Multi от Минфин
(8,9K+)
Оформи кредит — выиграй iPhone 16 Pro Max!
Установить
gsv
gsv
Зарегистрирован:
1 октября 2009

Последний раз был на сайте:
21 июня 2026 в 13:24
Просмотров профиля:
Сегодня: 6
Всего: 78802
Подписчики (54):
ugzWtPtK
ugzWtPtK
Georhii
Козак ЮА
56 лет
SlavkoLv
SlavkoLv
56 лет
Wladwest
Wladwest UA
56 лет
Igoc1975
Патріот України
50 лет, Львів
KozakUkraine
Kозак UA
46 лет, Львів
ZoranaHil
ZoranaHil
56 лет
BogdanW
BogdanW
46 лет
Natycia
Natycia
AlexCliff
AlexCliff
Amalea
Amalea
Gallic
2020 GL
26 лет
все подписчики

gsv

Город:
Киев
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+15
2 октября 2019, 9:23
# Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2019|октября
Для цього треба бути економістом, фінансистом, а не клоуном.
+39
2 октября 2019, 9:22
# Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2019|октября
Вчора зранку «Штайнмаера» ще не було. Ніхто заспокоюватись не буде.
+15
2 октября 2019, 9:21
# Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2019|октября
Якщо сьогодні 26 - то:
1. Для чого НБУ?
2. Почнеться паніка. Рознесуть і НБУ, і клоунів. Побояться!
+120
2 октября 2019, 9:05
# Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2019|октября
Обвалу не буде. Повернення до 27-28. А все решта так і було задумано.
+30
2 октября 2019, 9:03
# Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2019|октября
Не буде! нижче 25
+21
2 октября 2019, 8:44
# Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2019|октября
Сьогодні — ні
0
1 октября 2019, 19:03
# Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2019|октября
Вгадайте чому?
0
1 октября 2019, 19:00
# Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2019|октября
Щасти дочекатися! :)
0
1 октября 2019, 10:22
# Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2019|октября
Воно так мало бути, тільки інфляцію пригальмовували зміцненням долару. Але..... виявилося, що ціни продовжували зростати, а надходження до бюджету зменшувались.
+27
1 октября 2019, 10:05
# Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2019|октября
При невиконанні бюджету і зменшенні валютних надходжень завжди робили емісію. Саме цікаве, що зараз накопичився інфляційний потенціал і девальвація на яку уряд має піти  тільки спровокує ще більшу інфляцію.
Самий час таритися валютою і попкорном
0
30 сентября 2019, 12:16
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2019|сентября
Тепер зрозуміло з чим треба йти до Коломойчика, щоб домовлятися :)
+25
30 сентября 2019, 12:14
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2019|сентября
Люди поїхали відпочивати, тому і зарплатня в серпні була нижчою :)
+30
30 сентября 2019, 10:37
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2019|сентября
https://apostrophe.ua/uploads/image/90e18d73334246f8e804d3cce163282c.jpg
+111
30 сентября 2019, 10:19
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2019|сентября
У шоу є дві особливості: хто показує (і заробляє) і той хто платить. Особисто мені за платити за цей зебілізм надоїло
+30
30 сентября 2019, 7:51
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2019|сентября
Новий рік зустрічали? Важко? Співчуваю ;)
Страницы: 295296297298299300