SkrudjMacduck
SkrudjMacduck
Зареєстрований:
10 січня 2019

Останній раз був на сайті:
3 червня 2020 о 18:20
Перегляд профілю:
Сьогодні: 11
Всього: 2684

SkrudjMacduck

Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+37
3 червня 2020, 17:26
# Зеленский рассказал, когда иностранцам разрешат покупать землю
Льоша, це лиш мені здається, що назву автор писав однією рукою, а твої пости лайкав іншою. Тільки не кажи про тяжку панщину в редакції... медіаплан... черги в типографії...
0
3 червня 2020, 16:35
# Доллар или евро: на чем сегодня заработают спекулянты
Чому ти радієш? У нас зарплату більшості людей платять ненависні всім олігархи-експортери. Якщо їм буде погано, то таким як ти, буде ще гірше. Твої виплати по безробіттю також з податків тих самих експортерів, або їх працівників сплачуються. Як в байці крилова про дуб та свиню. Яка різниця, що буде з виробництвом, тобі аби на мівіну вистачало. А то, що без виробництва не буде грошей, то тобі, як тій свині, поза вуха.
0
3 червня 2020, 16:32
# Доллар или евро: на чем сегодня заработают спекулянты
А я не автор статті, а вільний коментатор, який за ніком сховався, маю право. І я ніколи не докоряв авторам за стиль, мені хоч по фєні напишіть, аби правда і актуально. Щоб не бело сказано про те що сталося в майбутньому часі. І для вашого відома, я вільно володію кількома мовами, і не лише словянськими, а розумію ще з десяток, люблю читати класику, словарний запас більший, ніж у деяких вчителів мови. Використання не літературних висловів, коли це доцільно, не завжди свідчить про обмеженість дописувача.
0
3 червня 2020, 16:27
# Доллар или евро: на чем сегодня заработают спекулянты
А ти чого радієш? Твоєї мінімалки все одно не більшає.
+20
3 червня 2020, 15:05
# Правительство введет гарантированный минимальный доход
Одним словом, «нічого». Виявиться, що на це треба грошей, а їх нема… Поки що язик попереду біжить. Як з траншем. До 10 числа гарантовано не дадуть, а говорять вже рік про нього. Вже, навіть, поділили.
+15
3 червня 2020, 14:58
# Кабмин предлагает назначать пенсии автоматически. Как это будет работать
Не знаю, як це буде працювати, але виглядає десь так.
Діма Д. — А давайте викинемо трудові книжки і будемо призначати пенсію автоматично… пів року тиша.
Денис Ш. — А давайте викинемо трудові книжки і будемо призначати пенсію автоматично…
Хто вгадає, що буде далі?
+56
3 червня 2020, 14:30
# Пенсионный фонд недополучит около 17,7 миллиарда поступлений от ЕСВ
На мою думку було б справедливо призначити всім однакову пенсію, по типу того базового доходу, який в Європі мусолять, але дати не всім, а лиш пенсам. Але і ЄСВ стягувати фіксований з усіх однаковий. Тоді можна дійсно все скоротити і зекономити купу бабла, бо переаховувати нічого не треба, привязали до середньої зарплати і все. А решту хочеш, то сам собі наскладай, не можеш, то живи на мінімалку, більшість і так не набагато краще живуть.
А мєнтів і військових заохочувати не майбутньою ефемерною пенсією в 40 років, а зарплатою. Пільги для лохів лишити.
+10
3 червня 2020, 14:25
# Доллар или евро: на чем сегодня заработают спекулянты
Сіті сьогодні визодив. Вони тактику змінили, виходять тихо, по мізєру, щоб не злякати лохів.
+10
3 червня 2020, 14:23
# Доллар или евро: на чем сегодня заработают спекулянты
В мене в пріоритеті не стоїть стати авторитетом на мінфіні. Я вказую на помилки в статтях, мої погляди поділяють на форумі люди, яких я не знаю. Ваші ж аргументи звучать як виправдання, ви не відкидаєте того, що помилки є, ви намагаєтеся виправдатися, що інакше не можливо зробити. Хоча це не так, більшість помилок, як от актуальність інформації на момент публікування статті, оперативніше оновлення графіка це як раз те, що можна виправити дуже легко.
0
3 червня 2020, 12:26
# Как инвестировать в иностранные компании: процесс, налоги, срок инвестирования (видео)
Золото вже місяць не зростає. По ходу імпульс закінчився, пора в корекцію. Хоча безпорядки в США можуть щось трохи змінити.
0
3 червня 2020, 11:25
# Каким будет курс гривны в июне. Прогноз аналитиков
98 млн тон зернових? Вони там конопель накурилися? Рекорд був 74 млн тон. Цього року пів Одеської області геть згоріло, не просто зниження урожаю, а висохло начисто. А Одеська область була одним з лідерів по зерну. Ну і теперішні дощі дещо покращили ситуацію, але холод не дасть реалізувати потенціал. Буде добре, якщо 60 млн тон зберемо.
+15
3 червня 2020, 10:07
# Ставки снижены. Минфин на аукционе привлек в бюджет 2,9 миллиарда гривен
Двійники? Ти зареєструвався місяць тому, а той олігарх латинськими буквами майже півтора роки тому. Хто тут чий двійник?
0
3 червня 2020, 9:45
# В мае украинцы в основном продавали валюту
Я звісно, не олігарх, купую інколи і то по мєлочі... були покупки і по 26, і по 27 навіть до минулорічного ревалу, але паніки не було, бо навіть сліпий бачив, що то тимчасово. Потім і по 24 брав, і по 27, вчора по 26,8 капелюшечку прикупив.
Сторінки: 123456