Пенсионный фонд Украины завершил финансирование выплат помощи в 8 тыс. грн приостановившим работу на время локдауна физлицам-предпринимателям. Об этом говорится в сообщении Фонда.
Пенсионный фонд завершил выплаты 8 тысяч помощи предпринимателям, которые приостановили работу из-за локдауна
2021 год
3 февраля 2021 года Пенсионный фонд Украины профинансировал 201,0 млн грн для обеспечения выплаты единовременной материальной помощи в соответствии с постановлением Кабинета Министров Украины
Финпомощь была выделена 25 126 предпринимателям.
Накануне, 13 января, Кабинет Министров выделил эту сумму на завершение выплат указанной помощи.
Читайте также: Единый счет для ФОПов работает. Уплачено 2,9 миллиона гривен налогов
Ранее
В декабре 2020 года Пенсионный фонд направил более 3,6 млрд грн на выплату матпомощи 456 тыс. из 480 тыс. подавших заявки ФОПам.
Выплаты осуществлялись предпринимателям, которые теряют доходы в связи с запретом сферы их деятельности во время локдауна 8−24 января.
Читайте также: Какие ФОПы могут не платить ЕСВ за периоды 2021 года
Хотите знать о финансах и инвестициях больше? Следите за эксклюзивными материалами «Минфина» в телеграм-канале.
Комментарии - 10
22% змушені відправляти своїх працівників у неоплачувану відпустку, 13% - скорочують заробітну плату, 10% - частково скорочують штат, 9% - закриватимуть бізнес.
Тільки 3% ФОПів повідомляють, що фінансова допомога у розмірі 8 тисяч гривень допоможе компенсувати їх збитки від впровадження локдауну, тоді як 84% вважають такі кошти недостатніми", — додали в ЄБА.
Серед тих, кому не вдалося отримати допомогу, більшість (59%) отримали відмову через невідповідність підтриємства КВЕДам, яким вона виплачувалася. Ще 12% через те, що ФОП є одночасно найманим працівником, 9% - через технічні проблеми з платформою Дія, серед інших причин — зупинка діяльності, несплата ЄСВ протягом останніх 3 місяців, тільки що відкритий ФОП.
Протести ФОПів знову здіймають дискусію навколо дурниці, яку виголосив Гетьманцев, а потім повторив Зеленський і досі продовжують повторювати місцеві «цивілізовані» люди: «Податки мають сплачувати всі».
Це твердження, напевне, має на увазі, що ті країни, в один ряд з якими ми маємо встати, керуються цим правилом. Можливо, але є одне «але». Податки необхідно витрачати в інтересах платників податків, що ми і бачимо на практиці західних країн. А розкрадання грошей платників податків суворо карається. В країнах, де «всі платять податки», злодії відбувають покарання у в’язницях.
Назвіть мені країну, де «всі платять податки» і чиновники виписують собі премії та компенсації в 30 разів вищі за середню зарплату платників податків. Мені здається, що там навіть за одноразове використання службової машини для особистих потреб подають у відставку… Хіба ні?
Чи десь є така країна, щоб який-небудь контррозвідник задекларував майно на 8 млн доларів, а всі продовжували б покірно «сплачувати податки»? Або чоловік генпрокурора вкрав би 30 000 баксів з бюджету шляхом примітивної афери, а всі платники податків продовжували б спокійно «платити податки»?
Де такі країни існують? Ви на які країни орієнтуєтесь, дозвольте вас запитати? Ну, вочевидь, не на захід від нас вони знаходяться.
Ви несіть нам грошики, як у Німеччині та Швеції, а ми їх витрачатимемо, як у Зімбабве — Павло Себастьянович.
Через невиконання плану видатків дефіцит держбюджету на 2020 рік становив 217 млрд грн, що майже на 30% менше від плану, у порівнянні з 2019 роком дефіцит зріс у 2,7 раза і став найбільшим за останні десять років. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, коментуючи виконання Державного бюджету України у 2020 році, повідомили УНН у пресслужбі відомства.
«У порівнянні з 2019 роком дефіцит державного бюджету зріс у 2,7 раза і став найбільшим за останні десять років», — сказав Валерій Пацкан.
Загальні доходи Фонду становлять 33,8 млрд. З них власні надходження — 22,8 млрд, а надходження з держбюджету — 13,8 млрд, йдеться в даних ПФУ.
Однією з причин є скасування у лютому 2020-го високих штрафів за роботу співробітників без офіційного оформлення. Це призвело до тінізації праці.
Ситуація у Фонді погіршується з кожним роком, бо в Україні зростає кількість зарплат у конвертах і неоформлених працівників. Через високу тіньову зайнятість Пенсійному фонду не вистачає коштів на те, щоб повністю компенсувати витрати на пенсії, пояснює Obozrevatel.
За рік в Україні, з липня 2019-го по липень 2020-го, кількість співробітників, які сплачують внесок до Пенсійного фонду, скоротилася на 565 тис. осіб.
деньги, пенсионер складывал в кубышку. И за десять лет скопил 100 грн.
З самого початку пандемії Євросоюз підтримував український народ.
«Спочатку ми посилали маски, апарати для вентиляції (легенів), а також перерахували 200 млн євро на підтримку вашого бізнесу під час локдауну», — зазначила президент ЄК.