Shaker
Shaker
Зареєстрований:
26 червня 2018

Останній раз був на сайті:
21 серпня 2018 о 13:58
Перегляд профілю:
Сьогодні: 0
Всього: 175

Shaker

RSS блога
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+28
30 липня 2018, 14:02
# НБУ активно продает валюту на межбанке
120 млн продав і 120 млн купив… НБУ збільшував обсяг щоденних операцій??
+48
17 липня 2018, 15:55
# Украинский экспорт вырос до 19,5 миллиарда долларов
Тупість показуєте зараз ви! Експорт товарів і ПОСЛУГ написали ви, тут представлений виключно експорт ТОВАРІВ за 5 місяців. Якщо дану динаміку росту помножити на дані 2017 року то ми отримає експорт товарів та послуг за 60 млд доларів, тобто без Криму і ОРДЛО цілком співставні показники 2013 року при правління овоща. І варто звернути увагу що ціни в 2013 році на всі види товарів були (метали, руду, зерно, олію) були значно більші за теперешні.
0
5 липня 2018, 1:18
# Bloomberg назвал рубль самой слабой валютой на постсоветском пространстве
Знов якісь шаблони. В рф будують всі кому не лінь бо вони ще лінивіші за нас. Таджиків, молдованів і кіргізів явно не за професіоналізм беруть а беруть для того щоб хоч хтось працював за невеликі гроші. В Європі в основному працюють на «чорних» роботах, а працюють там бо місцеві не хочуть там працювати, а працелюбність тут взагалі не причому.
Про лікарів я ситуацію набагато краще знаю вас. Їдуть в 99% у двох випадках:
1) Польща — ті кого не беруть взагалі роботу, які випускались з медуніверситетів з обіцянками що не підійдуть до пацієнтів. Закінчити універ з середнім балом 3,0, бути таким «спеціалістом» що в забите село не беруть і при цьому поїхати в Польщу і стати там гінекологом майже знаючи мову зараз нормально.
2) В основному Чехія, Німеччина, Англія — це ті хто не зміг знайти собі більш менш нормальне місце, і основному через парамедичні проблеми, а не через фінансові.
І так далі… Усі інші ваші речення є домислами, міфами і штампами
0
3 липня 2018, 23:36
# Bloomberg назвал рубль самой слабой валютой на постсоветском пространстве
Маячня повна, зрівняли війна на своїй території і війна десь далеко. З таким самим успіхом можна кахати про війська України в Демократичній республіці Конго. Я щось не пам'ятаю стрімкий ріст економіки рф при Чеченських війнах.
При чому тут дотаційний чи профіцитний регіон до його зовнішньоекономічної діяльності?? МАЗ в Білорусії високодотаційне, збиткове підприємство, але воно приносить валюту в країну, а Нафтогаз дає 80 млд грн прибутку, але при цьому воно валюту лише виводить з країни. Тому раджу вам думати перед тим як щось писати. Донбас був сильнодотаційним регіоном, який на себе тягнув дуже значну частину бюджету, і від нього було лиш дві користі — це валюта і фк «Шахтар»
Далі також маячні і міфи. Ніфіга наш народ не трудолюбивий, а навпаки лінивий. В Азії народ буде працювати по 100 годин на тиждень, в США/Західній Європі висококваліфіковані працівники також працюють багато і 100 годинний робочий тиждень для них також не дивина, у нас 40-годинний не хочуть працювати і халтурять постійно. На роботі до мене кожний квартал приїжджає комісія з США, люди в основному 30-40 років із заробітною платою 200-400 тис доларів на рік, так кожна компанія американців не розуміє за, що ми людям платимо навіть 600-1000 доларів зарплати. Більшість робітників тільки роблять вид зайнятості, просто на роботі убивають час, бажання працювати у них не має. Іноземні працівники 24/7 в роботі, наші після 18:00 і у вихідні дні він начальства трубку не беруть, бо бачте то н
+45
2 липня 2018, 18:07
# Bloomberg назвал рубль самой слабой валютой на постсоветском пространстве
Ой боти вже налайкали.
Курс рубля на початок 2104 року 32 рубля, тобто падіння в 2 рази рівно.
А тепер давай порівняємо вихідні позиції:
В РФ профіцитний торговий баланс, ЗВР більше пів трильйона вічнозелених, на їх території війни не має.
Україна щоб тримати курс 8 спалювала 1 млд. доларів щомісяця, мала дефіцитний торговий баланс, усі експерти в один голос говорила що в 2013 році реальний курс мав бути не менше 12грн/долар. Плюс у нас війна в регіоні який приносив валюту. От і порівнюй. Точно такі самі лохи, як Венесуела.