bonv
Зарегистрирован:
12 марта 2015
Последний раз был на сайте:
5 апреля 2026 в 14:34
12 марта 2015
Последний раз был на сайте:
5 апреля 2026 в 14:34
Просмотров профиля:
Сегодня: 27
Всего: 208082
Сегодня: 27
Всего: 208082
Подписчики (239):

-
Патріот України
50 лет, Львів

-
Wladwest UA
56 лет

-
ZoranaHil
56 лет

-
Gallik
20 лет, Стрий

-
ST ST
56 лет

-
2020 GL
26 лет

-
Boyko23
46 лет, Калуш
bonv
- Пол:
- мужской
- Город:
- Калуш
- Место работы:
- не бідую:)
Жить не могу без сладкого…:))
- Блог
- Комментарии
- Валютный форум
- Отзывы
- Горячая линия
- 0
- 25 марта 2015, 13:21
- # Обсуждение валютного рынка 25 марта 2015
А бакс до гривні .?
- 0
- 19 марта 2015, 23:08
- # Обсуждение валютного рынка 19 марта 2015
Я не з Києва..:)
- 0
- 19 марта 2015, 23:05
- # Обсуждение валютного рынка 19 марта 2015
Та ні… Сподівався відкупитися нижче 20,, якщо чесно… Та і більша сума потрібна була…
- 0
- 19 марта 2015, 23:04
- # Обсуждение валютного рынка 19 марта 2015
Коло знайомих і їхніх знайомих досить велике. Брав по курсу прийому банків…
- 0
- 19 марта 2015, 22:52
- # Обсуждение валютного рынка 19 марта 2015
Погоджуюсь з Вами що не всі слідкують за коливаннями валюти. Мав можливість дві пари тисяч відкупити по 22,5 і 23,5 грн за бакс… на початку тижня.
- +2
- 19 марта 2015, 22:23
- # Обсуждение валютного рынка 19 марта 2015
Дякую адмінам, що знову дозволили писати на форумі… Усіх щиро вітаю з перемогою рідного ДИНАМО КИЇВ!!! Тепер тримаємо кулаки за Дніпро. Про бакси завтра..:)
- 0
- 17 марта 2015, 14:16
- # Обсуждение валютного рынка 17 марта 2015
dynamo.kiev.ua/news/201875.html#comment-3760794 Виторину Антунеш: «В Украине очень большая разница между богатыми и бедными»
- +1
- 17 марта 2015, 14:14
- # Обсуждение валютного рынка 17 марта 2015
Уже було… Дехто до тепер розхльобує…
- +10
- 17 марта 2015, 14:13
- # Обсуждение валютного рынка 17 марта 2015
При 40 жити будете важко і не довго…
- +12
- 17 марта 2015, 14:11
- # Обсуждение валютного рынка 17 марта 2015
Ви думаєте тільки про себе… Ці скачки негативно впливають на економіку, і відповідно на нас з вами… Стабільна і міцна гривня більше усім сподобається… імхо.
- 0
- 17 марта 2015, 14:08
- # Обсуждение валютного рынка 17 марта 2015
А я хочу нижче 20… Теж бажання хороше…
- 0
- 17 марта 2015, 14:03
- # Обсуждение валютного рынка 17 марта 2015
Ще і 30 немає… а вони про 38-40 мріють..:) От мрії у людей…
- 0
- 17 марта 2015, 13:56
- # Обсуждение валютного рынка 17 марта 2015
Не нагнітайте, сировинники не піднімали ціни і не перераховували бакс… Відповідно і виробники та продажники ціни не піднімають. Сфера харчування…
- +3
- 17 марта 2015, 13:53
- # Обсуждение валютного рынка 17 марта 2015
espreso.tv/news/2015/03/17/franciya__nimechchyna_ta_italiya_mayut_namir_pryyednatysya_do_kytayskoho_quotsvitovoho_bankuquot Франція, Німеччина та Італія мають намір приєднатися до китайського «Світового банку»
- 0
- 17 марта 2015, 13:48
- # Обсуждение валютного рынка 17 марта 2015
Https://news.mail.ru/inworld/ukraine/economics/21405928/?frommail=1 Фонд гарантирования вкладов хочет ликвидировать банки VAB и CityCommerce
- 17:24 Зеленский подписал закон о рекордном оборонном бюджете
- 16:51 Доллар замер на 44,90 грн, евро подешевел: НБУ обновил официальные курсы валют на вторник
- 16:34 Доллар остановили около 45 грн: станет ли евро инструментом балансировки
- 15:47 Не больше 10 тысяч евро: как в Европе ограничивают наличные расчеты
- 13:44 Продукты будут дорожать даже летом: что будет с ценами
- 13:21 Где $1000 зарабатывают за 16 часов, а где за 86: рейтинг стран
- 12:29 Доллар на межбанке приближается к отметке 45 грн
- 11:16 Цены на землю резко выросли: сколько теперь стоит гектар
- 10:56 Гривна немного укрепилась: сколько стоят доллар и евро 22 июня
- 09:29 Валютный дефицит давит на гривну: каким будет курс доллара и евро

