Taryan Group/ Познякижилбуд
Меню

korneevanna32
4 липня 2024, 11:43
Taryan group — компанія, яка погрожує інвесторам і пише на них заяви в поліцію, порушуючи при цьому їх права, переносячи дату введення в експлуатацію без попередження, а також утримуючи чуже майно, взаємодіючи з корупційною складовою в нашій країні.
Solodovnhk
3 липня 2024, 21:44
ЖК «Нвер» знаходиться в стратегічно вигідному місці, близько до основних транспортних артерій міста. Це забезпечує легкий доступ до центру міста, а також до основних інфраструктурних об'єктів, таких як школи, лікарні та торгові центри.
Проект обіцяє сучасний дизайн з використанням високоякісних матеріалів. Планування квартир виглядає функціональним та зручним для мешканців різних категорій, від молодих пар до великих сімей.
zenakovac
3 липня 2024, 10:53
Житловий комплекс NVER ЖАХЛИВИЙ! Минуло 3 роки з моменту його презентації і нічого не було побудовано! Навіть фундаментна плита все одно не заливається! Ганьба для групи Тар'ян (ПОЗНЯКИЖИЛБУД)
gmenkaGD
2 липня 2024, 22:49
Ще будується, але виглядає багатообіцяюче. Розташування зручне, обіцяна якість будівництва висока. Особливо радує планування інфраструктури. Ціни вище середнього, але якщо забудовник виконає обіцянки, це буде гарний варіант для тих, хто шукає сучасне та комфортне житло.
Solomiya1
2 липня 2024, 13:14
Нормальний комплекс. Менеджери на зв'язку. Відношення до клієнтів як і має бути — чудове. Затримка в здачі в експлуатацію з зрозумілих причин. Все нормально. Нарікань немає.
2 (не зарахована)
Federer1
2 липня 2024, 10:54
Красиво кажуть шахраї преміум-класу, вони знущаються над инвесторами
AlisaD
2 липня 2024, 10:50
Подумайте про це, перш ніж вибрати квартиру в POZNYAKIZHILBUD. Житловий комплекс NVER — яскравий приклад ставлення до будівництва, термінів введення в експлуатацію і, звичайно ж, до самих інвесторів. Суцільне ігнорування.
Kirillo99
30 червня 2024, 8:44
Классний будинок. І відділ продажу вічливий. Зручне планування квартир, що дуже подобається. Розташування комплексу хороше. Рекомендую!
Коментарі (1)
Jekkka
25 червня 2024, 21:42
Подобається мені Нвер. От дуже подобається! Взнавала ціни на житло, відділ продажів компетентний, вічливий. Мені все зайшло)) Рекомендую.
Коментарі (1)
2 (не зарахована)
Romen22
21 червня 2024, 12:54
Можу сказати одне, що відділ продажів нахабний і хамський, адже в 2020 році я вимагав повернення грошей за свою квартиру в тар'ян вежах і скільки нервів мені коштувало ПОЗНЯКИЖИЛБУД знайти на неї покупця. У підсумку знайшли покупця і вирішили питання, але з якими скандалами, на жаль. Причиною небажання продовжувати участь у проекті є перенесення термінів введення в експлуатацію.
1 (не зарахована)
kiril900
19 червня 2024, 12:25
З жахом прочитав коментарі людей про ЖК «Нвер», не зрозумів, як таке можливо з компанією «ПОЗНЯКИЖИЛБУД», вона начебто вже давно на ринку. Вирішив перевірити, поїхав після роботи на Лесі 7 і подивився на будівельний майданчик прямо з двору Jack House і був шокований, за 3 роки з моменту старту продажів зроблено мізерно мало, і це навіть будівництвом не назвеш
SlavaVitok
17 червня 2024, 23:54
Я вже інвестував в NVER. Довгострокова та вигідна інвестиція. Комплекс хороший. Так що рекомендую.
1 (не зарахована)
a6239081
13 червня 2024, 15:03
Купив у ЖК NVER квартиру і вже 2,5 роки терплю знущання з боку відділу продажів та керівництва компанії. Особливо грубо спілкується директор відділу продажів Олександра Баранова. Замість того, щоб будувати, як інші забудовники, ПОЗНЯКИЖИЛБУД грубіянять і провокують скандали
NastyaI
12 червня 2024, 17:12
Ми нещодавно переїхали в Київ. Перебрав купу новобудов вирішили вкластися в ЖК «Нвер». Нам подобається ця новобудова. І ціни, як для преміум-класу нормальні.
PodolyakRuslan
10 червня 2024, 7:55
Інвестував в Nver в 2022. Не можу навіть порівнювати його з іншими новобудовами. Це дійсно крутий преміум ЖК. Все.
JekaOgur
6 червня 2024, 10:28
В мене брат купив квартиру в тауерсі. Я там був з ним, класний будинок. Але собі в нвері взяв. Тоже класний.
OlgaTaranuxa
5 червня 2024, 10:53
Зробила покупку квартири в будинку Нвер. Залишаю позитивний відгук. Отримала супровід на всіх етапах. Все добре.
DaniilVV
4 червня 2024, 18:30
Мені подобається розташування комплексу Nver. Сама квартира, яку ми купили, простора з нормальним плануванням.
4 (не зарахована)
Uliyana
4 червня 2024, 8:02
Комплекс TARYAN TOWERS дуже сподобався. Купили в ньому 2 кімнатну. Що хочу сказати, скільки вибирала серед житла, але кращого немає)
4 (не зарахована)
NadiyaKL
30 травня 2024, 13:05
Звернулись щодо купівлі квартири в Нвер. Все розповіли, показали, документи показали. Єдине що, прийшлося почекати хв. 30 — 40, бо тривога була. Але нам запропонували сховище. Ми подивились всі варіанти. Менеджери досвідчені. Все чудово. Купуємо.
Сторінки: 1234