Президент Владимир Зеленский подписал закон №1209-1 о противодействии уклонению от уплаты налогов. Об этом свидетельствуют данные на сайте Верховной Рады.
Зеленский подписал закон об администрировании налогов
Что улучшит закон
Закон вводит ответственность за штрафы или ущерб, причиненный налогоплательщику в случае нарушения его прав.
Читайте также: Названы 100 крупнейших налогоплательщиков 2019 года. Нафтогаз больше не лидер (рейтинг)
Документ содержит также ряд норм, направленных на противодействие уклонению крупного бизнеса от налогообложения.
Согласно им, усовершенствуют э-кабинет налогоплательщика и порядок электронного общения между налогоплательщиком и контролирующим органом.
Читайте также: Деофшоризация или демонизация: о спорных нормах законопроекта №1210
Закон вносит изменения в законодательные акты
Закон вносит изменения в 63 законодательных акта, которыми согласовывается вопрос распределения полномочий между органами налоговой и таможенной службы.
В частности, уточняется порядок направления требования об уплате недоимки по единому взносу.
Также изменен размер санкций за нарушение требований закона «О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование».
Комментарии - 12
Розвалити а не розвивати.
Бюджет хоч якось наповняти.
Ахахах! Уже вижу, как вымогатели из налоговой садят себя в тюрму за то, что жмут бизнес )))
Только пикнешь, и увеличиваешь свои проблемы втрое ((
Документ містить також низку норм, спрямованих на протидію ухиленню великого бізнесу від оподаткування. - розширили повноваження податкової
Зокрема, уточнюється порядок направлення вимоги про сплату недоїмки з єдиного внеску. - розширили повноваження поадткової
Закон вносить зміни до 63 законодавчих актів, якими узгоджується питання розподілу повноважень між органами податкової та митної служби. - встановили ієрархію і заносити треба буде зразу у дві інстанції
Також змінено розмір санкцій за порушення вимог закону україни «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». - дали можливість вимагати більше на карман.
За його словами, ліквідація тіньового ринку ПДВ дозволить державі економити 1-2 млрд грн щомісяця.
"Майже щодня ми фіксуємо випадки, як хтось на місцях намагається збагатитися через оборудки.
Один із прикладів - торік система моніторингу зупинила реєстрацію податкових накладних на близько 10 млрд гривень (0,56%). Зареєстрували після їхнього розгляду накладних лише на 3,4 млрд. Решту 6 млрд гривень просто намагалися з бюджету вкрасти. Ми з цими схемами боремося", - написав Гончарук.
Прем'єр повідомив, що сьогодні податкова запустила оновлену систему моніторингу податкових ризиків при реєстрації податкових накладних з ПДВ.
"Ті, хто не платять податки, зустрічатимуть опір від держави. Їм працювати точно не буде комфортно. Уся «тінь» на наших ринках до кінця вже цього року має піти в історію. Ще одна пуста обіцянка Гончарука.
При цьому, український уряд захищає чесний бізнес, який працює «в білу», – наголосив голова Кабміну. Популізм.
Він також пообіцяв, що «схематозники» на посадах у податковій в областях будуть звільнені. Обіцянки цяцянки.
Я детально вивчас цю програму і навіть більше, ми серед тих банків які теж будуть приймати в ній участь, але там стільки вимог та обмежень для ФОПа — що реально по ній компенсацію отримають не більше 10% від бажаючих.
Також зауважу що бюджет 2 млрд грн це не сума кредитів, а сума на компенсації по ним. І якщо далі рухатися такими темпами як за перші 3 тижні — то цих коштів вистачить більше ніж на 5 років. Отже подумайте, чи має вона значний впли на економіку, якщо при сумі компенсацій в 2 млрд бізнес не може її осилити хоча б за рік.
Тільки прошу, не називайте мене «порохоботом», хоч я за нього і голосував. Я відношу себе до прагматиків діючої влади. причому відмічаю як позитивні дії, так і негативні.
Дану програму вважаю позитивом, але вона більш популістична ніж має реальний вплив на економіку. Те що це популізм — згадайте під яким гаслом вона взагалі запускалася (повертайся додому). Ще жоден з таких заробітчан не отримав погодження на такий кредит. Більше того, по причині що заробітчани що пробули більше ніж 185 днів за кордоном протягом минулого року не можуть в ній прийняти участь бо є нерезидентами!
З.Ы. Привычки вешать ярлыки на людей не имею, к тому же в Вашем посте ничего нету от тезисов порохоботов.
Там дуже багато нюансів, починаючи від того що кошти не видаються готівкою а лише по перерахунку постачальнику устаткування, тощо, що в договорі стоїть звичайна ставка банку а не 5-7-9 і що розмір компенсації переглядається щоквартально, закінчуючи тим, що банки мають право на свій розсуд вимагати заставу.
у пункті 2 частини дванадцятої слова «накладається штраф у розмірі суми єдиного внеску» замінити словами і цифрами «накладають на банки штраф у розмірі 100 відсотків суми єдиного внеску».
Есть доход или нет это никого не волнует
Суть хочеш открыть счёт плати ЕСВ.
Банки переложат штрафы на клиентов.