38954974
Богдан Середа
Зареєстрований:
31 липня 2020

Останній раз був на сайті:
3 березня 2021 о 17:35
Перегляд профілю:
Сьогодні: 0
Всього: 45

Богдан Середа

Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+22
10 листопада 2020, 9:49
# Джо Байден: как заработал состояние «самый бедный миллионер в Конгрессе»
У нас в лотерею виграють, а в них заробляють на публічних виступах ))))) Нашій молодій демократії ще вчитися і вчитися...))))))
0
4 листопада 2020, 15:32
# Что сделает НБУ, чтобы банки начали раздавать дешевые кредиты
Я не розумію чому всі сучасні державні програми по зниженню вартості кредитів базуються на компенсації різниці у відсоткових ставках? Чому не можна ті мільярди гривень, що віддаються як прибуток банкам, давати в борг тим же банкам під 2-3 відсотки річних, а їх зобов'язати видавати кредити під 6-7% на пріоритетні цілі для держави (іпотека, бізнес і т.д.) . Зрозуміло, що на початкових стадіях кількість кредитів буде обмежена, але ж у майбутньому ці гроші будуть повертатися державі від банків, а не осідати в карманах їх власників, і ці гроші можна буде повторно направити на пільгове кредитування!!!
+13
31 липня 2020, 20:53
# Как украинцев обманывают при трудоустройстве в Польше
Стаття звичайно потрібна, але чому немає посилань на якісь офіційні сайти в Україні і Польщі де можна перевірити посередників чи іноземних працедавців? Як людині, яка ніколи не їздила на заробітки зрозуміти нормальна перед ним компанія чи ні? Як дізнатися величину компанії? Строк офіційної реєстрації, за великим рахунком нічого не дає, бо фірма могла 5 років не працювати, а зараз її використовують для обману. Так само і з мережею представництв - при порівнянно невеликих вкладеннях можна відкрити офіси в кожній області і таким чином кинути ще більше громадян. Вважаю, що їхати потрібно через посередників яких рекомендують перевірені друзі/знайомі. А якщо таких немає, то краще шукати кращої долі в Україні.