Мінфін - Курси валют України

Встановити
UDP
Меню

Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
без оцінки
Grisha Zodchiy
1 лютого 2018, 13:02
Заинтересовал жилой комплекс, красиво, чисто, закрытая территория, но реально документов нигде у застройщика нету. А вот по-поводу 3его дома сертифкат действительно за 2ую очередь и за 3 дом, а вот по первому дому вопрос: на сайте написали, что сдан 1ый дом 2ой очереди https://bfontanov.com/vvod-v-ekspluatatsiyu-pervogo-doma-vtoroj-ocheredi/, а в сертификате на ДАБИ 1ый дом 1ой очереди (можете на ДАБИ ввести в поиск слово «поле» и выбрать 2017 год и январь месяц). Вот такая стоимость приличная кв.метра и такие проблемы и путаница с доками. реально все желание пропадает дальше рассматривать дом. кто может подсказать по сертификатам, где их можно увидеть?
Написати коментар
3
Rady
26 жовтня 2017, 12:55
З ціною все складно, тому що велика різниця в ціні між видовими квартирами і квартирами на нижніх поверхах. В середньому — 1500, але видові варіанти будуть дорожче — від 1600, а на нижніх можна підібрати квартиру за 1200.

Зараз ціна стартує від 67000 (57-59 кв м), а ннаприклад студія 50 м коштувала б близько 60000.

В цілому враження про це ЖК біля річки — не сподобалося, бо шум транспорту на Дніпровській набережній (якщо вікна виходять на дорогу, доведеться їх не відкривати), вид з квартир, які дивляться в стіну сусіднього будинку.

Дуже погане місце розташування / поїзда метро, Дніпровська набережна, яка по генплану Києва буде посередині розширена, вантажний транспорт, заправка поруч зовсім!!!

Перспектива будівництва навколо будинку в кращому випадку років на 10, будинки у скупченні…
Коментарі (3)