Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 7.02.2026
- 15:06 Сроки идентификации пенсионеров продлят до 1 июля 2026: выплаты возобновят автоматически
- 13:12 Новые доплаты в «Дие»: 20 000 грн для энергетиков, коммунальщиков и железнодорожников
- 11:15 «Покупка частями» на monomarket не выдержала ажиотажа: Гороховский обещает компенсации (обновлено)
- 09:30 НБУ снизил продажу валюты на межбанке за неделю на $65 миллионов
- 09:04 Крипторынок в «зеленой» зоне: биткоин восстановился до $70 000
- 6.02.2026
- 18:45 Ожидаемых объемов внешней помощи достаточно для сохранениямеждународных резервов на высоком уровне — НБУ
- 18:14 Криптобиржа Bithumb ошибочно отправила пользователям 2000 BTC: они все продали, обвалив курс
- 17:35 Курс валют: доллар и евро подешевели на межбанке в пятницу
- 17:01 Чистый спрос на наличную валюту в IV квартале 2025 года вырос вдвое по сравнению с III кварталом — НБУ
- 16:11 Криптовалютный рынок потерял $2 трлн за четыре месяца
Комментарии - 52
https://ua.112.ua/golovni-novyni/poroshenko-pryvitav-ukraintsiv-z-peremohoiu-u-stokholmskomu-arbitrazhi-435283.html
***
Уверенно растёт. И это при высокой базе сравнения. Если не будет шоков, то рост промышленности будет ускоряться.
https://ua.112.ua/ekonomika/stokholmskyi-arbitrazh-zadovolnyv-vymohy-naftohazu-za-pozovom-hazpromu-435274.html
Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/finance/10025690-valyuta-deshevshaye-grivnya-prodovzhuye-zmicnyuvatisya-na-mizhbanku-ta-v-kursah-nbu.html
https://espreso.tv/news/2018/02/28/poroshenko_sprostovuye_stosunky_z_firtashem_i_zakhyschaye_quotrotterdamquot
https://ua.112.ua/mnenie/chomu-kryptovaliuty-taki-pryvablyvi-dlia-milenialiv-435206.html
Курсы от банков: 26.79 / 26.82 грн за доллар.
Торги по доллару на сегодня завершены.
«Я не хочу зараз обговорювати своє життя, але повірте мені, воно не цукор», — заявив на початку своєї відповіді президент.
Можу відзначити, що коли я обирався президентом, мої доходи були набагато більшими, ніж це є зараз. Я єдиний президент, який має цю динаміку", — пояснив він.
Порошенко також сказав, що «не носить рожеві окуляри», тому знає всі нинішні проблеми України.
Суддя Високого суду Джоанна Сміт у середу, 27 лютого, була змушена погодитися з необхідністю провести слухання в закритому режимі, оскільки спроби вимовляти аргументи, кодуючи назви суб’єктів, виявилися контрпродуктивними, передає «Голос Америки».
Після кількох хвилин таких спроб суддя Сміт призупинив слухання та за згодою сторін попросила журналістів та інших спостерігачів вийти із залу суду.
Нагадаємо, наприкінці минулого року Високий суд Англії арештував активи Коломойського і Боголюбова по всьому світу на $2,5 млрд. Таке рішення суд ухвалив як забезпечувальний захід за позовом державного ПриватБанку, який підозрює екс-власників у виведенні грошей