gsv
Зарегистрирован:
1 октября 2009
Последний раз был на сайте:
23 июня 2026 в 05:10
1 октября 2009
Последний раз был на сайте:
23 июня 2026 в 05:10
Просмотров профиля:
Сегодня: 9
Всего: 78818
Сегодня: 9
Всего: 78818
Подписчики (54):

-
Козак ЮА
56 лет

-
SlavkoLv
56 лет

-
Wladwest UA
56 лет

-
Патріот України
50 лет, Львів

-
Kозак UA
46 лет, Львів

-
ZoranaHil
56 лет

-
BogdanW
46 лет

-
2020 GL
26 лет
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Комментарии
- Валютный форум
- Отзывы
- Горячая линия
- +25
- 25 августа 2020, 8:10
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2020|августа
Два забуті оленеводи вирішили нагадати про себе
- +87
- 21 августа 2020, 11:42
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2020|августа
Ваті «Иногда лучше молчать чем писать» Нагадати чим була викликана інфляція 2014-2015? Швидко ви забуваєте. В окопи вас треба відправляти частіше, щоб пам'ять поверталась!
- +45
- 21 августа 2020, 10:17
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2020|августа
Клоуни визнали неспроможність втримати інфляцію в межах 5%
Для «розігріву» економіки прийнятна інфляція у 6-7% – Шмигаль https://mind.ua/news/20214862-dlya-rozigrivu-ekonomiki-prijnyatna-inflyaciya-u-6-7-shmigal
Для «розігріву» економіки прийнятна інфляція у 6-7% – Шмигаль https://mind.ua/news/20214862-dlya-rozigrivu-ekonomiki-prijnyatna-inflyaciya-u-6-7-shmigal
- +45
- 21 августа 2020, 10:16
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2020|августа
Клоуни визнали неспроможність втриматись в межах 5%
За нинішньої економічної ситуації для підтримки українських експортерів та економіки прийнятним є показник інфляції в межах 6-7%. https://mind.ua/news/20214862-dlya-rozigrivu-ekonomiki-prijnyatna-inflyaciya-u-6-7-shmigal
За нинішньої економічної ситуації для підтримки українських експортерів та економіки прийнятним є показник інфляції в межах 6-7%. https://mind.ua/news/20214862-dlya-rozigrivu-ekonomiki-prijnyatna-inflyaciya-u-6-7-shmigal
- +15
- 21 августа 2020, 10:00
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2020|августа
Уряд просто запозичить, або вимиє гроші з підприємств. Держбанки вже затарені ОВДП.
ще один шлях — девальвація.
ще один шлях — девальвація.
- 0
- 21 августа 2020, 9:59
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2020|августа
Там 50% на 50% . зараз з прогнозом треба бути обережним. Днями вирішиться тренд
- 0
- 21 августа 2020, 9:58
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2020|августа
Bloomberg дав довгостроковий прогноз на послаблення долару
- +112
- 21 августа 2020, 9:44
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2020|августа
Погнав.
1 ...наш платежный баланс в плюсе... ????? Протягом січня-червня 2020 року сальдо торговельного балансу України склало «мінус» $1,4 млрд !!!! https://investory.news/saldo-torgovelnogo-balansu-ukraini-stanovit-minus-14-milyarda/
2. Маячня. Крредитували.
3.Гривня ніколи не була дешевою. Продовжує викидати. Дефіцит бюджету 300 млрд. шоу тільки починається
4. будуть заливати за рахунок боргів. Вчора це обговорювали
1 ...наш платежный баланс в плюсе... ????? Протягом січня-червня 2020 року сальдо торговельного балансу України склало «мінус» $1,4 млрд !!!! https://investory.news/saldo-torgovelnogo-balansu-ukraini-stanovit-minus-14-milyarda/
2. Маячня. Крредитували.
3.Гривня ніколи не була дешевою. Продовжує викидати. Дефіцит бюджету 300 млрд. шоу тільки починається
4. будуть заливати за рахунок боргів. Вчора це обговорювали
- +90
- 21 августа 2020, 8:52
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2020|августа
Ну, а які у вас прогнози? Якщо не виходить, то назвіть ім'я ідеального прогнозиста, який не помиляється.
Тут форум і кожний висловлює свої думки. Істина посередині. Ніхто, нікого, нічого не примушує купувати.
Тому, якщо ви лоханулись, то винуватих варто шукати не на форумі, а в дзеркалі.
Тут форум і кожний висловлює свої думки. Істина посередині. Ніхто, нікого, нічого не примушує купувати.
Тому, якщо ви лоханулись, то винуватих варто шукати не на форумі, а в дзеркалі.
- +15
- 20 августа 2020, 11:34
- # Обговорення валютного ринка 20 _month_ 2020|августа
Funtik (11:32): Ось відповідь:"«У нас офіційно закладено 300 млрд грн. А з урахуванням того, що дохідна частина щонайменше на 100 млрд буде недовиконана (мається на увазі і держбюджет, і пенсійний фонд), скоріше за все, частина видатків просто не буде профінансована»,https://espreso.tv/news/2020/08/11/groshey_na_vsi_zaplanovani_u_byudzheti_vytraty_ne_vystachyt_ekspert
вітаю ЗЕ-ботів!
вітаю ЗЕ-ботів!
- +30
- 20 августа 2020, 11:28
- # Обговорення валютного ринка 20 _month_ 2020|августа
Мабуть з НЛО? Планета Земля вітає вас!
«Діра» в бюджеті – 300 мільярдів. Чи зможе уряд профінансувати такий дефіцит
https://www.epravda.com.ua/publications/2020/07/27/663342/
«Діра» в бюджеті – 300 мільярдів. Чи зможе уряд профінансувати такий дефіцит
https://www.epravda.com.ua/publications/2020/07/27/663342/
- 0
- 20 августа 2020, 10:39
- # Обговорення валютного ринка 20 _month_ 2020|августа
І це ДУЖЕ реалістично. Швидше за все до середини вересня корекція, а потім вгору (як в бюджеті). Не думаю, що клоуни вдруге захочуть в кінці року об'явити дефолт
- +15
- 20 августа 2020, 10:27
- # Обговорення валютного ринка 20 _month_ 2020|августа
Чотири роки назад курс був 25 + і це виводило економіку із піке. А курс 27+ - стимулював доки клоун не почав купувати ОВДП і за ради прибутку занижувати курс.
На форексі завжди роблять прогноз ймовірного зростання і ймовірного падіння в залежності від економічних факторів. При теперішньому дефіциті бюджету і стані економіки, зміцнення може бути тільки штучним і спрямованим не подальше погіршення показників економіки. Тому ймовірність такого сценарію мінімальна
На форексі завжди роблять прогноз ймовірного зростання і ймовірного падіння в залежності від економічних факторів. При теперішньому дефіциті бюджету і стані економіки, зміцнення може бути тільки штучним і спрямованим не подальше погіршення показників економіки. Тому ймовірність такого сценарію мінімальна
- +15
- 20 августа 2020, 10:17
- # Обговорення валютного ринка 20 _month_ 2020|августа
https://www.youtube.com/watch?v=IMXtgTa-F20
Я півтора-два роки назад пояснював, що буде з економікою при курсі 25. Вже побачили.
Я півтора-два роки назад пояснював, що буде з економікою при курсі 25. Вже побачили.
- 0
- 20 августа 2020, 10:07
- # Обговорення валютного ринка 20 _month_ 2020|августа
А дефіцит бюджету за рахунок чого будуть перекривати? ;)
- 16:00 Евро подешевел на 31 копейку: НБУ установил курсы валют на среду
- 15:53 Фейковые выплаты в TikTok: украинцев обманули более чем на 1 млн грн
- 14:44 Любителям скорости готовят повышение штрафов: сколько придется платить
- 12:56 Смилянский о решениях НБУ: Я никогда не проигрывал. Я либо побеждал, либо учился
- 12:46 Toss Bank и Solana создадут блокчейн-платформу для международных расчетов: что нового
- 11:41 НБУ дает 5 дней на отстранение Смелянского от должности директора Укрпочты
- 10:34 Биткоин как недвижимость: миллиардер Салинас объяснил свою инвестиционную стратегию
- 22.06.2026
- 19:36 MoneyGram стал валидатором в сети Solana — компания заходит в блокчейн на уровне протокола.
- 18:34 Дешевле не становится: что скрывает официальная инфляция в 8,2% (видео)
- 17:29 Доллар на межбанке подорожал на 7 копеек

