Taryan Group/ Познякижилбуд
Меню

5 (не зарахована)
Ганна Корогодська
29 травня 2024, 10:13
Менеджер Альона кожний раз розповідає що вже зроблено, що наразі в процесі. Дуже компетентна. Я задоволена що обрала саме NVER.
korolc08
28 травня 2024, 10:57
Новий довгобуд у самому серці Києва. Компанія не має коштів для реалізації цього проекту, при цьому продовжує намагатися збирати гроші, рекламуючи цей проект. Ті, хто вже купив, були кинуті в жахливому становищі. Будинок не будується! Всі гроші, вкладені інвесторами в ЖК NVER, йдуть на добудову 3 Башти комплексу ЖК Taryan Towers
Коментарі (1)
konevandy
1 травня 2024, 11:55
Взяли деньги в 2022 году, заверяли что строительство начнётся осенью, но до сих пор толком строить не стали. Создают видимость, что делают сваи, но это выглядит весьма смешно. Сами посмотрите по адресу бульвар Леси Украинки 7-9, всё очевидно и прозрачно. Когда мы пришли в офис и попросили разъяснить ситуацию, с нами начали общаться с насмешкой и говорить, что мы строим и Просим нас не беспокоить. На Все претензии начали игнорировать. Мы расстроены и не знаем что делать.
malinova451
29 квітня 2024, 13:00
Покупались 2 квартиры в этом доме 2022 году перед войной, до сих пор ничего не построено, на строительной площадке работают 2-3 человека, и то работой это назвать сложно, скорее присутствует.
Переживаю, что этот дом и за 8 лет не построят. В компании решить вопрос не удаётся, они уверяют, что дом построится как положено.
Rostyslav Nikolenko
8 червня 2023, 18:49
Коли закінчиться війна, обов'язково розберуся з вами в суді! Будівництво не починають вже 2 роки, обман пайовиків, думав що таке буває тільки у фільмах, а ні я зіткнувся з цим у реальному житті!
Volodymyr Bondarenko
7 квітня 2023, 13:24
Навіщо ви продовжуєте збирати гроші на будівництво даного об'єкта, а будівництво навіть не починаєте? Добре, що я почитав відгуки, перш ніж піти на угоду! Не раджу, брехня!
Коментарі (1)
Omelyan Sych
7 квітня 2023, 13:06
Скільки ще чекати, коли почнеться будівництво? Пройшло 2 роки, але її досі немає! Навіщо ви так робите зі своїми пайовиками? Жахливе ставлення, сподіваюся, суд скоро закінчиться.
Valentyn Mazur
5 квітня 2023, 14:04
Дітлахів нікому не раджу пов'язувати з даними забудовників і вкладати гроші в будівництво його об'єктів, ми з дружиною попалися на його вудку, інвестували, будівництво досі не почалося, після звернення до поліції було складено колективний список пайовиків, кого обдурили, сподіваюся скоро все вирішиться і нам повернуть наші гроші!
Sava Sirenko
5 квітня 2023, 13:46
Мхітарян Артур Нверович шахрай, який пов'язаний з Порошенком, запустив збір грошей на будівництво цього ЖК у 2021 році, будівництво не почалося, сотні кинутих людей на гроші, повідомлення ігнорує, ніхто йому не закон!
Ihor Shcherbyna
26 березня 2023, 17:09
Дуже не рекомендую цей ЖК, власник вкрав усі гроші пайовиків, полетів до ОАЕ і загубився. В офісі розводять руками і нічого вдіяти не можуть. Трубку не бере, що робити? Люди підкажіть
Serhij Maksymchuk
26 березня 2023, 16:55
Неприємна ситуація сталася зі мною два роки тому, навіщо я тільки послухав свого знайомого і вклався в будівництво в даному ЖК, думав хоч нерухомість буде хороша за спиною,
а зараз не грошей, ані квартири. Одні емоції та й годі. Судове засідання все переноситься, доки нічого не можуть вирішити.
Степан Комиссаров
26 березня 2023, 16:29
Справа була так, осінь 21 року, думав куплю студію в Києві, наткнувся в інтернеті на цей ЖК, все добре, класні відгуки, презентація, все круто.
Навіть зателефонував їх менеджеру, переконала мене приїхати на угоду до офісу. Взяв я у них 54кв, але будівництво досі не почалося! Не раджу, намагаюсь повернути свої гроші.
Степан Комиссаров
21 березня 2023, 12:33
Я сподіваюся, ви щасливі після свого вчинку Артур Нверович, зібрали гроші у людей і обікрали їх. Тепер крім негативу до вас та вашої компанії нічого не залишається.
Сподіваюся ви отримаєте за вчинок.
Roman Polishchuk
16 березня 2023, 17:05
Усі гарно розповідали, посміхалися, всі такі ввічливі були, коли продавали нам цю нерухомість, а як час дійшов до будівництва, різко зникли?
Таке буває. Забудовник тісно пов'язаний із владою в країні, тож його досі не посадили!
Panas Zayika
16 березня 2023, 14:57
У 21 столітті людей можуть обдурити на нерухомість. Хочу сказати спасибі Мхітаряну Артуру Нверовичу за скави проект 2021 року,
від якого ми досі всією сім'єю не можемо відійти!
Denys Shcherbak
16 березня 2023, 13:59
Стільки хороших об'єктів нерухомості переглянув із дружиною, але зачепив саме цей об'єкт, приїхали в офіс, подивилися презентацію,
все сподобалося, вирішили брати. Час іде, а будівництво досі не розпочали, звернулися до суду, поверніть наші гроші!
Евгений Климов
16 березня 2023, 12:18
Я решил написать отзыв о данной компании, нашу семью обокрал Мхитарян Артур Нверович, взял деньги с дольщиков и уехал в ОАЭ.
Надеюсь после войны справедливость восторжествует и дольщики получат свою недвижимость!
Відповідь адміністратора
Мінфін
18 березня 2023, 17:08
Отзыв не засчитан (на 18.03.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
Лев Григорьев
16 березня 2023, 11:55
Долго смотрели с женой, что купить себе в Киеве, выбор пал на данный ЖК, вложили все свои деньги, приобретали в ипотеку,
стройка до сих пор не началась! Мхитарян Артур Нверович мошенник кинул своих дольщиков!
Максим Лебедев
13 березня 2023, 16:20
Я инвестор, решил купить себе недвижимость на этапе строительства в данном ЖК. Стройка не началась, звонки в офис не помогают!
Хамское отношение менеджеров к инвесторам, обратились в суд!
Данила Лукьянов
13 березня 2023, 15:56
Очень не рекомендую данный комплекс, который даже не начали еще строить!
Застройщик не хочет возвращать деньги, обратились в полицию. Крайне разочарован.
Сторінки: 1234