gsv
Зарегистрирован:
1 октября 2009
Последний раз был на сайте:
23 июня 2026 в 05:10
1 октября 2009
Последний раз был на сайте:
23 июня 2026 в 05:10
Просмотров профиля:
Сегодня: 9
Всего: 78818
Сегодня: 9
Всего: 78818
Подписчики (54):

-
Козак ЮА
56 лет

-
SlavkoLv
56 лет

-
Wladwest UA
56 лет

-
Патріот України
50 лет, Львів

-
Kозак UA
46 лет, Львів

-
ZoranaHil
56 лет

-
BogdanW
46 лет

-
2020 GL
26 лет
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Комментарии
- Валютный форум
- Отзывы
- Горячая линия
- +13
- 24 января 2021, 9:58
- # Обговорення валютного ринка 23–24 _month_ 2021|января
Китай був основним покупцем нашого зерна. Не дарма китайцями заселяють Сибір
- +72
- 24 января 2021, 9:30
- # Обговорення валютного ринка 23–24 _month_ 2021|января
Подивись на покупців! Банки (яких просто примушують за рахунок порушенння норм резервування) та іноземці. Гойдалки робляться під замовлення «іноземців». Це означає, що ті іноземці (1) контролюють нашу банківську систему і роблять замовлення (2) легалізують введення капіталу. Все це на фоні обвалу економіки. Нормальний інвестор не прийде вкладати сюди кошти.
Ще одна цікава деталь на всьому цьому фоні шмигалі ЖОРСТКО воюють з дешевими кредитами МВФ і АБСОЛЮТНО впевнені в притоці капіталу. Співробітництво з МВФ — це зелений сигнал для СПРАВЖНІХ інвесторів. Схоже, що Зеленський ТУПО виконує завдання олігархів по легалізації капіталу.
Ще одна цікава деталь на всьому цьому фоні шмигалі ЖОРСТКО воюють з дешевими кредитами МВФ і АБСОЛЮТНО впевнені в притоці капіталу. Співробітництво з МВФ — це зелений сигнал для СПРАВЖНІХ інвесторів. Схоже, що Зеленський ТУПО виконує завдання олігархів по легалізації капіталу.
- +60
- 23 января 2021, 19:29
- # Обговорення валютного ринка 23–24 _month_ 2021|января
На відміну від тебе, люди черпають інформацію з АНАЛІТИКИ, а не з Антикору. Нажаль аналітичне мислення, чи хочаб література тобі недоступні.
- 0
- 23 января 2021, 15:48
- # Обговорення валютного ринка 23–24 _month_ 2021|января
В ДИРу!
- 0
- 23 января 2021, 15:46
- # Обговорення валютного ринка 23–24 _month_ 2021|января
МКС символізує стан російської економіки, яка тріщить по швам.
- 0
- 23 января 2021, 15:45
- # Обговорення валютного ринка 23–24 _month_ 2021|января
Вата завжди залишиться ватою. Шатли вже ДАВНО не використовують!
- +36
- 23 января 2021, 14:22
- # Обговорення валютного ринка 23–24 _month_ 2021|января
А кому потрібен МВФ, якщо Коломойський заводить капітал з офшорів?
- +148
- 22 января 2021, 10:51
- # Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2021|января
Зараз у Лени з Фіном почнеться істерика, почнуть плакатись про проблеми у сусіда і звинувачувати вас у злорадстві з чужої біди
- +56
- 22 января 2021, 10:50
- # Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2021|января
А кому він був потрібен? Це ТУПА імітація локдауну. Порівняйте з іншими країнами.
- +35
- 22 января 2021, 10:14
- # Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2021|января
Цікаво спостерігати хто як ставиться до життя. Олігархи скуповують ОВДП, легалізуючи їх через офшори. Пересічні дивуються коливанням курсу не розуміючи, що відбувається. Інша частина пропонує просто молитися. Питання тільки в тому, що може допомогти НАШІЙ економіці? Офшори, коломойчики, шмигалі? Ми для них не цікаві. У них своя економіка, яка ЗОВСІМ відрізняється від нашої.
- 0
- 21 января 2021, 19:33
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2021|января
bonv (15:27): Воно втекло, але не зрозуміло чого
- +218
- 21 января 2021, 19:30
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2021|января
«зубоскалить над авариями» нашого ворога. Так само під час війни раділи невдачам фашистів. Росія мало чим відрізняється від фашистської Німеччини.Твоя любов до ворога тут теж багатьох дратує. Незабаром з тебе почнуть зубоскалити разом з Росією.
- 0
- 21 января 2021, 11:55
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2021|января
Терер він планує визнати ДИРу https://ua.112.ua/polityka/havrylova-nareshti-stav-vidomyi-plan-b-zelenskoho-shchodo-donbasu-vyznaty-donetsk-i-luhansk-nezalezhnymy-derzhavamy-564734.html
- +15
- 21 января 2021, 11:25
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2021|января
Тепер вони не європейські, а просто ЗЕ***.
- 19:12 Сенат США поддержал запрет на запуск цифрового доллара до конца 2030 года
- 18:50 Только 10% украинцев готовы доверить ИИ проведение платежей — исследование Visa
- 17:39 Евро резко подешевел на межбанке
- 16:00 Евро подешевел на 31 копейку: НБУ установил курсы валют на среду
- 15:53 Фейковые выплаты в TikTok: украинцев обманули более чем на 1 млн грн
- 14:44 Любителям скорости готовят повышение штрафов: сколько придется платить
- 12:56 Смилянский о решениях НБУ: Я никогда не проигрывал. Я либо побеждал, либо учился
- 12:46 Toss Bank и Solana создадут блокчейн-платформу для международных расчетов: что нового
- 11:41 НБУ дает 5 дней на отстранение Смелянского от должности директора Укрпочты
- 10:34 Биткоин как недвижимость: миллиардер Салинас объяснил свою инвестиционную стратегию


2. Фейк! Поява З***лів на графіку у вигляді фака https://index.minfin.com.ua/economy/fdi/
4. Фейк! Зростання економіки на пряму залежить від інтелекту керманича. Розвал почався в 2019 https://www.rbc.ua/static/ckef/img/Screenshot2_2340.jpg