Українська будівельна компанія
Меню

22 січня 2021, 17:11
Мороз не бизнесмен а мошенник под прикрытием, читайте договор а лучше обращайтесь к юристам или адвокатам которые знают законодательство. В их договоре вы в проиграше в любом случае. С ув., горе инвестор УБК
lyuda1987
29 листопада 2019, 23:12
Не связывайтесь с УБК и не доверяйте им свои деньги, уже 3-й год не могут ввести дом в эксплуатацию и получить документы на квартиру за которую заплатили 100%
Nikolas77
19 липня 2019, 12:23
Купували в ЖК А12 квартиру рік тому. Довго на той момент вагались з огляду на відгуки в інтернеті. На тей момент в сусідніх відділах проджажів запевняли що УБК не будує що не надійно і т д. На сьогодні маємо результат за рік який складає 20 новозбудованих поверхів. Так, це не супер результат але в той час, як більшість новобудов в Києві влітку цього року взагалі зупинили будівництво, наш потихеньку але будоється. Також порадувало відкритий доступ до дозвільної документації, технічних умов та те, що частково технічні умови по електромережі вже виконано до почтку заселення, а не так як це виконують інші після здачі. Поки не жалкуємо що проінвестували. Надіємося на краще.
Yuliia00
5 лютого 2019, 14:22
Купили квартиру в доме проспект Лобановского 4Г. Как оказалось, дом затапливает, пожарная безопасность отсутствует напрочь, провода купаются в воде и дом может сгореть в любой момент. Но спастись не успеет никто, тк пожарный лифт не работает, лестница в аварийном состоянии, все люди просто сгорят живьем. Дом не убирают, в лифтах течет масло, их никто не ремонтирует, територия развалена, Жэку все равно, деньги берет, а не делает ничего, владельцу дома плевать на то, что дом может упасть в любой момент, он заносит взятки кому нужно и по документам не отвечает за безопасность людей, которые там живут. Вот и думайте, хотите ли покупать квартиры у того, кто принесет вам смерть на блюдечке и уйдет от ответсвенности. Так что всем спасибо, если услышите, что что-то случилось с этими домами, не думайте, что это случайность.
Dudarova
1 грудня 2018, 19:46
Купили квартиру від цього забудовника в ЖК Арт Парк. Серед всіх пропозицій в схожій локації, щоб біля парку, цей ЖК нам сподобався своєю концепцією більш за всіх. Для нас критерієм вибору стало розтащування серед соснового лісу, відносна близкість до метро, закртира територія, великий комплекс з власною інфраструктурою для відпочинку та життя. Прозорі умови придбання без прихованих непередбачених затрат. Привітливий відділ продажу, особиста подяка менеджеру Дмитру! В наявності документи на законне будівництво.
Коментарі (2)
4 (не зарахована)
Igor33333
22 вересня 2018, 22:53
Являемся жителями жк айхоум. Покупали в 2016 году. В 2017 выдали ключи под заселение. С учетом цены проект очень хороший, среди других жилых комплексов по соседству. Застройщик относительно быстро строит но медленно сдает в эксплуатацию. Нам выдали ключи до сдачи дома но все коммуникации на тот момент уже были подключены кроме отопления. В целом выбором очень довольны. Преимуществ все-таки больше чем недостатков которые не являются критичны. Застройщик уже успел себя проявить как с позитивной стороны так и с негативной не вкладываясь в заявленные сроки. Если ищите предложение по хорошей цене и современный проект, можете рассматривать объекты данного застройщика, а если обладаете на 30% большей суммой то можете рассматривать готовое жилье не на стадии строительства.
Grogol
28 серпня 2018, 9:25
Проинвестировали квартиру у этого застройщика в ЖК А12. Реально лучшее предложение в недорогом сегменте жилья. Наличии всего пакета разрешительной документации, цена м2 и интересная архитектура это то, что нас заинтересовало. Из недостатков знаем о задержках со сдачей на других объектах этого застройщика потому изначально учли этот момент, собственно как и у любого другого застройщика. Основной гарантией того что сдадут дом — наличие всей документации. Ну и не маловажно что заказчиком строительства является сам город.
FinAgentos
17 липня 2018, 17:26
Всі привіт. 3 роки тому інвестували в 7 чергу будівництва ЖК Грюнвальд. На сьогодні вже майже рік як живемо в своїй квартирі. На момент інвестування купували чи по найнижчій ціні в Києві якщо не враховувати об'єкти інших забудовників, які будуються самовільно без документів. Інвестуючи відпочатку знали що можливі затримки і в нашому випадку затрика з допуском до ремонтів склала маже пів року. Друзі купували квартиру теж в ЖК Грюнвальд але в 5 черзі, затримка теж приблизно склала пів року. Із особливостей хотілось бі відмітити технологію будівництва так як хвилювались про теплові характеристики та шумоізоялцію. Як потім вияснилось в нашому будинку обидві властивості на високому рівні. Ми не виконували ні шумоізоляції ні додаткового утеплення. Взимку до 10 градусів морозу навіть можливо виключати опалення при умові якщо замінити вікна і зробити якісно відкоси. На той час коли інвестували в відгуха читали що забудовник економить на оздобленні та не квапиться закінчувати друбні справи. Але назараз ми зрозуміли, що ліфти забудовник встановлює далеко не бюджетні, висота стелі чітко 270см, місця загального користування мають комфортну ширину і це дуже добре в порівнянні з іншими об'єктами економ сегменту якщо брати до уваги цінове позиціонування. З усього, що можливо сказати поганого конкретно про ЖК Грюнвальд, так це те що забудовник явно не квапиться зі зведенням паркінгу зсилаючись на те, що на нього малий попит та не стача фінансування на його зведення, а запозичити кошти від продажу своїх інших житлових комплексів він відмовляється. Таким чином сумнівів про закінчення паркінгу нема, але те, що він зводиться так повільно це звичайно ставить свій відбиток на репутації забудовника.

Буду радий, якщо комусь мій відгук став корисним. Купувати чи ні у даного забудовника житло, вирішувати саме вам.
olejika
1 листопада 2017, 21:53
с немецкого Grünwald — это зеленый лес, название подходит, так как прямо под комплексом отличная зеленая зона. Здесь тихо, рядом есть школа, детские садики.
Так как мы молодая семья, решили приобрести жилье в столице. Очень удобно, что метро относительно близко.
По застройщику — дома строятся и дейчтвительно в эксплуатацию сдаются.
Правда сейчас местные жители очень жалуются (9 очередь), что тепла нету до сих пор из-за вопросов с Киевенерго. И не будет его до тех пор, пока дом не сдадут в эксплуатацию. Отопление дадут выходит только после того, когда получат почтовый адрес и передадут квартиры на прямые договора с Киевенерго. Еще нам не очень нравятся балконы.
Застройщику нету смысла подводить своих инвесторов, ведь он строит и другие объекты, что будет, если будущие инвесторы прийдут на предыдущие его объекты и поговорят с жильцами (мы так и делаем)? никто не будет инвестировать.и повалится все как домино. поэтому, уважаемый УБК, выполняйте свои обязательства на деле и вовремя, и тогда мы рассмотрим ваши предложения более детально. спасибо.
Коментарі (3)