ЖК Art House

Статус

будується

Термін здачі

ІII квартал 2021 року

Місто

Київ

Метро

Васильківська

Інша інфраструктура

4 хвилини на авто до ВДНГ, 5 хвилин на авто до парку «Голосіївський»

Адреса

ул. Михаила Максимовича (Трутенко), 3

Опис ЖК Art House

Житловий комплекс Art House — сучасний комплекс комфорт-класу, розташований в 7 хвилинах пішої ходи від метро «Васильківська» по вулиці Михайла Максимовича (Трутенка), 3. 

 

Новий житловий комплекс Art House будується у Голосіївському районі — одному з найперспективніших у Києві, що оточений найбільшими парками столиці — Голосіївський ліс, ВДНГ, Феофанія, де можна влаштувати пікнік та відпочити на природі, подалі від бурхливого ритму міста. Район має розвинену соціально-побутову інфраструктуру, школи, дитячі садочки, спортивні, дитячі майданчики та зручну транспортну розв’язку.


 
Назва житлового комплексу перекладається з англійської як «Будинок мистецтв». Він пов'язує затишок і творчість в одному місці, де можна створювати сім'ю і втілювати будь-які ідеї. Укрбуд створює умови, в яких легко бути творчим і щасливим, перебувати в гармонії з природою і містом.

 

Оригінальний вигляд будинку створюють чіткість та лаконічність форм, поєднання цегли та скла. У житловому комплексі Art House немає зайвих квадратних метрів — усі планування функціональні та продумані, кімнати — світлі і просторі, щоб мешканці почували себе максимально комфортно.

 

Публічний простір будинку спроектований з розподілом двору на зони та дотриманням концепції «двір без машин», що дозволяє спокійно відпочивати дітям та дорослим. Проектом передбачено побудову власного дитячого садка з ігровим майданчиком просто на території комплексу.