Romich
Romich
Зареєстрований:
8 вересня 2015

Останній раз був на сайті:
26 квітня 2019 о 09:52
Перегляд профілю:
Сьогодні: 0
Всього: 964

Romich

RSS блога
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
0
7 березня 2019, 19:25
# Украинские биржевые брокеры получили возможность работать онлайн
Це стосується Української фондової біржі, я так зрозумів? Як раз на фоні новини про торгівлю акціями Apple на УФБ
+42
19 лютого 2019, 18:23
# Россия оценила ущерб от украинских санкций
Среднюю по Украине приуменьшили, зачем? Хоть бы статистику смотрели, при курсе 28 у нас 375 уе, это 10500 грн средняя, а при курсе 27 почти 400, опять же по статистике.

На России — 700 уе, это почти 47 000 деревянных, официальные данные — 42 000 рублей, и это с Москвой что не совсем корректно, так как там асимметрия в доходах по модели «Столица — регионы» больше чем у нас.

Ну и что с этого, средний россиянин живет в 2! раза лучше среднего украинца? Ну-ну)
+62
17 лютого 2019, 12:55
# Стало известно, какие сайты украинцы посещают больше всего — рейтинг
Вибірка де в топ 25 немає Po....hub, або аналогів, впринципі йде в сміття як необ'єктивна, і цензура тут ні до чого, народ хоче знати правду :)
0
12 жовтня 2018, 10:52
# Депозиты, ОВГЗ или недвижимость. Куда выгодней инвестировать
Поддерживаю, тоже интересует
+15
12 жовтня 2018, 10:51
# Депозиты, ОВГЗ или недвижимость. Куда выгодней инвестировать
Золото покупается за гривны если я не ошибаюсь, и только так, по крайней мере для обывателя, а поэтому инфляция будет даже выше чем доходность в 7%, при том его выкупают банки не по цене продажи, а ниже. Лучше уж депозит если так, ну или ОВДП
0
28 вересня 2018, 16:08
# Советы финансиста: как выгодно вложить деньги
По перше хто Вам сказав що я хочу на фондовий ринок США та ще й без брокерів? Мені цікаві вцілому переспективи розвитку цього напрямку в Україні, не конкретно для себе, принаймні не найближчим часом.

Я говорив про «кухні» що нашпигували простори СНД, тому запитував про інші шляхи, іноземних брокерів наприклад, точніше субброкерів, з поповненням рахунку.

Про депозитарій згадав з долею іронії аби підкреслити нікчемний рівень українського фондового ринку, ну судячи з УФБ він практично мертвий.

Про українські банки ясно, але це не означає що банки в інших країнах не надають брокерські послуги, це неправда. Той самий Тінькофф тому підтвердження, є інформація від знайомих які активно торгують через нього.

Уважно читайте якщо взялися давати відповідь, а то виходить як той голуб, що розкидав шашки, нас… в на дошку і полетів перекрутивши ;).

А знання всіх фінансових термінів дасть вам лише можливість писати подібні коментарі, повчаючи «темний люд», а чи залежить від цього успіх на будь-якому фінансовому ринку? Самі знаєте)
0
23 вересня 2018, 14:09
# Советы финансиста: как выгодно вложить деньги
А хто знає яким чином можна торгувати акції фондового ринку США і не вляпатись в кухню типу форекс брокера Альпарі чи інших? Наприклад в Росії це можна робити через Тінькофф банк, прямо з карти, можете зайти на сайт і переконатись у зручності, на голову вище наших онлайн-банкінгів, при чому це не CFD а купуються реальні активи і не тільки США. Який український банк надає такі послуги брокера хоча б у телефонному режимі? Невже їм важко отримати ліцензі НБУ? Навіщо нам депозитарії, що там зберігається? Хто в темі просвітіть
+15
24 червня 2018, 22:17
# Германия дала «зеленый свет» на тестирование летающего такси
Це ж елементарно, в нас вже все готово і ці авто з«являться в Україні найпешрими. Наші чинуші найпродвинутіші, вони передбачили появу таки літальних авто ще 25 років тому і вирішили не витрачати бюдетні кошти на ремонт доріг, бо скоро всі будуть літати. Дійсно, коли хохол родився, єврей заплакав
+11
20 червня 2018, 20:17
# Украинские чиновники задекларировали недвижимость в 43 странах мира. Инфографика
Нерухомості в Росії більше ніж в усіх інших країнах разом взятих. А вони просять у західного світу санкції проти Росії.
0
18 квітня 2018, 14:31
# IT: Где открыть счет для «избранных»
А хто це, власне, айтішники? Є чітке розмежування мій айтішніком і скажімо криптотрейдером, або майнером, або дизайнером-ілюстратором (адже це не розробник ПЗ) чи під айтішніків гребуть всіх хто в процесі своєї діяльності декілька разів тиснув кнопку миші? Просто цікаво чи вважати себе таким якщо моя діяльність в інтеренеті не обмежуеться розробкою нового контенту, але дохід приносить
+25
13 квітня 2018, 10:11
# Украина договорилась о безвизе с еще двумя странами
Латинская Америка, кокс, красивые женщины, природа неописуемая, кухня/культура, недорого, можно остаться жить, земля недорогая, стать фермером и будет счастье, так что это хорошая новость. Перелет только дороговат будет. А что делать в Европе если только не работать там или не иметь достойный доход здесь? Дорогущая…
+6
5 квітня 2018, 10:44
# Вложение денег в инвестиционные фонды (гривневые депозиты с высокой доходностью)
Выплаты кстати с возвратом тела депозита каждый месяц, кто знаком с хайпами тот поймет ;)
+30
5 квітня 2018, 10:42
# Вложение денег в инвестиционные фонды (гривневые депозиты с высокой доходностью)
Посмотрел проценты, до от 36 до 60% в год по долларовых депозитах, и депо начинаются от 200 долларов. Гривневые такие же и еще круче. Минфин занялся рекламой хайпов? Такая доходность вообще реальная, кто имеет опыт вкладов в такого рода фонды в Украине, поделитесь?
0
19 березня 2018, 17:18
# День рождения: 8 фактов о ПриватБанке
Ну тогда пардоньте господа, я только в гривну перевожу, то с этим проблем нет, я думал вопрос стоял вообще об отмене обмена валют в любую сторону
Сторінки: 12