Отрицательное сальдо внешней торговли за январь-ноябрь 2019 года составило $9,37 миллиарда. Об этом говорится в данных Госстата.
Дефицит торговли товарами Украины составил $9,3 миллиарда
Данные по экспорту и импорту
-
За январь–ноябрь 2019 года экспорт товаров составил $45,96 млрд, что на 6,3% больше по сравнению с январем–ноябрем 2018 года, импорт – $55,33 млрд, 6,2% больше по сравнению с аналогичным периодом в 2018 году.
-
Отрицательное сальдо составило $9,37 млрд, отметим, что за январь–ноябрь 2018 года этот показатель также был отрицательным – $8,86 млрд. В целом показатель отрицательного сальдо вырос на 5,6 %.
Читайте также: Украина вошла в тройку крупнейших экспортеров агропродукции в ЕС
-
Также сообщается, что внешнеторговые операции проводились с партнерами из 225 стран мира.
Ранее сообщалось
Дефицит внешней торговли товарами Украины за январь-октябрь 2019 года составил $8,463 млрд, что на 5,8% больше дефицита за аналогичный период предыдущего года.
Читайте также: Кто покупает украинскую агропродукцию в мире (фото)
Комментарии - 27
Ну вот , а вы говорите , что Зе ничего не делает , а только корчит их себя балаганного шута . Может же , когда хочет ! Делов то , просто убрать одно слово «отрицательный» .
Зросла купівельна спроможність українців, зріс попит на імпорт і починають «вилазити» реалії експортерів. Говорите, що європейські країни тримають баланс в плюсі чи невеликому мінусі? А як же ж їм це вдається, при середній купівельній спроможності населення в десятки разів вищій, ніж в Україні? Так от, можливо, відповідь у високій конкурентоздатності їхнього експорту. А яку конкурентоздатність можуть запропонувати наші металурги, окрім демпінгу ціною?
Владі пофіг на експортерів.
«За січень–листопад 2019 року експорт товарів становив $45,96 млрд, на 6,3% більше порівняно із січнем–листопадом 2018 року». Експорт збільшився. Завдяки зміцненню гривні виросла купівельна спроможність населення, як наслідок, зріс імпорт, бо появилось більше попиту на нього. І це нормально. Ненормально те, що багато нашого експорту це сировина, а не додана вартість. І судячи з тих, хто кричить, що зміцнення гривні це погано - все так і хочуть залишити на своїх пригрітих місцях, а не розвивати інші напрямки із створенням експорту орієнтованого на більшу додану вартість і конкурентоздатність.
Крім ОВДП більше нічим похвалитися не можуть.. І Український експорт це не тільки сировина.
Увесь експорт влада нагнула штучно зміцненою гривнею. При цьому ціни на пальне не впали за падінням валюти..
Якщо говорите про рекордні врожаї аграріїв, то чому не говорите про падіння металургійного напрямку вцілому по світу?
Аграрії не мали великих прибутків а тепер взагалі ледве зводять кінці з кінцями - з надією на кращі часи..
А рік тому, коли гривня не була така «знецінена», чи пересічні працівники металургійного та аграрного сектору отримували більшу зарплату ніж зараз? Чи, можливо, лише власники отримували наддохід, а не їхні працівники? Чи ті ж власники через цю велику маржинальність вкладали в модернізацію виробництва, чи піднімали зп своїм працівникам? Мені видається, відповідь очевидна.
Одне точно - при попередній владі був ріст промисловості навіть до 12,5% а тепер постійне падіння,, і вже до 7,5% а буде в цьому кварталі і більше 8% - ось показник недолугості штучного зміцнення гривні.
Чому при зміцненні гривні ціни/тарифи/штрафи не опускаються а ростуть? Відповідь очевидна?
Я з вами згоден, що ціни на певні товари мали б активніше знижуватись, але от такі речі як штрафи - не бачу жодного звязку із зміцненням гривні до їхнього зменшення, на мою думку певні штрафи мають ще більше зрости
Усвідомлюєш причину і наслідок?
Тільки в дуже немудрих розумах треба піднімати штрафи…
Потрібно регулярно штрафувати за наявними штрафами і не дивлячись на обличчя. Тоді і потреби піднімати штрафи не буде.
Він все рівно на них лозунгами чи копіастом не в тему буде відповідати.
Він же не знає що таке ріст ВВП і що по ньому орієнтуються чи є зростання економіки чи стагнація чи взагалі падіння.
До чого я це все. Так, продукти не подешевшали, але наша купівельна спроможність все ж таки зросла і це не завжди означає, що ця купівельна спроможність вилиється лише для закордонних подорожей.
Промисловість падає вже сьомий місяць поспіль, причому доволі високими темпами.... 7,5% По прогнозам на перший квартал 2020 року падіння досягне 8,2%
Хоча ще в березні динаміка була позитивною - зростання 12%. (найвище 12,5%)
Так, в декабре 2019 года стоимость 1 бутылки водки обьемом 0,5 л составляла в среднем 92,25 грн, тогда как в ноябре – 92,30 грн. Таким образом, за месяц водка в Украине подешевела в среднем на 0,05%.
Ещё одно достижение Зеофилов
«Реєстрація нових підприємців – це один з показників розвитку економіки. Якщо в Україні не реєструються нові компанії та підприємці, це означає, що українці бояться створювати бізнес і йдуть у тінь», — цитує прес-служба засновника OpenDataBot Олексія Іванкіна.
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/finance/10827635-ekspert-rozpoviv-chomu-v-ukrajini-stalo-menshe-novih-fopiv.html