ЖК "Соло Парк"

Зв'язатися
ЖК "Соло Парк"

Статус

зданий

Термін здачі

Введений: 02.2016

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Вокзальна

Адреса

вул. Механизаторів, 20

Опис ЖК "Соло Парк"

Початок будівництва: 02.2012 року.
ЖК "Соло Парк" - це новий житловий комплекс в Солом'янському районі Києва, який оточений парками і наближений до центральної частини столиці.
Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією з облицюванням зовнішніх стін утеплювачем і покриттям декоративною штукатуркою. Також є вставки елементів штучних матеріалів, що характеризуються міцністю і довговічністю.
У будинку налагоджена сучасна система вентиляції. На кухнях і у санвузлах функціонує витяжна вентиляція, а в ванних встановлені окремі вентиляційні камери. У коридорах, ліфтах і на паркінгу працює припливно-витяжна вентиляція.
Поруч з будинком є ​​зупинка тролейбуса, автобуса, трамвая і маршрутного таксі. Всього в 10-12 хвилинах ходьби знаходиться Центральний залізничний вокзал і станція метро "Вокзальна". Відстань від ЖК SoloPark до центру міста дуже незначна, тому доїхати можна за кілька хвилин.
Що ж стосується інфраструктури, то в безпосередній близькості від комплексу розташована медична клініка, Київський інститут зв'язку, школи і дитячі садки, а також улюблене місце відпочинку киян - Солом'янський лісопарк. Близько до новобудови розташовується парк імені Островського та Протасового Яру, активний відпочинок: спортивні майданчики, лижна гірка, басейн, численні спортклуби і фітнес-центри.