bonv
Зарегистрирован:
12 марта 2015
Последний раз был на сайте:
5 апреля 2026 в 14:34
12 марта 2015
Последний раз был на сайте:
5 апреля 2026 в 14:34
Просмотров профиля:
Сегодня: 11
Всего: 208066
Сегодня: 11
Всего: 208066
Подписчики (239):

-
Патріот України
50 лет, Львів

-
Wladwest UA
56 лет

-
ZoranaHil
56 лет

-
Gallik
20 лет, Стрий

-
ST ST
56 лет

-
2020 GL
26 лет

-
Boyko23
46 лет, Калуш
bonv
- Пол:
- мужской
- Город:
- Калуш
- Место работы:
- не бідую:)
Жить не могу без сладкого…:))
- Блог
- Комментарии
- Валютный форум
- Отзывы
- Горячая линия
- +7
- 10 мая 2015, 21:46
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
У мене код питають постійно. І смс одразу приходить про зняття коштів.
- 0
- 10 мая 2015, 21:22
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Коли б гітлеру сказали що його країна буде платити компенсацію за свою агресію — він би теж сказав: — По моему это фантастика… Час розсудить.
- 0
- 10 мая 2015, 21:06
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
І будуть платити!
- 0
- 10 мая 2015, 21:03
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Я про нафту не писав нічого..:) При путіні Росії добре не буде. Економічні санкції роблять свою чорну справу.
- 0
- 10 мая 2015, 20:58
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Росія повинна виплатити Україні 350 млрд дол. за шкоду від агресії, — Мінекономіки. www.rbc.ua/ukr/news/rossiya-dolzhna-vyplatit-ukraine-mlrd-doll-1431278753.html
- +3
- 10 мая 2015, 19:29
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Якраз до кінця року житло може ще більше подешевіти… Особливо більші будинки/квартири. А от однокімнатні будуть і далі в попиті…
- 0
- 10 мая 2015, 19:26
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Дехто каже що можемо побачити і 30-40 за бакс… А хтось, що 19-16… ПОБАЧИМО. Можливо праві і ті, і ті…
- 0
- 10 мая 2015, 19:24
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
А при чому тут гривна?:):) Ходорковський говорить про Росію… Те що у сусіда є проблеми незаперечно… як і те що будуть більшими/гіршими. Відповідно це погано УЖЕ позначається на економіці Росії,, про що говорить «о великий » путін… а буде ще гірше.
А якою буде гривна — побачимо в кінці року…
А якою буде гривна — побачимо в кінці року…
- 0
- 10 мая 2015, 15:45
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
А коли немає гривні то будуть скидати ціну на продажу… Якщо звісно принос валюти є…
- 0
- 10 мая 2015, 15:42
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Ходорковський також назвав неможливою мирну зміну влади в РФ. «Зміна режиму не відбудеться безкровно»,
А це для тих хто спить і бачить крах економіки України і подальше падіння гривні… Ми уже проводимо зміни, нехай і дуже повільно. А в Росії ще і не починали… Якими будуть у сусідів катаклізми — важко і передбачити… Як і долю рубля…
А це для тих хто спить і бачить крах економіки України і подальше падіння гривні… Ми уже проводимо зміни, нехай і дуже повільно. А в Росії ще і не починали… Якими будуть у сусідів катаклізми — важко і передбачити… Як і долю рубля…
- 0
- 10 мая 2015, 15:38
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Ходорковський закликав Захід не укладати з Путіним угод по Україні. Тим не менш, як вважає екс-глава ЮКОСа, сепаратисти не стануть брати під свій контроль нові території. Він зазначив, що Путіну для збереження влади не потрібна ескалація конфлікту, а його заморожування. www.rbc.ua/ukr/news/hodorkovskiy-prizval-zapad-zaklyuchat-putinym-1431260702.html
Саме про замороження я і писав раніше. Тому не потрібно на паніці воєнних дій скупляти валюту. імхо, звісно.
Саме про замороження я і писав раніше. Тому не потрібно на паніці воєнних дій скупляти валюту. імхо, звісно.
- +5
- 10 мая 2015, 15:31
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Абромавичус попросил у ЕС денег на зарплаты украинским чиновникам
Министр экономического развития и торговли Украины Айварас Абромавичус рассчитывает получить финансирование ЕС на доплаты украинским чиновникам, которые получают мизерные зарплаты. А людям на зарплати..??? https://news.mail.ru/inworld/ukraine/politics/21980502/?frommail=1
Министр экономического развития и торговли Украины Айварас Абромавичус рассчитывает получить финансирование ЕС на доплаты украинским чиновникам, которые получают мизерные зарплаты. А людям на зарплати..??? https://news.mail.ru/inworld/ukraine/politics/21980502/?frommail=1
- 0
- 10 мая 2015, 15:29
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Як де… У нас перед вихідними гривні не було. Тому 22,3 на 22,6…
- 0
- 10 мая 2015, 10:59
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Росія.
- 0
- 10 мая 2015, 10:57
- # Обсуждение валютного рынка 9–10 мая 2015
Немає довіри взагалі до влади. Тому поки маю сили заробляю собі і своїм дітям — сам.
- 17:12 Японский пенсионный фонд начинает инвестировать в криптовалюту
- 11:56 Иллинойс хочет брать 0,2% за каждый крипто-перевод, даже между собственными кошельками.
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit вошла в список Fortune Crypto 100 на фоне развития концепции новой финансовой платформы
- 11:40 Объемы торгов на криптобиржах упали до минимума с сентября 2024 года, но RWA бьют рекорды
- 19.06.2026
- 19:37 Криптобиржа WhiteBIT получила лицензию MiCA в Австрии и запустит отдельную платформу для ЕС
- 19:14 Выплата 3 000 евро: кто в Украине сможет получить репарации
- 17:48 Долар на межбанке подешевел на 9 копеек
- 15:34 НБУ установил курсы валют на понедельник
- 15:13 В США эмитентов стейблкоинов приравняют к финучреждениям и обяжут проверять клиентов
- 14:54 В Европе ежедневно появляется 20 новых миллионеров с состоянием свыше $30 млн

