ЖК Нова Англiя

Зв'язатися

Статус

будується

Термін здачі

1 черга: "Ліверпуль", "Кембрідж", "Оксфорд" - здана у експуатацію, 2 черга: "Брістоль" - 4 кв. 2018 року, "Бірмінгем" - 1 кв. 2019 року, "Честер" - 4 квартал 2019 року

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Васильківська

Адреса

вул. Михайла Максимовича, 24

Опис ЖК Нова Англiя

Місто в місті «Нова Англія» розташувалась у Голосіївському районі Києва, який є найзеленішим куточком столиці.

Комплекс складається з 7-ми черг будівництва. На 9 Га території розмістяться будинки, що виконані в унікальному архітектурному стилі Англійської неокласики.

Кожен будинок має свою унікальну назву, генеральний план комплексу повторює географію Королівства Великобританії: Ліверпуль, Кембридж, Оксфорд, Брістоль, Бірмінгем, Честер, Манчестер, Лондон, Брайтон, Ньюкасл та Лінкольн.

У будівництві житлових будинків використовується сучасна запатентована технологія виробництва стінових модулів ТМ Royal House, яка має енергоефективну систему утеплення, що перевищує українські норми енергозбереження на 20% й відповідає європейським нормам.
Саме тому будинки у «Новій Англії» надзвичайно теплі, що дозволить економити на опаленні помешкань до 55% (дані на прикладі готового проекту ЖК «Британський квартал»).

Усі стінові модулі доставляються на будівельний майданчик з повним зовнішнім оздобленням та зі встановленими енергозберігаючими вікнами Rehau. Більше того, у виробництві стінових модулів та у будівництві використовуються тільки якісні європейські будматеріали.