell считают наиболее вероятным покупателем.
От российских активов намерены отказываться и другие нефтяные гиганты. В частности, такие планы заявляли ExxonMobil, BP и Equinor.
Комментарии - 5
Відповідні три законопроєкти зареєстрували у Верховній Раді. Про це свідчить розміщена на сайті інформація.
Законопроєкт № 7334 пропонує запровадити обмеження щодо російського рубля лише на період дії воєнного стану.
Пропонують заборонити будь-яке використання російського рубля в межах України й для транскордонних переказів і переміщень; вивести з цивільного обороту активи, виражені в російських рублях, що належать резидентам РФ або громадянам України, які перебувають під контролем резидентів РФ. Виведення рублів із цивільного обороту відрізняється від їх конфіскації тим, що здійснюється за законом ipso jure й не потребує рішення суду.
Крім того, законопроєкт передбачає, щоб за запитом Кабінету міністрів України надавати право Нацбанку України поширювати зазначені обмеження на валюти інших країн, які сприяють агресії РФ проти України, зокрема Білорусі.
Законопроєкт № 7335 встановлює особливий порядок вилучення та утилізації іноземної валюти, яку переміщують за кордон.
Водночас законопроєкт № 7336 передбачає кримінальну відповідальність за незаконні вимоги припинити використовувати гривню як платіжний засіб в Україні або на окремих її територіях чи обмежити таке використання, а також за вимогу використовувати іноземну валюту або грошові сурогати замість гривні.
«Русский корабль, иди на*уй»! І всі рашисти та їхні ватні підстилки йдіть нах*й!
Майже 95 тис. росіян звернулися зі скаргами до Центробанку Р Ф. Попри те, що курс наразі нижчий, ніж до війни, валюти немає ніде: ні в обмінниках, ні в банках.
Про це повідомляє Express.co.uk.
Теперішній курс в країні відображений тільки на папері - купити долар чи євро можна лише на чорному ринку, де вартість значно вища.
Один із найбільших міжнародних банків Wells Fargo повідомив про те, що реальний курс долара в Росії становить 180 рублів за долар. Це більш ніж утричі вище за офіційну вартість валюти в РФ.