Taryan Group/ Познякижилбуд
Меню

DanilaNen
15 липня 2024, 11:30
Будуть погрожувати вам після того, як ви купите у них майновій права на квартиру, щоб ви не наважилися відкрити рот і обуритися. Крім того, залякують ще й адвокатів! Не купуйте у них нічого.
cvetinanton
15 липня 2024, 11:23
Будівництво ЖК НВЕР від ПОЗНЯКИЖИЛБУД не почнеться навіть через 3 роки з того моменту, як у вас взяли не мали гроші і ви будетене задоволени, вас назвуть шахраями.
gmenkaGD
14 липня 2024, 0:45
Комплекс Нвер — один з самих нормальних проектів України. Це світовий рівень.
yanakabish
14 липня 2024, 0:39
Забудовник багато років працює в Україні, та завжди виконує свої зобов'язання. В добудованих проектах давно живуть люди і скарг від них немає. Мені подобаються його будинки, це надійний забудовник.
dvalov22
13 липня 2024, 12:14
Обманывают начиная от сроков сдачи домов в эксплуатацию и заканчивая тем, как заключен договор на покупку майновых прав.
ElDugin
13 липня 2024, 12:10
Купили квартиру в Познякижилбуді в комплексі, що будується в центрі Києва, житловий комплекс не будується, замість діалогу і вирішення питання вони грубят і загрожують полицией
Jully90
12 липня 2024, 12:09
Я заплатила 280 тысяч долларов за квартиру в НВЕРЕ и когда стала возмущаться тем, что дом не строят, меня перестали пускать на порог в TSARSKY! Это сущий кошмар.
Malika44
11 липня 2024, 12:00
В этом Бизнес Центре находится компания аферистов Познякижилбуд, которая продает долгострои по космическим ценам, пример тому ЖК НВЕР, в котором я купил квартиру и уже 3 года живу на нервах, мой дом не начинают строить
ggeorg621
11 липня 2024, 11:57
Что это за компания такая Taryan group, которая взял деньги у инвесторов блокирует их собственность при малейшем возмущении со стороны инвесторов? Как может такая компания работать в Украине?
yanakabish
11 липня 2024, 7:04
Добрий день. Вважаю ЖК Нвер одним з найкращих. Забудовник ПОЗНЯКИЖИЛБУД збудував вже не один будинок. Багато проектів, в яких вже давно оселилися люди, мають міжнародні нагороди. Я рекомендую Нвер, впевнена що як і попередні проекти, він буде найвищої якості та європейського рівня.
innanoeva
10 липня 2024, 12:50
Права власності інвесторів не дотримуються. Вони блокують оплачене майно та погрожують повідомити про це поліцію. Ганьба!
Відповідь адміністратора
Мінфін
12 липня 2024, 17:04
Відгук не зарахований (на 12.07.2024).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
zena1kovac
10 липня 2024, 12:45
Дуже хамські співробітники відділу продажів, які покажуть своє обличчя, як тільки ви обуритеся темпами будівництва. Вони змінюються на 100% в порівнянні з поведінкою, коли вас вмовляли вкласти сюди свої гроші. Не думайте купувати тут квартири.
Відповідь адміністратора
Мінфін
12 липня 2024, 17:04
Відгук не зарахований (на 12.07.2024).
bertha
10 липня 2024, 1:15
Я багато років знаю Taryan Group. Це дуже хороший забудовник. Багато будинків вже побудовано і вони найкращі, преміум класу.
korolekmaks
8 липня 2024, 11:21
Я дивуюся, скільки злості у забудовника ПОЗНЯКИЖІЛБУД, треба так ненавидіти людей, щоб брати у них гроші, а потім погрожувати. Не варто замислюватися про покупку квартир в Taryan Group.
valeriySAD
7 липня 2024, 23:16
Архітектура будинків дуже сучасна і приваблива. При виборі квартири для мене було важливо, щоб будівля відповідала європейським стандартам енергоефективності, і ЖК NVER повністю відповідає цим вимогам. Рекомендую цей житловий комплекс для інвестування!
PopovichK9
7 липня 2024, 10:32
Не ведіться на позитивні коментарі та відгуки, на які Боти Мхітарян і Тар'ян Груп пишуть хвалебні відгуки про хороші матеріали і крутий проект, краще відправитися на прогулянку на бульвар Лесі Українки, 7-9 і на власні очі побачити цю ганьбу, що за 3 роки нічого не побудовано! Жахливе ставлення до інвесторів і суцільне хамство. Уникайте справ с компанией Taryan Group!
lenapirova
5 липня 2024, 11:15
Підступно ховаючись від інвесторів, Мхітарян створює видимість будівництва на бульварі Лесі Українки, 7-9, не маючи при цьому коштів на реалізацію ЖК NVER. Не купуйте нічого в цій компанії, вас просто обдурять.
leonidlenov1
5 липня 2024, 11:10
Звичайний обман, ніякого будівництва не ведеться, привезли на будівлю побутівки і тільки сніданками годують інвесторів, що «ми будуємо».
Як набридли такі недобросовісні забудовники.
campos
4 липня 2024, 23:02
Як це «збирав гроші»? Це данину якусь збирав? Люди інвестують у своє майбутнє житло, ніхто в них гроші не збирає. Якщо інвестор чистий перед законом, як йому можна погрожувати? Отже, або у вкладника є якісь кримінальні проблеми з забудовником, або ви, говорите неправду. Я купила квартиру в іншому будинку цього забудовника і можу запевнити, що він порядна людина!
Nikitos890
4 липня 2024, 11:57
Мхітарян збирав гроші від інвесторів, навіть зумів продати площу в ЖК NVER за 1 квадратний метр! А тепер створює видимість будівництва і затримує час, а незадоволеним інвесторам відкрито погрожує кримінальними справами.
Сторінки: 1234