Rebel
Зарегистрирован:
27 ноября 2009
Последний раз был на сайте:
17 октября 2024 в 04:06
27 ноября 2009
Последний раз был на сайте:
17 октября 2024 в 04:06
Просмотров профиля:
Сегодня: 2
Всего: 93553
Сегодня: 2
Всего: 93553
Rebel
- Пол:
- мужской
- Город:
- Київ
- Место работы:
- IT
- Блог
- Комментарии
- Валютный форум
- Отзывы
- Горячая линия
- +27
- 26 февраля 2020, 12:26
- # Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2020|февраля
Правильно, буксуючу економіку потрібно добивати витисканням податків по повній.
- +37
- 26 февраля 2020, 11:56
- # Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2020|февраля
підставляє президента
LOL, поганий боярин підставив доброго царя - розраховано на ..білів
LOL, поганий боярин підставив доброго царя - розраховано на ..білів
- 0
- 26 февраля 2020, 11:51
- # Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2020|февраля
«Не все могут смотреть в завтрашний день» - ця фраза? :)
- +15
- 26 февраля 2020, 11:47
- # Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2020|февраля
А навіщо? Он Укрпошта вже давно виявила (з аудитом чи без?) неефективне використання коштів для доставки пенсій у віддалені райони. І що?
- 0
- 25 февраля 2020, 18:31
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|февраля
Я б не робив глобальних висновків. Там можливий варіант подвійного ризику: 1) інвестори заходять на ризиковий високоприбутковий ринок капіталом, яким вони можуть ризикнути 2) з цього капіталу, вони могли виділити 20% на особливо ризикові операції.
- 0
- 25 февраля 2020, 18:05
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|февраля
под 10% на семь лет
За цей час 25 гривень перетворяться на 48.72. )
За цей час 25 гривень перетворяться на 48.72. )
- 0
- 25 февраля 2020, 17:40
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|февраля
Постанова Європейського суду з прав людини, яка стверджує, що звільнення за законом «Про очищення влади» порушило права українських чиновників, набула чинності.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2020/02/25/7106771/
* Та вже час повертати назад Януковича і йти на поклон до расєйського царя-батюшкі.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2020/02/25/7106771/
* Та вже час повертати назад Януковича і йти на поклон до расєйського царя-батюшкі.
- 0
- 25 февраля 2020, 17:08
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|февраля
А навіщо тут «якщо»? Проникне. Або вже проник.
Але, якщо пощастить, і з якихось причин він не розповсюдиться - то наша «статистика» його не помітить
А якщо не пощастить ...
Але, якщо пощастить, і з якихось причин він не розповсюдиться - то наша «статистика» його не помітить
А якщо не пощастить ...
- +15
- 25 февраля 2020, 13:16
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|февраля
Нові люди у владі :)
- 0
- 25 февраля 2020, 12:02
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|февраля
Нажаль, 88% компаній зірвали строки здачі будинків
А є динаміка цього параметру по роках?
А є динаміка цього параметру по роках?
- +26
- 25 февраля 2020, 10:07
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|февраля
Из-за «табачной правки» бюджет недополучил 3 миллиарда
https://minfin.com.ua/2020/02/25/41053521/
Зе-турбо-режим :)
https://minfin.com.ua/2020/02/25/41053521/
Зе-турбо-режим :)
- 0
- 25 февраля 2020, 10:03
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|февраля
+++
- 0
- 25 февраля 2020, 10:02
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|февраля
Та якби було бажання їх ставити, давно б організували їх масове встановлення «в кредит» - наприклад, по 100 гривень щомісяця у наступних платіжках.
- +37
- 25 февраля 2020, 9:59
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|февраля
«Розуміючи абсурдність ситуації, яка виникла, ми будемо звертатися до уряду і профільного міністерства з ініціативою створення альтернативної методики проведення нарахувань для будинків, де більше ніж 70% квартир обладнані індивідуальними приладами обліку», — повідомив Лопатін.
Back in USSR, тобто, вперед до комунізьму?
Хтось же має заплатити за бенкет.
Найімовірніший варіант «нової методики» - розкидають втрати на абонентів з лічильниками.
І тоді виникне питання - а нафіга такий лічильник?
Back in USSR, тобто, вперед до комунізьму?
Хтось же має заплатити за бенкет.
Найімовірніший варіант «нової методики» - розкидають втрати на абонентів з лічильниками.
І тоді виникне питання - а нафіга такий лічильник?
- +80
- 22 февраля 2020, 11:22
- # Обговорення валютного ринка 22–23 _month_ 2020|февраля
В Счетной палате назвали причину «торможения» бюджетных расходов на 2,2 миллиарда
https://http://http://bin.ua/news/economics/economic/246697-v-schetnoj-palate-nazvali-prichinu-tormozheniya.html
В январе 2020 года грузооборот предприятий транспорта составил 20,8 млрд ткм, что на 20,7% меньше объема января 2019 года.
https://http://http://bin.ua/news/economics/economic/246638-gruzooborot-v-yanvare-upal-bolee-chem-na-20.html
Давайте підведемо проміжні підсумки:
* дірка в бюджеті 2019, яка, схоже, перекочувала у 2020
* падіння промисловості 7.5%
* ВВП у четвертому кварталі за різними підрахунками +1.5-2% (замість +3-4%)
* зменшення вантажоперевезень січень до січня на 20% (!)
* уряд, схоже, готує секвестр бюджету
Я б зрозумів дірку в бюджеті, якби це було викликано чимось корисним — наприклад, різким зниженням податків — бо такий крок призвів би до зростання бізнес-активності, що, через певний час, дозволило б перекрити дірку і навіть більше. Така собі інвестиція у розвиток.
Але наразі не видно, що стане драйвером подального розвитку.
А нова влада вже показала бажання збільшити фіскальний тиск. В умовах дірявого бюджету це бажання лише збільшиться. А сам тиск (за відсутності позитивних стимулів) призведе до подальшого сповільнення економіки. Пастка, з якої нема тривіального виходу.
Поки це виглядає так. Хочу помилятись.
https://http://http://bin.ua/news/economics/economic/246697-v-schetnoj-palate-nazvali-prichinu-tormozheniya.html
В январе 2020 года грузооборот предприятий транспорта составил 20,8 млрд ткм, что на 20,7% меньше объема января 2019 года.
https://http://http://bin.ua/news/economics/economic/246638-gruzooborot-v-yanvare-upal-bolee-chem-na-20.html
Давайте підведемо проміжні підсумки:
* дірка в бюджеті 2019, яка, схоже, перекочувала у 2020
* падіння промисловості 7.5%
* ВВП у четвертому кварталі за різними підрахунками +1.5-2% (замість +3-4%)
* зменшення вантажоперевезень січень до січня на 20% (!)
* уряд, схоже, готує секвестр бюджету
Я б зрозумів дірку в бюджеті, якби це було викликано чимось корисним — наприклад, різким зниженням податків — бо такий крок призвів би до зростання бізнес-активності, що, через певний час, дозволило б перекрити дірку і навіть більше. Така собі інвестиція у розвиток.
Але наразі не видно, що стане драйвером подального розвитку.
А нова влада вже показала бажання збільшити фіскальний тиск. В умовах дірявого бюджету це бажання лише збільшиться. А сам тиск (за відсутності позитивних стимулів) призведе до подальшого сповільнення економіки. Пастка, з якої нема тривіального виходу.
Поки це виглядає так. Хочу помилятись.
- 12:29 Доллар на межбанке приближается к отметке 45 грн
- 11:16 Цены на землю резко выросли: сколько теперь стоит гектар
- 10:56 Гривна немного укрепилась: сколько стоят доллар и евро 22 июня
- 09:29 Валютный дефицит давит на гривну: каким будет курс доллара и евро
- 08:26 Продажи алкоголя выросли до 72,7 млрд грн: Гетманцев требует проверок
- 08:01 Новые нормы площади жилья: правительство меняет программу єОселя
- 21.06.2026
- 17:12 Японский пенсионный фонд начинает инвестировать в криптовалюту
- 11:56 Иллинойс хочет брать 0,2% за каждый крипто-перевод, даже между собственными кошельками.
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit вошла в список Fortune Crypto 100 на фоне развития концепции новой финансовой платформы
- 11:40 Объемы торгов на криптобиржах упали до минимума с сентября 2024 года, но RWA бьют рекорды

