Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 5.12.2025
- 19:31 США впервые официально разрешили спотовую торговлю криптовалютами на товарных биржах
- 17:39 Доллар и евро подешевели на межбанке в пятницу
- 16:21 Европол разоблачил преступников, которые через фейковые криптоплатформы «отмыли» более 700 миллионов евро
- 15:45 Нацбанк укрепил курс гривны перед выходными
- 14:53 Угроза долларизации и финансовые шоки: МВФ предупредил о рисках роста рынка стейблкоинов
- 13:17 Bitget представила крупные обновления GetAgent с более умными ответами и бесплатным доступом для всех пользователей
- 13:14 Хардфорк Fusaka в Ethereum и подготовка к запуску токена SKR от Solana Mobile: что нового
- 12:06 Гибкий курс МВФ: Девальвация гривны и возможные последствия (видео)
- 10:30 Курс валют: Доллар в обменниках подешевел на 5 копеек
- 10:01 Средний официальный курс гривны в ноябре ослаб к доллару на 1,1%, к евро — на 0,4% — НБУ
Комментарии - 99
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/finance/10952426-na-skilki-vpade-ekonomika-ukrajini-prognozi-eksperta.html
Нефть подскочила на 12% на фоне сообщения о том, что Саудовская Аравия и Россия достигли соглашения, сокращение может составить 20 миллионов баррелей в день
Зокрема програма передбачає видачу через банки чотирирічних кредитів компаніям, на яких зайнято до 10 тис. осіб, або з доходами менше 2,5 млрд доларів. Основні і процентні платежі будуть відкладені на один рік. Крім того, ФРС буде напряму купувати облігації штатів та міст, щоб допомогти їм боротися з кризою.
Як наголошується в повідомленні, фінансування допоможе домогосподарствам і роботодавцям всіх розмірів і зміцнить здатність штатів і місцевих органів влади надавати критично важливі послуги під час пандемії коронавірусу.
Глава ФРС Джером Пауелл заявив, що першочерговим завданням країни має бути «розв'язання кризи в галузі суспільної охорони здоров'я, надання допомоги хворим і обмеження подальшого поширення вірусу».
За його словами, роль ФРС полягає в тому, щоб забезпечити як можна більше стабільності у період обмеженою економічної активності, а також забезпечити як можна більш енергійне відновлення.
Курсы от банков: 27.25 / 27.28 грн за доллар.
Торги по доллару завершены.