gsv
Зарегистрирован:
1 октября 2009
Последний раз был на сайте:
23 июня 2026 в 05:10
1 октября 2009
Последний раз был на сайте:
23 июня 2026 в 05:10
Просмотров профиля:
Сегодня: 2
Всего: 78825
Сегодня: 2
Всего: 78825
Подписчики (54):

-
Козак ЮА
56 лет

-
SlavkoLv
56 лет

-
Wladwest UA
56 лет

-
Патріот України
50 лет, Львів

-
Kозак UA
46 лет, Львів

-
ZoranaHil
56 лет

-
BogdanW
46 лет

-
2020 GL
26 лет
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Комментарии
- Валютный форум
- Отзывы
- Горячая линия
- +15
- 26 апреля 2021, 17:45
- # Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2021|апреля
Грошей у Зеленського немає. Олігархів доїти не ризикує, ось і залазить в кишеню бідних
- 0
- 26 апреля 2021, 17:39
- # Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2021|апреля
Розщеплення мислення — звичайна шизофренія.
- +116
- 26 апреля 2021, 17:35
- # Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2021|апреля
Для цього існує ДЕРЖРЕЗЕРВ, який має покривати дефіцит!
Для цього існують обмеження експорту!
АЛЕ! Ви хотіли голосувати по приколу, а жити по розумному?
Хотіли клоуна? Насолоджуйтесь і регочіть з того, як вас нагинають (не хочу вживати біль брутальної фрази).
Для цього існують обмеження експорту!
АЛЕ! Ви хотіли голосувати по приколу, а жити по розумному?
Хотіли клоуна? Насолоджуйтесь і регочіть з того, як вас нагинають (не хочу вживати біль брутальної фрази).
- +148
- 25 апреля 2021, 11:55
- # Обговорення валютного ринка 24–25 _month_ 2021|апреля
Пенсійна реформа передбачає поповнення пенсійного фонду за рахунок відрахувань. Які відрахування робить ДИРа?
1. Ми з ними розраховуємось всоїми відрахуваннями, а вони підтримують сепаратизм… Давйте ще будемо платити пенсію всім росіянам. Ще за часів СРСР я робив відрахування. Чому Росія на платить нам пенсії???
2. До наших пенсій вони мають російську пенсію (чи там свої доплати). За які заслуги їм платять? Як думаєте вони захотять відмовитись від другої пенсії і підтримати об'єднання? Ніколи!!!
Слава ЗЕлеболікам!
1. Ми з ними розраховуємось всоїми відрахуваннями, а вони підтримують сепаратизм… Давйте ще будемо платити пенсію всім росіянам. Ще за часів СРСР я робив відрахування. Чому Росія на платить нам пенсії???
2. До наших пенсій вони мають російську пенсію (чи там свої доплати). За які заслуги їм платять? Як думаєте вони захотять відмовитись від другої пенсії і підтримати об'єднання? Ніколи!!!
Слава ЗЕлеболікам!
- +185
- 25 апреля 2021, 9:59
- # Обговорення валютного ринка 24–25 _month_ 2021|апреля
Здихатись дикунів — це правильний вибір.
Тарифи ростуть, бо ми з своїх зарплат фінансуємо електроенеогію, водопостачання і навіть пенсії ДИРи. Задолженность по пенсиям внутренне перемещенным лицам и жителям временно неподконтрольных Украине территорий составляет уже 11 миллиардов гривен. https://donpress.com/news/08−04−2021-ombudsmen-nazvala-summu-dolga-po-pensiyam-zhitelyam-ordlo-i-pereselencam-cifra
http://finbalance.com.ua/news/u-sluzi-narodu-khochut-perevesti-milyardni-borhi-ordlo-za-elektroenerhiyu-na-kabmin
Не можу зрозуміти, чому нормальні люди мають утримувати тих хто ненавидить Україну?
Тарифи ростуть, бо ми з своїх зарплат фінансуємо електроенеогію, водопостачання і навіть пенсії ДИРи. Задолженность по пенсиям внутренне перемещенным лицам и жителям временно неподконтрольных Украине территорий составляет уже 11 миллиардов гривен. https://donpress.com/news/08−04−2021-ombudsmen-nazvala-summu-dolga-po-pensiyam-zhitelyam-ordlo-i-pereselencam-cifra
http://finbalance.com.ua/news/u-sluzi-narodu-khochut-perevesti-milyardni-borhi-ordlo-za-elektroenerhiyu-na-kabmin
Не можу зрозуміти, чому нормальні люди мають утримувати тих хто ненавидить Україну?
- 0
- 25 апреля 2021, 7:56
- # Обговорення валютного ринка 24–25 _month_ 2021|апреля
Перед тим, як писати ДУРНЮ почитай про підприємницьку діяльність Порошенко. На держслужбу він прийшов ПІСЛЯ того, як створив бізнес імперію.
Ну, а цей юзик чи мурзик звичайний ЗЕлений хабарник, який віджимає бізнес https://www.youtube.com/watch?v=_cdKgzO3xdg
достовірність запису https://nash.live/rus/news/politics/vasilevskaja-smahljuk-zajavila-chto-arakhamija-uzhe-davno-znal-o-razhovore-sluh-naroda-v-krivom-rohe.html
Ну, а цей юзик чи мурзик звичайний ЗЕлений хабарник, який віджимає бізнес https://www.youtube.com/watch?v=_cdKgzO3xdg
достовірність запису https://nash.live/rus/news/politics/vasilevskaja-smahljuk-zajavila-chto-arakhamija-uzhe-davno-znal-o-razhovore-sluh-naroda-v-krivom-rohe.html
- +30
- 23 апреля 2021, 17:36
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2021|апреля
Для ЗЕлеболіків — це дуже складне пояснення. Треба простіше: Восени буханка коштувала 15 грн. — зараз 20. обіцяли 17. Інфляція 3 грн. Тоді може щось зрозуміють
- 0
- 23 апреля 2021, 12:35
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2021|апреля
https://www.rbc.ua/rus/news/restrukturizatsiya-valyutnyh-kreditov-ukraintsev-1619098574.html
- 0
- 23 апреля 2021, 12:23
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2021|апреля
Функція «обгрунтування» — не передбачена. Тільки обрахунок цифр теханалізу.
- +30
- 22 апреля 2021, 20:27
- # Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2021|апреля
Той відосик — став справжнім позориськом для України. Нафуга був той випендрьож?
Ось куди клоуна послали Путин предложил Зеленскому встретиться с главами «ДНР» и «ЛНР» https://kurs.com.ua/novost/347098-putin-predlozhil-zelenskomu-vstretitsja-s-glavami-dnr-i-lnr
Ось куди клоуна послали Путин предложил Зеленскому встретиться с главами «ДНР» и «ЛНР» https://kurs.com.ua/novost/347098-putin-predlozhil-zelenskomu-vstretitsja-s-glavami-dnr-i-lnr
- 0
- 21 апреля 2021, 17:52
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2021|апреля
Теперішнє падіння— це наслідок накопиченого девальваційного потенціалу. Попит на облігації впав. Економіку впевненно укладають. Запозичень найближчим часом не буде. Дира ПФ росте. Експортери продовольства вже все вивезли. Тому прогнози на 27 виглядають ДУЖЕ сумнівно.
Найближчий тренд — повзуча девальвація, на панічних насторях будут зливати ЗВР (в цьому зелена банда вже показала свою ефективність).
Найближчий тренд — повзуча девальвація, на панічних насторях будут зливати ЗВР (в цьому зелена банда вже показала свою ефективність).
- +15
- 21 апреля 2021, 17:47
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2021|апреля
Ихтамнет
- +25
- 21 апреля 2021, 17:43
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2021|апреля
И мне! Скажи спасибо Максиму, за то, что регулярно готовит ПРЕКРАСНУЮ аналитику!
- 0
- 21 апреля 2021, 14:50
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2021|апреля
Брати. Завтра під вечір можливий відкат, правда невідомо з яких цифр
- +90
- 21 апреля 2021, 14:18
- # Обговорення валютного ринка 21 _month_ 2021|апреля
ВАШ президент давно вже робить показушні шоу, які не мають нічого спільного з інтересами України https://minfin.com.ua/blogs/gsv/124791/
- 19:12 Сенат США поддержал запрет на запуск цифрового доллара до конца 2030 года
- 18:50 Только 10% украинцев готовы доверить ИИ проведение платежей — исследование Visa
- 17:39 Евро резко подешевел на межбанке
- 16:00 Евро подешевел на 31 копейку: НБУ установил курсы валют на среду
- 15:53 Фейковые выплаты в TikTok: украинцев обманули более чем на 1 млн грн
- 14:44 Любителям скорости готовят повышение штрафов: сколько придется платить
- 12:56 Смилянский о решениях НБУ: Я никогда не проигрывал. Я либо побеждал, либо учился
- 12:46 Toss Bank и Solana создадут блокчейн-платформу для международных расчетов: что нового
- 11:41 НБУ дает 5 дней на отстранение Смелянского от должности директора Укрпочты
- 10:34 Биткоин как недвижимость: миллиардер Салинас объяснил свою инвестиционную стратегию

