Multi от Минфин
(8,9K+)
Оформи кредит — выиграй iPhone 16 Pro Max!
Установить
gsv
gsv
Зарегистрирован:
1 октября 2009

Последний раз был на сайте:
23 июня 2026 в 05:10
Просмотров профиля:
Сегодня: 9
Всего: 78818
Подписчики (54):
ugzWtPtK
ugzWtPtK
Georhii
Козак ЮА
56 лет
SlavkoLv
SlavkoLv
56 лет
Wladwest
Wladwest UA
56 лет
Igoc1975
Патріот України
50 лет, Львів
KozakUkraine
Kозак UA
46 лет, Львів
ZoranaHil
ZoranaHil
56 лет
BogdanW
BogdanW
46 лет
Natycia
Natycia
AlexCliff
AlexCliff
Amalea
Amalea
Gallic
2020 GL
26 лет
все подписчики

gsv

Город:
Киев
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+128
15 июля 2020, 10:12
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|июля
… і не «Зделают» за відсутності освіти.
Тільки до 2019 року у нас, завдяки цим кредитам зростала економіка, а тепер перебуваємо у вільному падінні. Ну, правда це інформація для тих кого «Зделали»
+71
15 июля 2020, 10:09
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|июля
Але ж ідіотам вибачте «сулугам» прийшла така ідея в голову.
+40
15 июля 2020, 10:08
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|июля
Епідемія ЗЕботизму вже пішла на спад.
Мабуть ви не чуєте, що ваш кумир каже:«Зеленський: Нам говорили про незалежність НБУ, але як жити з бюджетом по курсу 30?» https://www.pravda.com.ua/news/2020/07/9/7258715/
Воно собі навіть не уявляє, як це держава може існувати при незалежному НБУ.
+75
15 июля 2020, 10:05
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|июля
Зеля взагалі нічого не здатний зрозуміти (пригадайте Гончарука). В нього професія озвучувати те, що йому написали.
0
15 июля 2020, 10:04
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|июля
А коли ви почнете розвиватись, щоб зрозуміти взаємовідносини США та МВФ?
+65
15 июля 2020, 10:03
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|июля
В мене є вища економічна освіта. А ось у вас відсутня не тільки освіта, а і бажання подивитись, під які відсотки МВФ дає кредити і під які відсотки Колун&Co втюхують ОВДП.
0
15 июля 2020, 9:06
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|июля
Докладніше про вартість кредитів МВФ і длосягнення Бені&ЗЕRO можна?
+16
14 июля 2020, 9:41
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|июля
Враховуючи великий дефіцит бюджету, спад економіки, то найбільш розумним кроком буде повзуча девальвація з використанням ЗВР для стабілізації стрибків. І схоже, що цей процес вже почався. Ну, і звичайно це буде доповнюватись істеричними спробами наповнення бюджету наприклад, податок на землю, шалені штрафи за перевищення швидкості… Єдине, чого вони будуть боятися — це інфляції, але цього їм не вдастся уникнути.
0
14 июля 2020, 9:09
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|июля
Дотепливий! Нічого не скажеш. тільки очі роззуй! Дата 14 июля, 2020.
+45
14 июля 2020, 8:35
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|июля
Ось добрі новини: «Сырьевые доходы РФ рухнули втрое» http://rusjev.net/2020/07/14/syrevye-dohody-rf-ruhnuli-vtroe/
дыра в бюджете составила 36% от его размера: без налоговой выручки остался каждый третий потраченный правительством рубль, или 682 млрд рублей.
+8
13 июля 2020, 11:27
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2020|июля
Проте гарний лікар чи викладач - підуть, тому треба не підвищувати зарплати, а скорочувуати чиновників.
+24
13 июля 2020, 10:59
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2020|июля
Ви гадаєте, якщо замість одного чиновника 50 вчителів школи чи дитячого садку, медпрацівників… «будут меньще платить налоговые сборы с зарплат в бюджет? Они смогут себе меньше позволить, а значит заплатят меньше НДС. НЕ смогут приобрести автомобиль стоимостью более 30 тыс евро — це ПРАВДА, а значит каждый год НЕ будут платить налог на роскошь. НО, от того, то они смогут нормально питаться, отдыхать количество доходов в бюджет НЕ уменьшится. При этом дыра в бюджете от недовыполнения доходной части НЕ ИЗМЕНИТСЯ!
0
13 июля 2020, 10:32
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2020|июля
Служить «народу»!!
+43
13 июля 2020, 10:32
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2020|июля
«Інвестори» вже чекають, тільки хочуть отримати все за копійки.
Це Коломойський&Co, Ахметов&Co та інші..
Ви думаєте для чого приймався Закон про землю? Під вимогу МВФ, щоб через два місяці відмовитись від кредитів? НІ! Для того, щоб продати землю «інвесторам»! А щоб було дешевше і селянин сам благав купити, тепер хочуть обкласти власників податком. Через рік (коли закон вступить в силу) селянин якраз дозріє до продажу. По ходу діла ще виконають побажання коломойчика про дефолт (так дешевше буде)
+30
13 июля 2020, 8:24
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2020|июля
Підвищення курсу долару полегшить виконання бюджету, але збільшить інфляцію. Зараз та ситуація, коли при шаленому дефіциті бюджету і обвалі економіки, або почнуть заливати валютою з ЗВР (як в часи Януковоща), або зроблять девальвацію
Страницы: 205206207208209210