Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 22.11.2024
- 20:00 Рост ВВП замедлился, биткоин достиг $99 тыс, евро обвалилось: главное за неделю
- 19:44 Доллар показывает самый длительный рост за год
- 18:12 Платформа Arkham открыла для Украины доступ к своей новой криптобирже
- 17:38 Курс валют на вечер 22 ноября: доллар на межбанке вырос, а евро упало
- 16:51 Евро упало ниже 43 гривен в официальном курсе впервые с весны
- 16:20 Украинский стартап презентовал инновационную криптокарту
- 14:15 Доллар превысил 103 рубля на международном рынке, впервые с 2022 года
- 13:01 Евро обвалился к 2-летнему минимуму на слабых данных из еврозоны
- 10:44 Курс валют на 22 ноября: доллар и евро подорожали в банках
- 09:21 Глава SEC Гэри Генслер уйдет в отставку в день инаугурации Трампа
Комментарии - 52
Авіаперевізник Ryanair оголосив акційні пропозиції на період подорожі з 16 грудня по 6 січня.
Ціни та напрямки (вартість квитка в один кінець):
Київ — Манчестер (Велика Британія) — 4,99 євро;
Київ — Софія (Болгарія) — 4,99 євро;
Львів — Венеція (Італія) — 4,99 євро;
Одеса — Болонья (Італія) — 4,99 євро;
Львів — Рига (Латвія) — 4,99 євро;
Львів — Вроцлав (Польща) — 7,99 євро;
Харків — Краків (Польща) — 7,99 євро;
Київ — Познань (Польща) — 9,99 євро;
Львів — Рим (Італія) — 9,99 євро;
Харків — Варшава (Польща) — 7,99 євро;
Одеса — Мілан (Італія) — 12,99 євро;
Харків — Будапешт (Угорщина) — 13,00 євро;
Київ — Вільнюс (Литва) — 14,99 євро;
Київ — Болонья (Італія) — 16,99 євро;
https://travel.24tv.ua/yevropu-za-5-yevro-ryanair-anonsuvala-rizdvyaniy-rozprodazh-aviakvitkiv_n1811146---- Це для нормальних людей які розуміють що дає шлях до Європи. Для хворих на голову поїздка в орділо через РФ 25−30євро.
14:54 Опять больше продавцов, чем покупателей, и цены немного вниз. Но в целом можно сказать, что сегодня стоим на месте. Колебания минимальные.
14:36 После обеда торговля продолжается в том же диапазоне. Объем сделок уже превысил 260 млн долларов, и желающие купить валюту еще есть.
12:41 Новый рабочий диапазон — 27,31−27,34. Вот в этих трех копейках каждый ищет, что ему нужно: одни подешевле купить, другие — подороже продать.
Поскаржився на падіння рівня доходів голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. За його словами, погіршення його добробуту видно в декларації.
У свою чергу «слуга народу» Роксолана Підласа заявила, що її доходи скоротилися на половину.
«Не хочу кривити душею й говорити, що депутати погано живуть, але рівень доходів знизився в порівнянні з тим, що у мене було до Верховної Ради», — пояснила народна обраниця.
Водночас Віталій Безгін, який також є членом «Слуги народу», розповів, що йому зарплати й зовсім не вистачає.
«Просто внаслідок того, що об'єктивно я живу здебільшого на накопичення. І я чесно кажу, що зарплати, яка є, враховуючи депутатську діяльність, її не вистачає», — підкреслив нардеп.
40 тис грн мало?:) Конверти з валютою розривайте, голодранці…
https://www.unian.ua/economics/finance/pochatok-2022-roku-mozhe-stati-periodom-strimkogo-padinnya-grivni-prognoz-novini-ukrajina-11630956.html
Reuters: Лукашенко разгоняет инфляцию в России.
Из-за закрытия пропускных пунктов на территории Польши образовались пробки из фур. Возникли перебои с поставками сырья. Импортеры несут убытки и могут приостановить работу заводов, – рассказали источники агентства на рынке.
https://minfin.com.ua/2021/12/03/76580883/
https://minfin.com.ua/2021/12/03/76575703/
Таку думку, зазначається в матеріалі УНІАН, висловив кандидат економічних наук, експерт Олександр Хмелевський.
«Через загрозу дестабілізації в країні як іноземні інвестори, так і вітчизняний бізнес виводять валюту з країни. Неспокійна ситуація і на зовнішніх ринках. Через новий штам коронавірусу Омікрон країни посилюють локдаун, а на фінансових ринках відбуваються суттєві коливання», — зазначив експерт.
Експерт прогнозує, що до кінця грудня гривня продовжить зниження.
«У грудні дія вищевказаних факторів не припиниться, події будуть розвиватися. До третьої декади грудня гривня, швидше за все, продовжить зниження. В кінці грудня і початку січня очікується стабілізація курсу, оскільки через свята знизиться ділова активність, спаде політична напруга», — заявив експерт.
За словами Хмелевського, у другій половині січня гривня продовжить падіння.
«У другій половині січня загострення політичної та економічної ситуації в Україні відновиться, а гривня продовжить падіння. Швидше за все, в січні гривня буде коливатися в коридорі 28−29 грн. за долар. Однак, якщо Росія почне наступ, будуть масові акції з метою відставки президента або почнеться світова фінансова криза, то девальвація гривні буде більш істотною», — прогнозує експерт.
«Валютний ринок аналізує прийнятий парламентом України держбюджет, основні позиції якого були узгоджені з МВФ. Макропоказники залишаються колишніми, серед них закладені дані за середнім курсом 28,6 гривень за долар. Також ринок продовжує оцінювати наслідки зростаючого протистояння антиолігархічному закону найбільшого бізнесу», — сказав Шевчишин.
Експерт зазначив, що вже наступного тижня НБУ прийме рішення за обліковою ставкою і, ймовірно, до засідання регулятора ринок візьме паузу. Глобальні інфляційні ризики зросли та, на його думку, це може вплинути на рішення Нацбанку. На порядку залишається ситуація в енергетичному секторі, а також виведення нерезидентами своїх капіталів.
Національний банк України оприлюднив дані про зовнішню заборгованість українських підприємств станом на 30 червня 2021 року.
Як зазначається в оприлюднених матеріалах на офіційному сайті регулятора, загальний обсяг боргу приватного сектора станом на кінець 2 кварталу поточного року становив 43,06 млрд доларів (без єврооблігацій і кредитів, наданих під гарантію Уряду).
Відповідно до оприлюднених даних, найбільша частка боргу припадає на Кіпр — майже 21 млрд доларів. На другому місці - Великобританія — 5,43 млрд доларів. На третьому — Нідерланди (2,38 млрд доларів).
У десятку також входять: Люксембург (1,28 млрд доларів), Німеччина (1,4 млрд доларів), Британські Віргінські Острови (1,27 млрд доларів), США (1,16 млрд доларів) та Російська Федерація (1,12 млрд доларів).
Курсы от банков: 27.32 / 27.34 грн за доллар.
Торги по доллару завершились
Про це у коментарі УНН розповів економічний експерт Олександр Савченко.
«Склалася ситуація, коли держава намагається обмежити національного інвестора на догоду іноземному. Це видно, наприклад, із законодавчих актів про тих же інвест-нянь. Або ж з преференцій, які надаються іноземним інвесторам. Все це є яскравим прикладом меншовартості, який демонструє нерозуміння законів економіки з боку наших можновладців», — сказав він.
У пріоритеті розвиненої держави національний інвестор завжди займає перше місце, продовжив експерт.
«Так працюють США, країни ЄС. Спочатку там дбають про свого виробника, а вже потім — про іноземного. В економіку високорозвинених держав інвестують, в першу чергу, національні бізнесмени. І лише потім іноземні», — додав він.
Однак, в Україні все з точністю навпаки, констатував Савченко.
«І так продовжуватиметься до тих пір, допоки не прийдуть нові правлячі еліти», — резюмував він.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на ProZorro.
Контракт щодо рамкового тендеру підписано 1 грудня. Першу партію 5 тис. тонн на суму 150 млн грн Коломойський поставить у найближчий тиждень за ціною 29 932 грн/тонна.
Ціна визначена за формулою із прив’язкою до вартості палива в порту Роттердам плюс доставка в Україну. Націнка до котирувань у Роттердамі становитиме 59 доларів/тонна.
Нагадаємо, «бензинова» форма є ідентичною до формули на вугілля «Роттердам+», яка діяла з 2016 по 2019 рік.
Обидві вони засновані на котируваннях палива в порту Роттердам плюс витрати на доставку до споживача в Україні.
Це правда оператори?
А що там на Мб, кожен з ринків живе своїм життям.